Maj 09, 2024, 07:02:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3096939 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7890 poslato: Februar 17, 2016, 08:59:06 posle podne »
Nema veze sa ishranom, ali mislim da cu ovde dobiti najbrzi odgovor. Kratko i jasno: startovao sam juce sa keto dijetom. zanima me da li kao kardio da radim duze trcanje srednjim intenzitetom ili HIIT? Kakva su vasa iskustva?

Poenta je da ga radis,neko radi hiit neko lagani,ja licno radim lagano bajs 30min i super to ide.. :)

Tako da..


edit: tamo na stranici piše da mi je potrebno oko 2700 kalorija, dok na svoju težinu na rotacijama zadovoljim oko 2000, a oko 2500 na max. uh (oko 200g uh), da li šta trebam pojačati ili? :D

Pa koji je cilj,masa ili definicija ?

Van mreže ekakoje?

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7891 poslato: Februar 17, 2016, 09:38:03 posle podne »
Nema veze sa ishranom, ali mislim da cu ovde dobiti najbrzi odgovor. Kratko i jasno: startovao sam juce sa keto dijetom. zanima me da li kao kardio da radim duze trcanje srednjim intenzitetom ili HIIT? Kakva su vasa iskustva?

Poenta je da ga radis,neko radi hiit neko lagani,ja licno radim lagano bajs 30min i super to ide.. :)

Tako da..


edit: tamo na stranici piše da mi je potrebno oko 2700 kalorija, dok na svoju težinu na rotacijama zadovoljim oko 2000, a oko 2500 na max. uh (oko 200g uh), da li šta trebam pojačati ili? :D

Pa koji je cilj,masa ili definicija ?

Definicija, tj. rotacije par sedmica, ali ovo mi izbaci : http://prntscr.com/a4la3q, da li da posmatram oko 2300 ili?

Još jedno pitanje, da li mogu da zamijenim 100g sira sa 100g fileta, znaci pred spavanje 100g sira + 100g fileta? Jeftinije me dođe :) Hvala

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7892 poslato: Februar 17, 2016, 09:44:38 posle podne »
Mozes.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7893 poslato: Februar 17, 2016, 10:09:23 posle podne »
Nema veze sa ishranom, ali mislim da cu ovde dobiti najbrzi odgovor. Kratko i jasno: startovao sam juce sa keto dijetom. zanima me da li kao kardio da radim duze trcanje srednjim intenzitetom ili HIIT? Kakva su vasa iskustva?

Poenta je da ga radis,neko radi hiit neko lagani,ja licno radim lagano bajs 30min i super to ide.. :)

Tako da..


edit: tamo na stranici piše da mi je potrebno oko 2700 kalorija, dok na svoju težinu na rotacijama zadovoljim oko 2000, a oko 2500 na max. uh (oko 200g uh), da li šta trebam pojačati ili? :D

Pa koji je cilj,masa ili definicija ?

Definicija, tj. rotacije par sedmica, ali ovo mi izbaci : http://prntscr.com/a4la3q, da li da posmatram oko 2300 ili?

Komplikujes druze. Sta ti kalkulator izbaci,oduzmes 500kcal i na osnovu toga pravis plan rotacije i jelovnik.. Nista komplikovano

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7894 poslato: Februar 19, 2016, 08:27:32 pre podne »
ZMA, misljenje, koristi, nus pojave?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7895 poslato: Februar 19, 2016, 08:53:14 pre podne »
odlican sups pred spavanje... zajedno sa 20 gr glutamina budis se sveziji ... dobar u kombinaciji sa terminatorom, ako uzimas solo zma obavezno podebljaj doze ali postepeno, a sa terminatorom uzmes 1-2 i 2 terminatora, sa 20 g glm ... eto to su ti sve kombinacije nekog hormonskog boosta pred spavanje... ali bitno je da lagano podebljavas doze jer mozes imati ludacke snove...

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7896 poslato: Februar 19, 2016, 09:06:24 pre podne »
hvala

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7897 poslato: Februar 19, 2016, 10:07:36 posle podne »
Спремам стек за дефку лагано....

Планиране ротације прво, па можда и кето касније, нисам га проба' до сад...


Што ми је најбитније да имам на дефци још?
Меса, јаја, туне, пиринча, (понекад палента, галете..), бадеми... идемо даље неки предлог, од хране? :)
Маслиново узех прије пар дана.

Од супса узех БЦАА.
Веј се подразумијева...

Што бих још КОРИСНО мога' да убачим?
Које су најбољи однос цијена-квалитет ЕА а да могу да их наручим или купим код мене у ЦГ?

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7898 poslato: Februar 19, 2016, 10:34:06 posle podne »
Ja bih jos ubacio Omega 3 i neki vitamin (c vitamin npr. ili neki kompleks vitamina i minerala).  :) ;)
Uzmi i cimet, brokoli, kupus... :)

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7899 poslato: Februar 19, 2016, 10:48:23 posle podne »
Видиш, омега ће ваљат', нисам се $етио уопште... :)
Комплекс можда узмем уз то таман... Цимет репертиран већ :Д
Зелениши тек кад почне :))

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7900 poslato: Februar 20, 2016, 10:38:16 pre podne »
Видиш, омега ће ваљат', нисам се $етио уопште... :)
Комплекс можда узмем уз то таман... Цимет репертиран већ :Д
Зелениши тек кад почне :))

Jaja,meso,riba,pirinac,krompir i amin.
Od suplemenata si uzeo bcaa sto je jako bitno,poslusaj decka uzmi omegu,vitmin kompleks i odlicno.. :)

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7901 poslato: Februar 20, 2016, 01:59:13 posle podne »
Pozdrav svima,

Visok sam 175 i imam 69kg. Imam stomacic koji bih zelio da skinem i moj plan je da sa ravnim stomakom krenem u teretanu i nabijam masu, naravno racunam da cu dobiti i nesto nezeljenih masti. Jel mislite da trebam da smrsam prije nabijanja mase, jer znam da cu se opet zamastiti? S obzirom da mi stomak ipak nije velik, ocu li odmah da se bacim na nabijanje mase, u nadi da necu dobiti mnogo veci stomak?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7902 poslato: Februar 20, 2016, 02:03:12 posle podne »
Pozdrav svima,

Visok sam 175 i imam 69kg. Imam stomacic koji bih zelio da skinem i moj plan je da sa ravnim stomakom krenem u teretanu i nabijam masu, naravno racunam da cu dobiti i nesto nezeljenih masti. Jel mislite da trebam da smrsam prije nabijanja mase, jer znam da cu se opet zamastiti? S obzirom da mi stomak ipak nije velik, ocu li odmah da se bacim na nabijanje mase, u nadi da necu dobiti mnogo veci stomak?

U nadi da ces okaciti neku sliku,jer sta je za tebe "stomacic" to mi ne znamo.. ;)

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7903 poslato: Februar 20, 2016, 02:31:15 posle podne »
Pozdrav svima,

Visok sam 175 i imam 69kg. Imam stomacic koji bih zelio da skinem i moj plan je da sa ravnim stomakom krenem u teretanu i nabijam masu, naravno racunam da cu dobiti i nesto nezeljenih masti. Jel mislite da trebam da smrsam prije nabijanja mase, jer znam da cu se opet zamastiti? S obzirom da mi stomak ipak nije velik, ocu li odmah da se bacim na nabijanje mase, u nadi da necu dobiti mnogo veci stomak?

U nadi da ces okaciti neku sliku,jer sta je za tebe "stomacic" to mi ne znamo.. ;)

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7904 poslato: Februar 20, 2016, 02:36:03 posle podne »
Naravno ovo je kad maksimalno opustim stomak.