Jun 17, 2024, 12:31:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.195 poruka u 18.757 tema - 20.950 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor  (Pročitano 56959 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #105 poslato: Avgust 26, 2013, 10:28:37 pre podne »
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520653764670633&set=t.829682607&type=3&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151793268532608&set=a.10151765932922608.1073741826.829682607&type=3&theater

Ako nesto ne ide kako bi trebalo, pre nego pocnete da krivite genetike, vidite sta jos mozete uraditi..ako teretana nije opcija, mozda ni rast gluteusa nije opcija!
Surovo, ali tako mu je..vase telo vas ne pita za izgovore, vec ocekuje stimulaciju da bi raslo.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #106 poslato: Avgust 26, 2013, 10:55:16 posle podne »
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520653764670633&set=t.829682607&type=3&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151793268532608&set=a.10151765932922608.1073741826.829682607&type=3&theater

Ako nesto ne ide kako bi trebalo, pre nego pocnete da krivite genetike, vidite sta jos mozete uraditi..ako teretana nije opcija, mozda ni rast gluteusa nije opcija!
Surovo, ali tako mu je..vase telo vas ne pita za izgovore, vec ocekuje stimulaciju da bi raslo.

Svaka vam čast kako ste one devojke doveli u red.Devojku su stvarno jako lepo doterale svoje linije :)...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #107 poslato: Avgust 26, 2013, 11:04:13 posle podne »
Devojke su mrak :)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #108 poslato: Avgust 27, 2013, 09:44:21 pre podne »
Hard Squats i Deadlifts..trenutno je Milan preuzeo instruktorsku palicu, da se ta tehnika usavrsi pa da radimo dalje :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Deneris

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #109 poslato: April 05, 2014, 02:08:13 pre podne »
Pozdrav svim clanovima foruma, naidjoh na ovu temu koja se bavi upravo mojom problematikom pa bih htela da postavim jos par pitanja ukoliko neko jos uvek prati ovo.
Imam 27 godina, 163cm i 53kg. Ceo zivot sam bila mrsavica, tek poslednjih par godina sam uspela da se ugojim preko 10kg zbog cega sam jako srecna ali mi smetaju dve stvari:
1) Mama mi nije rodila dupe  ;D
2) Kao veliki ljubitelj lose hrane sam napravila jednu solidnu trbu.
Pre nekoliko nedelja sam pocela da radim malo cucnjeve i jos neke lagane vezbice za pocetak a onda sam naisla na ovo
http://www.savrsenazadnjica.com/program-uvod/

I do sada sam zapocela prvi mesec, uradila sam jednom program 1, 2 i 3.

Moram da napomenem da iz brojnih razloga nemam uslova da odem u teretanu pa vezbe radim uvece kod kuce.
Od opreme imam samo bucice od 2kg i stolicu.
Ono sto sam zelela da pitam strucnjake je - da li su vezbe u ovom programu dobre za povecanje zadnjice ili cu, ne daj Boze imati kontraefekat?
I ima li nacina da se "skine" stomak bez da gubim kilograme generalno jer ako bih i malo smrsala trba bi ostala na mestu a otislo bi mi ovo malo dupeta sto imam i sve ono sto sam teskom mukom stekla  :-[

Hvala unapred za svaki vid pomoci!

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #110 poslato: April 05, 2014, 03:44:28 posle podne »
Počni da se hraniš bolje (čitaj kod nas pregršt tema o tome, kad si ovu našla, naći ćeš i o ishrani), kao prvo. Kao drugo, jel teretana otpada zbog finansija, jer to mogu da razumem. Jer je inače čučanj sa opterećenjima za to majka, ja sam zadovoljna ;)

Što se tiče ovog programa, ne očekuj čuda, naročito ne bez opterećenja, sa ovolikim ponavljanjima. Može da te aktivira, ali ne znam koliko možeš da napraviš neke značajne rezultate, makar ne takve kakve te zanimaju.
suck it up, buttercup

Van mreže Deneris

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #111 poslato: April 05, 2014, 08:38:55 posle podne »
Počni da se hraniš bolje (čitaj kod nas pregršt tema o tome, kad si ovu našla, naći ćeš i o ishrani), kao prvo. Kao drugo, jel teretana otpada zbog finansija, jer to mogu da razumem. Jer je inače čučanj sa opterećenjima za to majka, ja sam zadovoljna ;)

Što se tiče ovog programa, ne očekuj čuda, naročito ne bez opterećenja, sa ovolikim ponavljanjima. Može da te aktivira, ali ne znam koliko možeš da napraviš neke značajne rezultate, makar ne takve kakve te zanimaju.

Kao prvo - hvala ti na brzom odgovoru. Teretana otpada zbog fatalne kombinacije nedostatka finansija i nedostatka vremena. Zato vezbam kod kuce, kasno uvece.
Sto se ishrane tice, znam otprilike kako izgleda pravilna ishrana u toku treniranja jer je moj suprug bio u toj fazi prosle godine pa znam sta sam njemu spremala ali ja sam inace malo teska za hranu, jedem kuvano, jedem povrce, ne obozavam meso, jedem uglavnom belo meso, neke ciste snicle i tako to. Dosta puta smo se salili da vecina onih spiskova za zdravu ishranu podrazumeva upravo ono sto ja jedem. Tako da mi je ona normalna, redovna ishrana inace ok, slabost su mi samo rekreativna obilazenja Keopsa (pohovana i slatka palacinka obavezno), McDonalds (dva cizburgera, veliki pomfrit, koka kola i flurry) i Bucko. I zivot bez pomenutih bi bio strasan  ::)
Osim ishrane, imas li neki predlog sta bih mogla da pojacam za bolje rezultate? Kako bih mogla da dodam opterecenje u kucnim uslovima?
I da li mislis da mi je pametnije da onda ne radim ovaj program koji sam zapocela, nego da predjem na npr ovo?

Vezbe za zadnjicu - Brazilske vezbe #1

Nervira me to sto ne znam sta koja vezba radi. Jedna od vezbi koje sam radila, most sa stezanjem misica na jednom mestu pise da je to vezba za povecanje misica a na drugom pise da to smanjuje zadnjicu. Necu da se smanji  :'(

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #112 poslato: April 05, 2014, 10:43:07 posle podne »
A hajde pročitaj ovu temu celu pa ćeš videti - ne postoje vežbe koje će da odrade posao, smanje ili povećaju neki mišić, hrana je ona koja to radi. Manje hrane, manja ti, više hrane, rasteš. Tako da, još jednom - sredi ishranu. I hajde otvori svoju temu, ako budeš istrajna u nekim promenama, ali pre svega, još jednom, pročitaj ovu temu celu kad si je već sama iskopala, tu ćeš da vidiš da imaš pogrešan pristup trenutno celoj priči.
suck it up, buttercup

Van mreže Deneris

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #113 poslato: April 06, 2014, 01:23:07 pre podne »
A hajde pročitaj ovu temu celu pa ćeš videti - ne postoje vežbe koje će da odrade posao, smanje ili povećaju neki mišić, hrana je ona koja to radi. Manje hrane, manja ti, više hrane, rasteš. Tako da, još jednom - sredi ishranu. I hajde otvori svoju temu, ako budeš istrajna u nekim promenama, ali pre svega, još jednom, pročitaj ovu temu celu kad si je već sama iskopala, tu ćeš da vidiš da imaš pogrešan pristup trenutno celoj priči.

Procitala sam je celu pre nego sto sam se uopste registrovala i postavila prvo pitanje. I videla sam to sto ljudi kazu ali sam morala da pitam ipak, bas zbog toga sto sam videla na razlicitim mestima da za jednu istu vezbu pise da smanjuje misic a na drugom mestu se preporucuje za veci. Hvala ti u svakom slucaju. Pokusacu jos da ceprkam pa da vidim sta je najbolje sto ja mogu da uradim da pomognem sebi i svojoj zadnjici  ;) Pozdrav!

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #114 poslato: April 06, 2014, 11:01:31 pre podne »

Van mreže Deneris

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #115 poslato: April 06, 2014, 03:43:25 posle podne »
Stvarno zanimljivo  :) Ne znam nista o pravilnom vezbanju, ali ako je ovo sto ona radi ok, voljna sam da probam  :D

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #116 poslato: April 06, 2014, 06:47:43 posle podne »
Pa u ovoj temi si onda mogla da vidiš:

1. Vežbanje kući samo vežbe za zadnjicu sa sopstvenom težinom - neće da pomogne
2. Čučanj, iskorak, itd. sa opterećenjima mogu da dovedu do uvećanja gluteusa a.k.a zadnjice
3. Ne možeš parcijalno da skidaš ili povećavaš jedan deo tela, već mora sve da se radi, pošteno da se jede, i onda će sve da se izjednači i bude kako treba.

E sad, ti možeš da radiš te vežbice kod kuće, ali ako ti ne budu kroz koji mesec davale neke značajne rezultate, znaj gde je problem. Ovde bih još i naglasila PRAVILNO izvođenje vežbi, koje god da su.

Što se tiče opterećenja u kućnoj varijanti, izbora ima malo - kupovina jednoručnih bučica, pa čak i flaše sa vodom za početak... budi kreativna ako su tolike prepreke što se tiče teretane.
suck it up, buttercup

Van mreže Deneris

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #117 poslato: April 07, 2014, 03:31:58 pre podne »
Pa u ovoj temi si onda mogla da vidiš:

1. Vežbanje kući samo vežbe za zadnjicu sa sopstvenom težinom - neće da pomogne
2. Čučanj, iskorak, itd. sa opterećenjima mogu da dovedu do uvećanja gluteusa a.k.a zadnjice
3. Ne možeš parcijalno da skidaš ili povećavaš jedan deo tela, već mora sve da se radi, pošteno da se jede, i onda će sve da se izjednači i bude kako treba.

E sad, ti možeš da radiš te vežbice kod kuće, ali ako ti ne budu kroz koji mesec davale neke značajne rezultate, znaj gde je problem. Ovde bih još i naglasila PRAVILNO izvođenje vežbi, koje god da su.

Što se tiče opterećenja u kućnoj varijanti, izbora ima malo - kupovina jednoručnih bučica, pa čak i flaše sa vodom za početak... budi kreativna ako su tolike prepreke što se tiče teretane.

Oki, ja onda do daljnjeg ruckam i radim cucnjeve i iskorake sa ovim bucicama koje imam, a nadam se da cu u skorijoj buducnosti imati malo bolje uslove pa cu moci da finansiram i teretanu i nekoga da mi napravi pravi program za to. Vama hvala na pomoci, svaki vid podrske znaci  :)

Van mreže Joca83

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #118 poslato: April 07, 2014, 05:03:24 pre podne »
Pa u ovoj temi si onda mogla da vidiš:

1. Vežbanje kući samo vežbe za zadnjicu sa sopstvenom težinom - neće da pomogne
2. Čučanj, iskorak, itd. sa opterećenjima mogu da dovedu do uvećanja gluteusa a.k.a zadnjice
3. Ne možeš parcijalno da skidaš ili povećavaš jedan deo tela, već mora sve da se radi, pošteno da se jede, i onda će sve da se izjednači i bude kako treba.

E sad, ti možeš da radiš te vežbice kod kuće, ali ako ti ne budu kroz koji mesec davale neke značajne rezultate, znaj gde je problem. Ovde bih još i naglasila PRAVILNO izvođenje vežbi, koje god da su.

Što se tiče opterećenja u kućnoj varijanti, izbora ima malo - kupovina jednoručnih bučica, pa čak i flaše sa vodom za početak... budi kreativna ako su tolike prepreke što se tiče teretane.

Oki, ja onda do daljnjeg ruckam i radim cucnjeve i iskorake sa ovim bucicama koje imam, a nadam se da cu u skorijoj buducnosti imati malo bolje uslove pa cu moci da finansiram i teretanu i nekoga da mi napravi pravi program za to. Vama hvala na pomoci, svaki vid podrske znaci  :)

Ja sam na pocetku vezbanja vezbao kod kuce i imao odlicne rezultate donjeg dela tela.
Ako ces kod kuce i dalje vezbati evo ti savet posto sam i ja tako radio a tebi ce biti lakse jer je meni posle nekog vremena ponestalo tezina, kontam da nisi bas tako jaka pa da ti ovaj teret nece biti dovoljan.

Znaci ako imas ranac sa dva kaisa, za oba ramena da bude isto opterecenje, stavis teret, ja sam u pocetku nekoliko cigli, kasnije pun ranac cigli i na kraju sam stavljao tanke betonske ploce u ranac.
Radis cucnjeve pa iskorak i na kraju izdizanje na prstima za listove, ja sam na pragu stajao sa prednjim delom stopala i tako se izdizao.
Radi sve sa tezinom koju ces moci dizati 10-ak puta i nema da bude problema...

Van mreže Deneris

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #119 poslato: April 07, 2014, 04:48:23 posle podne »
Pa u ovoj temi si onda mogla da vidiš:

1. Vežbanje kući samo vežbe za zadnjicu sa sopstvenom težinom - neće da pomogne
2. Čučanj, iskorak, itd. sa opterećenjima mogu da dovedu do uvećanja gluteusa a.k.a zadnjice
3. Ne možeš parcijalno da skidaš ili povećavaš jedan deo tela, već mora sve da se radi, pošteno da se jede, i onda će sve da se izjednači i bude kako treba.

E sad, ti možeš da radiš te vežbice kod kuće, ali ako ti ne budu kroz koji mesec davale neke značajne rezultate, znaj gde je problem. Ovde bih još i naglasila PRAVILNO izvođenje vežbi, koje god da su.

Što se tiče opterećenja u kućnoj varijanti, izbora ima malo - kupovina jednoručnih bučica, pa čak i flaše sa vodom za početak... budi kreativna ako su tolike prepreke što se tiče teretane.

Oki, ja onda do daljnjeg ruckam i radim cucnjeve i iskorake sa ovim bucicama koje imam, a nadam se da cu u skorijoj buducnosti imati malo bolje uslove pa cu moci da finansiram i teretanu i nekoga da mi napravi pravi program za to. Vama hvala na pomoci, svaki vid podrske znaci  :)

Ja sam na pocetku vezbanja vezbao kod kuce i imao odlicne rezultate donjeg dela tela.
Ako ces kod kuce i dalje vezbati evo ti savet posto sam i ja tako radio a tebi ce biti lakse jer je meni posle nekog vremena ponestalo tezina, kontam da nisi bas tako jaka pa da ti ovaj teret nece biti dovoljan.

Znaci ako imas ranac sa dva kaisa, za oba ramena da bude isto opterecenje, stavis teret, ja sam u pocetku nekoliko cigli, kasnije pun ranac cigli i na kraju sam stavljao tanke betonske ploce u ranac.
Radis cucnjeve pa iskorak i na kraju izdizanje na prstima za listove, ja sam na pragu stajao sa prednjim delom stopala i tako se izdizao.
Radi sve sa tezinom koju ces moci dizati 10-ak puta i nema da bude problema...

Hvala za predlog! Probacu i to!  :D