Jun 16, 2024, 05:35:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura  (Pročitano 8557 puta)

Van mreže Benz

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • You will not win cause I will not lose !!!
Prva kura
« poslato: April 02, 2012, 06:01:35 posle podne »
Pozdrav svima . Treba mi pomoc oko izbora prve kure . . .

Ovako imam 21 god , idem u teretanu skoro 5 god bez prekida , razumem se veoma u suplementaciju i pomalo o AAS , procitao sam par knjiga itd. ali u praksi nula  :D . . . ne bih da navucem neku veliku masu ili tako nesto , a sa "znanjem" iz knjiga razmisljao sam o "Proviron + Deka + Winstrol"  :P . . . Aaa i da , imam 192cm , i trenutno variram izmedju 112 i 114 kg . . . Pomagajte :D

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Prva kura
« Odgovor #1 poslato: April 02, 2012, 06:17:48 posle podne »
Pogresne si spise citao...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura
« Odgovor #2 poslato: April 02, 2012, 06:18:37 posle podne »
Citat
"Proviron + Deka + Winstrol"

..kakve si ti knjige citao majko moja... ???

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Prva kura
« Odgovor #3 poslato: April 02, 2012, 06:20:46 posle podne »
Pozdrav svima . Treba mi pomoc oko izbora prve kure . . .

Ovako imam 21 god , idem u teretanu skoro 5 god bez prekida , razumem se veoma u suplementaciju i pomalo o AAS , procitao sam par knjiga itd. ali u praksi nula  :D . . . ne bih da navucem neku veliku masu ili tako nesto , a sa "znanjem" iz knjiga razmisljao sam o "Proviron + Deka + Winstrol"  :P . . . Aaa i da , imam 192cm , i trenutno variram izmedju 112 i 114 kg . . . Pomagajte :D

1. Procitaj jos knjiga, nemoj ulaziti u sve to sa nikakvim znanjem, imas dosta informacija i na raznim sajtovima. Skini Chemical Muscle Enhancement, to je super knjiga.
2. Ako neces da dobijes veliku masu onda ti roidi i ne trebaju, zar ne?
3. Ta kura je sranje.
4. Osnova svake kure je testosteron, pa onda na njega dodajes jos nesto ako hoces.
5. Napisi kakva ti je ishrana.

Van mreže Benz

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • You will not win cause I will not lose !!!
Odg: Prva kura
« Odgovor #4 poslato: April 02, 2012, 06:22:30 posle podne »
Moguce , rekao sam da o AAS bas i ne cvetam sa znanjem . . . Daj neki predlog ? Hocu da malo napredujem posto neko vreme stvarno stojim u mestu :p . . . a knige su "anabolic william llewellyn" msm 2000 i 2006 , a kazem ne razumem se bas o AAS pa trazim pomoc :D :)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Prva kura
« Odgovor #5 poslato: April 02, 2012, 06:23:37 posle podne »
verovatno je anabolics 2009 u pitanju, mislim da tamo ima slican ciklus, bez testa samo proviron winstrol i tren acetat umesto deke ako se dobro secam...
A ni chemical muscle enchancement nije bas friendly knjiga, mislim da sam video ciklus tipa deka solo 200mg nedeljno 5 nedelja ili tako nesto...
Knjige su ok cisto ovako da se vidi info o svakom roidu posebno, a prepisivati cikluse iz knjiga - glupost.

Van mreže Benz

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • You will not win cause I will not lose !!!
Odg: Prva kura
« Odgovor #6 poslato: April 02, 2012, 06:25:59 posle podne »
Belo meso , pirinac , tunjevina , curece grugi , povrce , nista stetno i tesko , nastojim da unosim oko 200 - 250 g proteina dnevno rasporedjenim u 5 do 6 obroka . . . Da da to je ta knjiga . . . :p

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Prva kura
« Odgovor #7 poslato: April 02, 2012, 06:27:06 posle podne »
verovatno je anabolics 2009 u pitanju, mislim da tamo ima slican ciklus, bez testa samo proviron winstrol i tren acetat umesto deke ako se dobro secam...
A ni chemical muscle enchancement nije bas friendly knjiga, mislim da sam video ciklus tipa deka solo 200mg nedeljno 5 nedelja ili tako nesto...
Knjige su ok cisto ovako da se vidi info o svakom roidu posebno, a prepisivati cikluse iz knjiga - glupost.

U chemical pise sve lepo o roidima kako rade, nuspojave, sta mozes ocekivati, cega se paziti i kompletni profili sa komentarima. Ima i sve o ishrani, suplementima itd. ono sto ne vidis na reklamama i sl.
A ni meni se te kure ne svidjaju, tako da to zaobici.

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Prva kura
« Odgovor #8 poslato: April 02, 2012, 06:29:44 posle podne »
Belo meso , pirinac , tunjevina , curece grugi , povrce , nista stetno i tesko , nastojim da unosim oko 200 - 250 g proteina dnevno rasporedjenim u 5 do 6 obroka . . . Da da to je ta knjiga . . . :p
Uzmi skini tu knjigu sto sam ti rekao i kad lepo budes imao dobro znanje, budes sve mogao finansirati i budes spreman da krenes u celu tu pricu onda se javi opet.
Trebas razmisljati unapred jer ne mozes posle kure da se cimas hoces imati za klopu i sta ja znam, skupa je to prica.

Van mreže Benz

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • You will not win cause I will not lose !!!
Odg: Prva kura
« Odgovor #9 poslato: April 02, 2012, 06:32:36 posle podne »
Vazi . . . A sto se tice kesa i to za ishranu , hvala bogu uvek imam pun frizider i uzimam uvek suplemente na mesec 2 , uvek imam kod sebe Protein i Glutamin i po neki NO kako kad :D

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Prva kura
« Odgovor #10 poslato: April 02, 2012, 10:55:51 posle podne »
Uzmi skini tu knjigu sto sam ti rekao i kad lepo budes imao dobro znanje

Pa da imace znanje: " pri koriscenju testosteron enantata duze od CETIRI NEDELJE potrebno je koristiti HCG i CLOMID radi oporavka HTPA"!!!
Ne kazem ja da je lose stivo ali ako ne poznaje makar malo materiju, gore ce napraviti.
Najbolje, tacne i PROVERENE informacije vezane za AAS ce naci na ovom i onom drugom forumu

@ benz
A sto ne probas sa vecim unosom proteina da probijes to "tapkanje u mestu"? pozdrav

Van mreže Benz

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • You will not win cause I will not lose !!!
Odg: Prva kura
« Odgovor #11 poslato: April 03, 2012, 12:06:40 pre podne »
Probao sam vec , skocim za koji kg 2 i nema sanse vise . . . Doduse kad sam krenuo u teretanu imao sam 80 kg , dovoljno je sto sam samo prirodno skocio na 118 pa skinuo malo masti do 112 . . . Ni hrana ni suplementi vise ne pomazu  :D . . . Nego svi "Poznavaoci AAS" mi preporucuju sve razlicito i vise ne znam koga da slusam , a verujem da cu ovde sto ti kazes dobiti najbolje informacije pa sam i zato pokrenuo temu . . .  :)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Prva kura
« Odgovor #12 poslato: April 03, 2012, 12:41:39 pre podne »
Naci ces ovde sve odgovore samo se malo potrudi! A kreni prvo sa primingom pa onda kreni u pricu sa AAS. Poz

Van mreže Benz

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
  • You will not win cause I will not lose !!!
Odg: Prva kura
« Odgovor #13 poslato: April 03, 2012, 12:46:49 pre podne »
Da da , svasta citam sad po forumu i stvarno su kvalitetne informacije , valjda cu da prikupim toliko znanja ovde za tu prvu kuru  :D , a u pricu sa primingom sam upucen i naravno da cu ga odraditi pre ciklusa . . . Hvala  :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Prva kura
« Odgovor #14 poslato: April 03, 2012, 10:08:47 pre podne »
Men sana in corpore sano !