Maj 09, 2024, 06:09:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3096894 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7755 poslato: Januar 17, 2016, 08:24:30 posle podne »
koja je najbolja strategija

Ne jedes na slavama. :)

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7756 poslato: Januar 17, 2016, 08:37:28 posle podne »
Cepaj meso na slavi :D

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7757 poslato: Januar 17, 2016, 08:48:47 posle podne »
Pa koliko znam prica je kao da holesterol iz jaja ne dize nama holesterol, msm komplikovan je nas organizam nije bas tako prosto pojedes nesto i odjednom sve to udari u tebe i digne ti holesterol, a za holesterol iz jaja se obicno brinu likovi koji cepaju salamudzu 130 din 300 grama i sl. :D (btw. ne vredjam nikog, ne mislim ovde na ozbiljne ljude)
Pa koliko znam ti nista ne znas :D Nema nista magicno  jajima sto ti podigne holesterol, nego kad pojedes jaje UNESES holesterol kroz zasicene masti, telo ga nece samo podizati tj porizvoditi ako jedes dovoljno.
koja je najbolja strategija

Ne jedes na slavama. :)
Koja budalastina, sto ne bi jeo na slavi? Sta ce da radi na slavi? Jebote jel se vi ljudi drogirate ili sta, pa i pro bilderi jedu nekad sta stignu, a svinjetina i ako je svinjetina je opet 10x bolja nego sranja puna secera.. Naravno nemoj ako izlazis na takmicenje u narednih 10-12 nedelja ili ako si mastan pa ti treba vise itd itd..
A vi sto ste formuski fanatici treba vas ponbanovati sa foruma, da neko slucajno ne bi uzeo za obiljno ove preporuke
"Nemoj da jedes po slavama" -najgore je sto ce ga neki klinci od 15 godina ozbiljno shvatiti i siriti slicne teorije,
Ne kazem da je najbolje meso, ali svinjetina je u srbiji demonizovana kao i sve sto ima vise zasicenih masti, anyway, dobar je izvor proteina, uklopis masti i cepaj..
« Poslednja izmena: Januar 17, 2016, 08:51:50 posle podne bingo »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7758 poslato: Januar 17, 2016, 08:56:52 posle podne »
Pa koliko znam prica je kao da holesterol iz jaja ne dize nama holesterol, msm komplikovan je nas organizam nije bas tako prosto pojedes nesto i odjednom sve to udari u tebe i digne ti holesterol, a za holesterol iz jaja se obicno brinu likovi koji cepaju salamudzu 130 din 300 grama i sl. :D (btw. ne vredjam nikog, ne mislim ovde na ozbiljne ljude)
Pa koliko znam ti nista ne znas :D Nema nista magicno  jajima sto ti podigne holesterol, nego kad pojedes jaje UNESES holesterol kroz zasicene masti, telo ga nece samo podizati tj porizvoditi ako jedes dovoljno.
koja je najbolja strategija

Ne jedes na slavama. :)
Koja budalastina, sto ne bi jeo na slavi? Sta ce da radi na slavi? Jebote jel se vi ljudi drogirate ili sta, pa i pro bilderi jedu nekad sta stignu, a svinjetina i ako je svinjetina je opet 10x bolja nego sranja puna secera.. Naravno nemoj ako izlazis na takmicenje u narednih 10-12 nedelja ili ako si mastan pa ti treba vise itd itd..
A vi sto ste formuski fanatici treba vas ponbanovati sa foruma, da neko slucajno ne bi uzeo za obiljno ove preporuke
"Nemoj da jedes po slavama" -najgore je sto ce ga neki klinci od 15 godina ozbiljno shvatiti i siriti slicne teorije,
Ne kazem da je najbolje meso, ali svinjetina je u srbiji demonizovana kao i sve sto ima vise zasicenih masti, anyway, dobar je izvor proteina, uklopis masti i cepaj..

Nisam ja rekao da pro bilderi ne jedu,ili da ne treba jesti,ali decko je pitao za strategiju kako JESTI a imati rezultat kao da NISI POJEO,znaci u prevodu 'ebo bi se al' da mu ne udje...

Ako hoce da jede,naravno da ce jesti,ali morace da zivi sa posledicom(boze me sacuvaj na izrazu,ali bolji nemam) da je prekrsio rezim,djetu sta god....

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7759 poslato: Januar 17, 2016, 09:46:15 posle podne »
Koliko bolesno zvuci. Moje misljenje je da je tu problem u stavu. Sad kao zrtvujes se, odbijas neki junk. Ne kazem, takmicari znaju sta im je raditi. Ali rekreativci - jedes normalno taj dan, malo smanjis hidrat i masti u ostalim obrocima, odes na slavu, jedes, vratis se kuci, nastavis normalno da se hranis, belo, salata, masti...
Kad god sam tako isao i glumio zrtvu i nsita nisam pojeo negde, kasnije bih skroz glupo junkovao isti dan.
Posluze te zitom, a ti kazes ne hvala, ima secera? Malo mi je to glupo.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7760 poslato: Januar 17, 2016, 09:52:56 posle podne »
Koliko bolesno zvuci. Moje misljenje je da je tu problem u stavu. Sad kao zrtvujes se, odbijas neki junk. Ne kazem, takmicari znaju sta im je raditi. Ali rekreativci - jedes normalno taj dan, malo smanjis hidrat i masti u ostalim obrocima, odes na slavu, jedes, vratis se kuci, nastavis normalno da se hranis, belo, salata, masti...
Kad god sam tako isao i glumio zrtvu i nsita nisam pojeo negde, kasnije bih skroz glupo junkovao isti dan.
Posluze te zitom, a ti kazes ne hvala, ima secera? Malo mi je to glupo.

Ma ako je na obicnim rotacijama ili nesto,nije na ketu ili nekom tacno odredjenom rezimu,neka jede sta ima veze.
Ali kazem ako je na nekom odredjenom rezimu sjebati sve zbog par sarmi i 2-3 kolaca ne znam koliko je pametno.

Ja sam znao da odem na slavu i pijem vodu,nude ljudi svasta,boze moj slava je,ali tu je sve u karakteru i da li je taj REZULTAT vredan da gledas kako drugi jedu i pijes vodu ili nije... :)

Nista vise.

Van mreže neoplanta

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7761 poslato: Januar 17, 2016, 10:02:36 posle podne »
Da li je u redu da prilikom rotacije UH, ako mi je trening sa tegovima uveče, u prvom delu dana unesem veći deo UH predviđenog za taj dan, i ostatak posle treninga zajedno sa proteinima?

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7762 poslato: Januar 17, 2016, 10:10:36 posle podne »
Dobro, ajde da razumem kada je neko na dijeti ali mi je nekulturno i da odes kod nekog (ne mora biti slava) i taj neko te posluzi i ti odbijes. Mislim...
Em sto se zrtvujes zbog nekog rezultata, em sto neces da ispostujes tog nekog ko je spremio to i iscimao se. Nista nece to poremetiti ako uzmes neki kolac, jedes meso itd...

Da se razumemo, i ja sam pre tako radio ali se osecam ja glupo kao gost i taj kod koga sam dosao. :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7763 poslato: Januar 17, 2016, 10:42:37 posle podne »
Da li je u redu da prilikom rotacije UH, ako mi je trening sa tegovima uveče, u prvom delu dana unesem veći deo UH predviđenog za taj dan, i ostatak posle treninga zajedno sa proteinima?

Jeste.

Dobro, ajde da razumem kada je neko na dijeti ali mi je nekulturno i da odes kod nekog (ne mora biti slava) i taj neko te posluzi i ti odbijes. Mislim...
Em sto se zrtvujes zbog nekog rezultata, em sto neces da ispostujes tog nekog ko je spremio to i iscimao se. Nista nece to poremetiti ako uzmes neki kolac, jedes meso itd...

Da se razumemo, i ja sam pre tako radio ali se osecam ja glupo kao gost i taj kod koga sam dosao. :)


Pa nije pravio sve to samo za tebe,tako da ne vidim gde je problem.
Opet kazem stvar je karaktera i prioriteta,ja kad sam na ketu(kao sad i narednih 4-5 nedelja) odbijam sve,i ne zanima me uopste ljutili se oni ili ne(deluje malo grubo ali..) meni je to bitno za CILJ do kog zelim da stignem i nema boga da ce me neka slava,svadba,ili pristojnost poremetiti u tome.

To je opet kazem moje misljenje,i naravno da ako nisi na nekom posebnom rezimu uzmes malo pojedes,zasladis se kolac levo desno sve super,ali gde bi prispeo kad bi u sred keta otisao na slavu i najeo se hidrata. :)

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7764 poslato: Januar 17, 2016, 10:50:34 posle podne »
Ma naravno da nije napravio samo za mene, ali opet iz pristojnosti uzmes nesto. Nisam rekao za keto, keto je nesto skroz drugo. Uzmes meso, ne jedes kolace. :p
Nije problem karakter tu da se ne uzme nista. ;)

Van mreže Bolo Yeung

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7765 poslato: Januar 17, 2016, 11:50:16 posle podne »
Da li je u redu da prilikom rotacije UH, ako mi je trening sa tegovima uveče, u prvom delu dana unesem veći deo UH predviđenog za taj dan, i ostatak posle treninga zajedno sa proteinima?

Jeste.

Dobro, ajde da razumem kada je neko na dijeti ali mi je nekulturno i da odes kod nekog (ne mora biti slava) i taj neko te posluzi i ti odbijes. Mislim...
Em sto se zrtvujes zbog nekog rezultata, em sto neces da ispostujes tog nekog ko je spremio to i iscimao se. Nista nece to poremetiti ako uzmes neki kolac, jedes meso itd...

Da se razumemo, i ja sam pre tako radio ali se osecam ja glupo kao gost i taj kod koga sam dosao. :)


Pa nije pravio sve to samo za tebe,tako da ne vidim gde je problem.
Opet kazem stvar je karaktera i prioriteta,ja kad sam na ketu(kao sad i narednih 4-5 nedelja) odbijam sve,i ne zanima me uopste ljutili se oni ili ne(deluje malo grubo ali..) meni je to bitno za CILJ do kog zelim da stignem i nema boga da ce me neka slava,svadba,ili pristojnost poremetiti u tome.

To je opet kazem moje misljenje,i naravno da ako nisi na nekom posebnom rezimu uzmes malo pojedes,zasladis se kolac levo desno sve super,ali gde bi prispeo kad bi u sred keta otisao na slavu i najeo se hidrata. :)


Nisam takav fanatik kao onaj lik koji nije hteo da ode na ocevu sahranu da ne bi propustio trening ili da bi gladovao na slavi dok se drugi goste.  (A takođe nije opcija da prijatelju ne dođem na slavu.)  Nisam na dijeti, ali me zanima  kako treba da se hranim dan pre i na dan kada imam pomenuti obrok  kako bi stetu smanjio na minimum. (Tojest da li je uredu da dan pre toga ugljene hidrate  svedem na nulu.)

« Poslednja izmena: Januar 17, 2016, 11:57:34 posle podne Bolo Yeung »

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7766 poslato: Januar 17, 2016, 11:56:26 posle podne »
Ako bas zelis, odradi nulu dan-dva pred slavu i napuni se taj dan i cao, ali i da jedes normalno dan pre svejedno ce ti prijati to pujenjenje na slavi.
Dan nakon slave na treningu ces videti kako sve na bolje ide, tako daa udriii i caoo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7767 poslato: Januar 18, 2016, 06:29:42 pre podne »
Citat
Ne kazem da je najbolje meso, ali svinjetina je u srbiji demonizovana kao i sve sto ima vise zasicenih masti,

tako i treba da bude.
te price,oko i sa tim,sluze da se klijentima uzima novac-ni za sta drugo  ;)

a slazem se da je nonsens tipa: nemoj da jedes na slavama itd (ja licno NE JEDEM) ali to nema veze sa ovim,a moze se postaviti i kao stvar karakatera.
Neko ko se rekreativno bavi sa ovim,naravno da nema potrebe da radikalizuje stvari do koske,ali isto tako bi trebalo da gleda svoje rezultate i da donosi ocenu na osnovu toga  :)
« Poslednja izmena: Januar 18, 2016, 06:31:43 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7768 poslato: Januar 18, 2016, 01:39:03 posle podne »
1. Da li se u ukupni dnevni unos zdravih masti ubrajaju i one iz mesa, jaja, sira?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7769 poslato: Januar 18, 2016, 01:55:40 posle podne »
1. Da li se u ukupni dnevni unos zdravih masti ubrajaju i one iz mesa, jaja, sira?
Naravno..:)