Maj 17, 2024, 07:04:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3103626 puta)

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7980 poslato: Mart 11, 2016, 12:18:29 posle podne »
riza i krompir su mi malo dosadili pa bih ponekad promjenio ako bi bilo to ok. Ali sacekacemo jos nekoga da se ukljuci. Vidim npr da Ado Gosto cesto jede kornfleks

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7981 poslato: Mart 11, 2016, 12:21:25 posle podne »
riza i krompir su mi malo dosadili pa bih ponekad promjenio ako bi bilo to ok. Ali sacekacemo jos nekoga da se ukljuci. Vidim npr da Ado Gosto cesto jede kornfleks

Jede Ado,a daje i Sulji da jede.. :)
Ja licno nisam za to,po meni nikad cornflakes nece moci sa pirincem da se poredi,a ti pitaj Adu,sigurno ima drugacije misljenje cim jede.. :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7982 poslato: Mart 11, 2016, 12:28:43 posle podne »
riza i krompir su mi malo dosadili pa bih ponekad promjenio ako bi bilo to ok. Ali sacekacemo jos nekoga da se ukljuci. Vidim npr da Ado Gosto cesto jede kornfleks
Pa znao sam da si na Adonija mislio kada si pitao to ali rekoh bolje da ti odgovori neko ko je nekada koristio ili koristi..Najkompetentniji je Pedja tako da strpi se malo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7983 poslato: Mart 11, 2016, 12:58:48 posle podne »
da li se zobene i kornfleks mogu unositi u cvrstom obroku prije i nakon treninga kao zamjena za rizu i krompir? Imaju slican G index

a G index je veoma bitan kapiram?
a pogtovo je NAJBTINIJI ako treniras bilo kada,a barem 5 sati nakon budjenja i konzumiranja prvog obroka :D :D

jaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7984 poslato: Mart 11, 2016, 01:00:33 posle podne »
riza i krompir su mi malo dosadili pa bih ponekad promjenio ako bi bilo to ok. Ali sacekacemo jos nekoga da se ukljuci. Vidim npr da Ado Gosto cesto jede kornfleks

da
ali ti nisi ado :)
i nisi gledao KADA,KAKO i ZASTO :)

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7985 poslato: Mart 11, 2016, 01:47:09 posle podne »
da li se zobene i kornfleks mogu unositi u cvrstom obroku prije i nakon treninga kao zamjena za rizu i krompir? Imaju slican G index

a G index je veoma bitan kapiram?
a pogtovo je NAJBTINIJI ako treniras bilo kada,a barem 5 sati nakon budjenja i konzumiranja prvog obroka :D :D

jaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pa ne znam Pedja. Zato sam i pitao ovde :) Samo sam pogledao nutritivne vrijednosti pa sam vidio da su slicne.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7986 poslato: Mart 11, 2016, 01:56:49 posle podne »
da li se zobene i kornfleks mogu unositi u cvrstom obroku prije i nakon treninga kao zamjena za rizu i krompir? Imaju slican G index

a G index je veoma bitan kapiram?
a pogtovo je NAJBTINIJI ako treniras bilo kada,a barem 5 sati nakon budjenja i konzumiranja prvog obroka :D :D

jaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pa ne znam Pedja. Zato sam i pitao ovde :) Samo sam pogledao nutritivne vrijednosti pa sam vidio da su slicne.

a jebes sastav
ono
kukurz,secer i tako to?
ma da..to i nije bitno
bitan je GI index...

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7987 poslato: Mart 11, 2016, 02:13:34 posle podne »
kornfleks na 100g secer 2g, UH 77g, vlakna 7g, zasto ovo nije ok
aj ne bitan kornfleks, sta je sa zobenim, mogu li one?

Mislim, nisam ja sad zapeo pa da zanovjetam. Ako mislis da ne moze onda cu nastaviti kao i do sad, nego me zanima zasto moze ili ne moze i to je to

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7988 poslato: Mart 11, 2016, 02:38:07 posle podne »
Svako ima neku svoju pricu cesto vidim da npr Marko Baric posle trening jede ovsene pahuljice sa vejom ili belancima posle treninga, kad su ga pitali zasto to radi u jednom klipu rekao je da mu navodno pirinac ne odgovara posle treninga sad ko zna koliko je to tacno :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7989 poslato: Mart 11, 2016, 02:50:21 posle podne »
Drugari moj iskren savet je da se manete tih stvari i da se ne izmislja topla voda.Naravno, za Adonija mislim sve najbolje,momak pise kvalitetne tekstove razumljive sirim narodnim masama itd.itd..Zamarati se Baricem i ostalim msm, napravite odmah paralelu izmedju rekreativaca i ljudi koji se ''profesionalno'' bave time itd.itd..Barica sam ovde uzeo kao primer,nemam nista protiv njega,itd.itd..

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7990 poslato: Mart 11, 2016, 02:52:08 posle podne »
Ja ovsene nikad nisam jeo posle treninga niti cu nego samo kazem da svako prica neku svoju pricu :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7991 poslato: Mart 11, 2016, 04:52:24 posle podne »
kornfleks na 100g secer 2g, UH 77g, vlakna 7g, zasto ovo nije ok
aj ne bitan kornfleks, sta je sa zobenim, mogu li one?

Mislim, nisam ja sad zapeo pa da zanovjetam. Ako mislis da ne moze onda cu nastaviti kao i do sad, nego me zanima zasto moze ili ne moze i to je to

ti zajebvas ili sta?
zaista si neverovatan covek i licno ti poslednji put odgovaram na bilo koju temu,posto nisi konstatnan da izdrzis u necemu ni 7 dana
dakle

1 budalastim reklamama nikad kraja, pa se i ekspadniranim zitaricama pevaju hvalospevi. To su one pufnaste, naduvene zitarice, koje su takvim napravljene pod velikim pritiskom i visokom temperaturom..

2 Mnogi pogresno misle da je niskokaloričan (uvek citajte deklaraciju). To je, u stvari, instant kacamak u ljuspicama. (citaj gore kakos e prave instatn stvari)( Svakako je bolje da pripremis kacamak umesto da pojedes kornfleks.

3  mnog na dijeti jedu kornfleks misleći da je extra dijetalan i zdrav... greška!   prosao je takav proces obrade da je jako malo vrednog ostalo u njemu,bolja opcija od njega su celovite žitarice - ovas, jecam, raz, psenica.

4 TI NISI ADO da li je tebi to jasno?

Ako nisi gledao film KARAULA,pogledaj pa obrati paznju na deo kada se Sergej obraca vodniku:
Druze vodnice,ja bih isao za Beograd da se poklonim na Titovom grobu!!

Vodnik odgovara: Jeli? i ja bi jebao Vesnu Zmijanac,ali nesto ne ide.....
« Poslednja izmena: Mart 11, 2016, 04:55:08 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7992 poslato: Mart 11, 2016, 05:06:03 posle podne »


Ako nisi gledao film KARAULA,pogledaj pa obrati paznju na deo kada se Sergej obraca vodniku:
Druze vodnice,ja bih isao za Beograd da se poklonim na Titovom grobu!!

Vodnik odgovara: Jeli? i ja bi jebao Vesnu Zmijanac,ali nesto ne ide.....


hahahhah vrlo poznat koriscen citat koji docarava nemoguce situacije.....  Rango tebrex, moras da stisnes zube sa dijetom... nema Vesne Zmijanac za tebe :) drugo konkretno kornflex ima malo vise secera nego sto oni napisu na deklaraciji , pa pogledja kako je slatko kada se jede , jesi primetio ? :)

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7993 poslato: Mart 11, 2016, 05:56:13 posle podne »
E jbg ljudi ispadoh sad ja da ovde nekoga namjerno zaje*avam ili sta vec. Da sam mislio nesto mnogo ozbiljno oko ovoga poslao bih pp piratu ili tebi Pedja ili bih pisao na svojoj temi.

Odmah sam naglasio da me vise zanima da li bi to moglo nego da sada ja ovde pokusavam da to dokazem ili da se sa nekim inatim kako korfnfleks moze i mora da zamjeni pirinac i krompir. Nigdje nisam pomunuo svoju dijetu. Vise tih bildera jedu zobene i kornfleks nakon treninga, pogledo sam nutritivne vrijednosti, vidim da je slicno i zanimalo me zasto to moze ili ne moze. Zar je to toliko strasno sto sam pitao nesto, ne razumijem. :) No nema veze

Nisam razmisljao u tom pravcu da se mogu lazirati naljepnice koje se nalaze na kutijama, zbog inspekcija i sta znam. Kako onda vjerovati suplementima da li je to to itd. Ali uopste ne zelim neku dalju polemiku oko ovoga. Otislo je u progresnom pravcu.

Objasnili ste zasto ne moze, mada se to moglo odmah u 1 recenici reci. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7994 poslato: Mart 11, 2016, 06:18:49 posle podne »
E jbg ljudi ispadoh sad ja da ovde nekoga namjerno zaje*avam ili sta vec. Da sam mislio nesto mnogo ozbiljno oko ovoga poslao bih pp piratu ili tebi Pedja ili bih pisao na svojoj temi.

Odmah sam naglasio da me vise zanima da li bi to moglo nego da sada ja ovde pokusavam da to dokazem ili da se sa nekim inatim kako korfnfleks moze i mora da zamjeni pirinac i krompir. Nigdje nisam pomunuo svoju dijetu. Vise tih bildera jedu zobene i kornfleks nakon treninga, pogledo sam nutritivne vrijednosti, vidim da je slicno i zanimalo me zasto to moze ili ne moze. Zar je to toliko strasno sto sam pitao nesto, ne razumijem. :) No nema veze

Nisam razmisljao u tom pravcu da se mogu lazirati naljepnice koje se nalaze na kutijama, zbog inspekcija i sta znam. Kako onda vjerovati suplementima da li je to to itd. Ali uopste ne zelim neku dalju polemiku oko ovoga. Otislo je u progresnom pravcu.

Objasnili ste zasto ne moze, mada se to moglo odmah u 1 recenici reci. :)


Boze mili
Citat
Nisam razmisljao u tom pravcu da se mogu lazirati naljepnice koje se nalaze na kutijama, zbog inspekcija i sta znam. Kako onda vjerovati suplementima da li je to to itd.

stara poslovica glasi
nema gore stvari neko pokazivati slepom i gluhom govoriti
« Poslednja izmena: Mart 11, 2016, 06:21:43 posle podne Pedja_Petrovic »