Maj 17, 2024, 05:05:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3103569 puta)

Van mreže boltthrower

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13860 poslato: Septembar 10, 2023, 03:53:35 posle podne »
Lepo ti rekoše.

Jedi picu i testenine i uživaj. I ne zaboravi burek da malo izbalansiraš kako bi sve bilo održivo  :D :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13861 poslato: Septembar 10, 2023, 05:18:26 posle podne »
ne za to se pije jogurt balans, on izbalansira sve to...

Van mreže Bosko Jokovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13862 poslato: Septembar 13, 2023, 04:17:37 pre podne »
znaci cijeli bb svijet se hrani flexibilno, samo ovaj forum ne

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13863 poslato: Septembar 13, 2023, 07:30:07 pre podne »
znaci cijeli bb svijet se hrani flexibilno, samo ovaj forum ne

e sada ja tebe da pitam sto si kontradiktoran u svojim izjavama? zasto skaces iz teze u tezu kako tebi odgovara? Cas pricas u kontekstu rekreativca pa cas  o bb, mr o ?  ;D  Bosko nije ti ovo mesto gde treba da bacas drkice, probaj ovde: p hub
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2023, 05:17:36 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Bosko Jokovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13864 poslato: Septembar 13, 2023, 10:13:12 posle podne »
pa kazem,, zasto prosjecni rekreativac ne bi bio flexibilan? pojeo pizzu ako mu se jede, sladoled.. itd? zasto bi morao zivjei kao ifbb pro na piletini i rizi? :) se sprema za binu pa mu je bitno? :) uzivaj u zivotu, a ne se opterecivati

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13865 poslato: Septembar 14, 2023, 07:41:49 pre podne »
Bosko nemoj da budes trol, to nije zdravo, ima mnogo pametnijih nacina da se utrosi vreme... eto idi pojedi neku pizzu

Van mreže boltthrower

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13866 poslato: Septembar 22, 2023, 11:31:31 posle podne »
Da li računate voće s malo više šećera i kalorijski unos? Tipa ako hoću da unesem 100g UH za doručak, a često pojedem jednu jabuku od approx 150-200g, da li da računam UH iz nje? Jer to je tipa 20g UH ili koliko već.

Često imam iz sela kruške, jabuke, smokve, i tako to, a volim da jedem, pa zato pitam. Draže mi to no smrznuto voće.

Znam da one bobice i te low cal voćke i ne računam jer skoro pa i nemaju kalorije, a pojedem tipa 50g.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13867 poslato: Septembar 23, 2023, 07:57:17 pre podne »
racunas, kao sto racunas i da su to sve prosti seceri s kojima ako preteras ne treba da se cudis sto nece da se skine salo duze vreme, jer si drkao insulin previse... Npr, neko sa 20+ bf, ko hoce da skine stomak, ne bi trebalo da unosi uopste voce.

Van mreže boltthrower

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13868 poslato: Septembar 23, 2023, 09:01:46 posle podne »
E pa dobro, ja sam i do sada računao. Pojedem komad voća dnevno, ujutru posle doručka. Jedna jabuka ili kruška, ili par smokvi. Jbg to voće koje ja volim najviše šećera ima, počevši od grožđa, smokvi, kruške itd

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13869 poslato: Septembar 24, 2023, 11:00:24 pre podne »
Rokni posle treninga, tada ti najvise treba

Van mreže boltthrower

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13870 poslato: Septembar 27, 2023, 03:34:52 posle podne »
Jel ima neko iskustva sa carnivore dijetom?

Možda bih probao neko vreme, jer me jebe već godinama artritis, a čuo sam i Peđu da priča o brojim benefitima ove ishrane.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13871 poslato: Septembar 27, 2023, 03:59:06 posle podne »
da, ali ne znam koliko ti je to dobro za artritis, tacnije veca kolicina mesa pogotovo crvenog,  moze cak da boostuje inflamaciju.. mozda skoncentrisati se na belo i ribu... mada  tu je najbolje leciti konkretan zglob, direktnije... Ono sto mogu zasigurno da ti tvrdim je da nosenje manje kilaze je mnoooogo znacajno. Pa makar i misic izgubio... jbg Nenamerno mi se desilo da odem u zesci katabolizam nakon operacije,a pre toga koronka, i nisam posle vracao kilazu na silu, nego do cak 15 kg manje od onoga sto sam inace nosio i tu stao. To je neuporedivo bolje za moja kolena. Nebo i zemlja. E sada adaptacija na tu manju kilazu, pogotovo kada izgubis misic ume da bude boli, ja sam konkretno imao problem sto izgasiram brzo na tr , snaga je i ostala djene djene i .!. je radio kako treba, ali gasiranje... trebalo mi je vremena da kardio dovedem u red...

Van mreže boltthrower

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13872 poslato: Septembar 27, 2023, 04:56:54 posle podne »
Ja imam tzv reaktivni artritis, nije baš hronični. Imam bolove tipa u ahilovoj tetivi, pa malo ćopam ujutru i dok ne razmrdam nogu. A počelo je od kolena pa čak i prstiju na nogama, što sam uspešno izlečio. Jedino me ovo zeza, kad radim listove posebno mi ide na k dok to razmrdam.

Slažem se, kad sam smanjio 15kg od 87 na 71, video sam razliku. Ali to što kažeš je zajebano, katabolizam mi noćna mora hahah, mada i na ovoj dijeti bih verovatno osetio pad snage jer nema UH, a samim tim i katabolizam kad mišić oslabi. Razmišljam čisto ovako da ne idem po lekarima, ne bih da se trujem lekovima, da ne zajebem želudac.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13873 poslato: Septembar 27, 2023, 05:07:20 posle podne »
 e ne znam onda iskreno, meni je to bilo uzrokovano povredom hrskavice...  tj nije se pojavilo iz cista mira... tj otok se javljao jer jednostavno tu vise nije bilo amortizacije i onda manja kilaza, manje trenje...  Definitnvo potrazi misljenje vise lekara kada nadjes vremena, nije na odmet.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #13874 poslato: Septembar 27, 2023, 06:15:17 posle podne »
Jel ima neko iskustva sa carnivore dijetom?

Možda bih probao neko vreme, jer me jebe već godinama artritis, a čuo sam i Peđu da priča o brojim benefitima ove ishrane.


imas na OGISTRA YT kanalu gde sam ja radio carnivor dijetu

https://www.youtube.com/watch?v=K0WPZLwqxpM