Jun 16, 2024, 06:04:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Prvi ciklus  (Pročitano 3653 puta)

Van mreže HeAt21

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Prvi ciklus
« poslato: Mart 19, 2012, 10:34:21 posle podne »
Prvo veliki pozdrav za sve!forum je odlican:)Poslednjih dana dosta sam vremena proveo citajuci razne postove vezane za ovu siroku i veoma kompleksnu materiju za pocetnike kao sto sam ja :) Sto se tice mog staza u teretani veliko je skoro 6 god treniram uz odlicnu suplementaciju i jos bolju ishranu da smanjim pricu pridrzavam se svega sto treba :) Prvi put planiram da krenem sa ciklusom i naravno ne bih odma isao na tesku artiljeriju!Razgovarao sam s mnogoim ljudima na tu temu i dosao sam do nekog smisla da ukombinujem propionat, anavar i turanabol pa bih bio zahvalan ako je vec neko imao iskustva sa ovom kombinacijom da mi prenese iskustva u vezi s njima! Unapred zahvalan
Trin hard or go home!!!!!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2012, 11:04:13 posle podne »
dva mlaka orala i propionat...sto si se za ovo odlucio??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže HeAt21

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2012, 01:23:30 pre podne »
Pa da krenem sa laganim stvarima i ujedno kvalitetnim :) da nesto ne valja kombinijuci ova tri?
Trin hard or go home!!!!!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2012, 02:03:05 pre podne »
pa aj redom

propionat ok za prvu kuru,jedina mana PO meni sto je mozda veliki stres odma krenuti bosti se na svaka dva dana.Ali kazem,nema greske,testo je testo.

Turanabol...ok ako nadjes original,sto Pedja cesto kaze "Srecno s tim :D " tako d ane znam koliko ti je to sigurna opcija

Anavar je ok,s tim sto ne znam sta bi kao prvo dobio kombinujuci ova dva orala?Jeste slab,ali prva kura je u pitanju,odradice te i malo jaci kreatin sto bi rekli :D tako da to je to.

generalno ja razumem da ti je bezbednost na prvom mestu,ali osim ako ne msilis odraditi smao jednu ovu kuru,suoci se s tim da ces kad tad doci u dodir s ateskim androgenima i aromatizijucim steroidima.Po meni bolje da vidis odmah kako reagujes pa ces posle lako...u tom smislu mislim da bi ti 300mg propionata nedeljno odradilo posao,plus eto neki oral po zelji.


mislim generalno ti je los argument "bezbedna kura" ,mnogo je bitnije sta zelis postici i zasto bas ove steroide zelis uzeti
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2012, 07:34:02 pre podne »
Meni ta kura izgleda skroz bezveze. Od anavara ne znam sta ocekujes, a prop ce ti verovatno biti cimanje da se pikas svaki dan, barem na prvoj kuri.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2012, 09:39:26 pre podne »
Ako mu nije problem da se bode eod i ako,kako Fica rece,nadje dobar t-bol,nije lose za pocetak...

Sa propom ce brzo da sazna kako mu lezi,t-bol je dovoljno dobar za pocetak,jedino sto bih ja izbacio anavar,cini mi se da nema potrebe za njim

Sam odlucujes
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže HeAt21

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2012, 12:18:02 pre podne »
Pa znate kako iskreno razmisljao sam se izmedju depoa i propionata nekako mi je propionat bolji izbog iz tog razloga sto kaze sasa odma reaguje i znam na cemu sam ako valja nastavljamo ako se jave neke indikacije brzo se cisti iz organizma :) turanabol iskreno nisam znao da ima tolko fake ako je tako da li mi vi nesto preporucujete u zamenu za njega? o anavaru sam iskreno cuo samo reci hvale pa bih hteo da probam! cilj mi je da dobijem na snazi malo naravno volumen i isecenost :) puno pozdrava i hvala vam na dosadasnjim savetima. Inace imam 26 god 90 kg sam tezak i trenutan bf 10% :)
Trin hard or go home!!!!!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prvi ciklus
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2012, 12:44:37 pre podne »
Pa znate kako iskreno razmisljao sam se izmedju depoa i propionata nekako mi je propionat bolji izbog iz tog razloga sto kaze sasa odma reaguje i znam na cemu sam ako valja nastavljamo ako se jave neke indikacije brzo se cisti iz organizma :) turanabol iskreno nisam znao da ima tolko fake ako je tako da li mi vi nesto preporucujete u zamenu za njega? o anavaru sam iskreno cuo samo reci hvale pa bih hteo da probam! cilj mi je da dobijem na snazi malo naravno volumen i isecenost :) puno pozdrava i hvala vam na dosadasnjim savetima. Inace imam 26 god 90 kg sam tezak i trenutan bf 10% :)

pa ako bi isao kuru recimo 6 nedelja onda mozes anavar i propionat terati celu kuru.Mislim opet tvoja stvar to za anvar,ja licno mislim da to sto on daje u "bezbednosti" jako oduzima u onome sto mozes dobiti od drugih stvari u snazi i misicima,govorim o tvom slucaju. I jos nesto,nigde ne pise da uopste moras imati oralni aas u kuri.Uz propionat ti fakticki i ne treba neki frontload.Prva kura,taj propionat ce ti dati sve sto ti treba za napredak.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure