Maj 05, 2024, 06:46:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Tren Acetat100 i Sustanon 350  (Pročitano 16921 puta)

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Tren Acetat100 i Sustanon 350
« poslato: Septembar 22, 2012, 11:27:27 posle podne »
Pozdrav svim clanovima foruma,nov sam ovde i zeleo bih da cujem par misljenja oko sledece kure
Zelim da odradim masu sad na zimu,imam 92kg i visok sam 192cm,a jurim 100kg,i sad planirao sam da uklopim Tren Acetat i Sust 350 (350mg/ml-jer ga proizvodi,kao i tren A,SteroxLab. I za njihove proizvode bih zeleo da cujem misljenja,ako je neko imao iskustva sa SteroxLabom)
Naravno,posle ciklusa,sigurno cu odraditi i HCG,zbog trenbolona jer ume da blokira po prestanku,prirodnu proizvodnju testosterona,ali mi sad treba pomoc,kako da odradim ciklus? Koliko nedelja,i koje doze,s obzirom da nikad do sad nisam ozbiljno radio na masi,kao sto sad planiram.

Sve sto mislite,kazite,sve prihvatam kao konstruktivan savet I naravno,sto se PTC tice,pored HCG-a na kraju,citao sam da ne bi bilo na odmet i zastita za jetru da se uzima,tipa Clomida,a i Nolva je ok zbog vezivanja estrogena za receptore,ali o tom po tom. Sad mi je bitnije sta i kako u ciklusu,lako cu za ostalo. Pozdrav

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #1 poslato: Septembar 22, 2012, 11:34:46 posle podne »
A koja je kura ovo po redi, nesto mi se cini da si jos zelen, da nije prva ili druga?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #2 poslato: Septembar 22, 2012, 11:36:28 posle podne »
Koja ti ej kura po redu,kakve su bile prethodne?

nekako mi malo to kila za tu visinu,kakav ti ej jelovnik ako ti niej tesko u tacnim merama napisati


sto se tren a sterox tice,odlicna stvar,bas koristim
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #3 poslato: Septembar 22, 2012, 11:44:54 posle podne »
Druga kura,prva mi je bila blic samo oral dbol 6 nedelja. Dobra mi je ishrana,ne mogu u detalje,ali imam dosta obroka dnevno,5-6,mlecni proizvodi,razna mesa,jaja.. Slaba mi je kilaza,na ovu visinu,ali bilo je i gore,krenuo sam sa 86-7,prva ta kura mi je pomogla dosta,uz protein naravno,i jaku ishranu..

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #4 poslato: Septembar 22, 2012, 11:54:54 posle podne »
Druga kura,prva mi je bila blic samo oral dbol 6 nedelja.
namirisali smo te :)
nemas potrebe za trenom u drugoj kuri
kura kao kura nije losa, ali je prejaka za tebe i tvoj staz. idi sa nekom manje zahtjevnom kombinacijom, ne toliko toksicnom i bez toliko apliciranja...
Nesto poput depo-bold je sasvim ok za tebe ili deka-depo, dodas na to malo dbola i ljepota


Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #5 poslato: Septembar 23, 2012, 12:02:28 pre podne »
Sta mislis tacno kad kazes da je prejaka kura?  I da li je ta kombinacija uopste i dobra za proces mase?
Posto sam se bas zalepio za ovu mesavinu,hteo bih da probam..
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2012, 12:11:56 pre podne MadMan »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #6 poslato: Septembar 23, 2012, 12:17:09 pre podne »
Sta mislis tacno kad kazes da je prejaka kura?  I da li je ta kombinacija uopste i dobra za proces mase?
Posto sam se bas zalepio za ovu mesavinu,hteo bih da probam..
Ok je ovo kura za masu, sto da ne.
Prejaka u smislu sigurnih i eventualnih nuspojava, prejaka u smislu da nemas potrebe da prelazis na nivo trenbolon, jel prosto ti tijelo nije dovoljno spremno za njega, prejaka u smislu tvog iskustva i kako ces da se nosis sa trenom u slucaju jacih nuspojava i na kraj prejaka, ako krenu nuspojave, trebace ih suzbijati, a to ce traziti jos ljekova itd itd

Ja bih sacekao sa ovom kurom. I da, ovo jos vrlo vazno, ova kura tebi nece donijeti nista vise u smislu pozitivnih dobitaka u odnosu na jednostavnije kure koje sam ti predlozio.
i tako, dosta od mene za veceras :)

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #7 poslato: Septembar 23, 2012, 12:26:53 pre podne »
Ne bih da gnjavim,al vidim da se krije iza ovoga,"ova kura tebi nece donijeti nista vise u smislu pozitivnih dobitaka u odnosu na jednostavnije kure koje sam ti predlozio",nesto sto ne znam,a vrlo rado bih saslusao objasnjenje. Ne da ne bih uzeo,vec cisto da bih znao.
Sigurno da cu da poslusam savet iskusnijeg,al bih voleo da znam..

Ali uglavnom,hvala na savetu. :)
A kako bih onda radio taj ciklus deka-depo dbol? U kojim dozama?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #8 poslato: Septembar 23, 2012, 01:11:42 pre podne »
Ne bih da gnjavim,al vidim da se krije iza ovoga,"ova kura tebi nece donijeti nista vise u smislu pozitivnih dobitaka u odnosu na jednostavnije kure koje sam ti predlozio",nesto sto ne znam,a vrlo rado bih saslusao objasnjenje. Ne da ne bih uzeo,vec cisto da bih znao.
Sigurno da cu da poslusam savet iskusnijeg,al bih voleo da znam..

Ali uglavnom,hvala na savetu. :)
A kako bih onda radio taj ciklus deka-depo dbol? U kojim dozama?

pa radi se o tome da ces "masu" dobiti ako budes zdrao lepo kako treba,jer ako je tebi trebao dbol da se sa 80 i kusur kila maknes,onda nesto nije u redu s hranom a ne s hemijom.


mislim tu prvu kuru solo dbol ni ne racunam,a to koje doze bi trebao ici sa prvom ozbiljnom kurom barem se 5 minuta potrudi procitati za tvoje dobro neke sonove o injekcionim supstancama.Ja sam tren acetat prvi put sada uzeo a kura je no.7


mislim lako je nama da ti napisemo uzmi ovo ili ono,shvatas ti li ti uopste zasto ti je Velja napisao ne tren nego depo i nesto pride?? Mislim dzaba ti sav posao ako ces ti samo slusati savete drugih ma koliko iskusni bili ako ne umes sam izgarditi misljenje zasto nesto d aili ne,na osnovu nekih nepromenljivih cinjenica (zato i kazem citaj neke osnove o testosteronu itd. za tvoje dobro)

da smaramo sa time,ali bolje ovako engo da slsuam kako ljudima krvare desni od prevelikog pritiska,propadaju creva i bubrezi od ovoga itd. Jer ni ne znaju kako sve supstance koje uzimaju funkcionisu.


nije to samo gradi misic dobra stvar-ne valja za muda losa stvar-mnogo vise stvari je u igri.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #9 poslato: Septembar 23, 2012, 11:11:25 pre podne »
Evo jedan savjet, odvoji 15 minuta i napiši koliko imaš godina, koliki ti je staž u teretani, kako se hraniš, ne moraš u gram ali napiši za svaki obrok osnovne stvari. Ako možeš da uđeš u igru sa steroidima, možeš i odvojiti malo vremena i napisati ove stvari da ti iskusni ljudi mogu dati savjete.
Ovo je sve drugarski savjet jer po tvojem dosadašnjem pisanju ja sam stekao dojam da ne znaš ni jesti, ni trenirati a kamoli još da si spreman za ozbiljnije stvari.
A little knowledge is a dangerous thing.

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #10 poslato: Septembar 23, 2012, 09:44:47 posle podne »
Pa ovako,imam 19 godina,i nisam bodibileder,vec se bavim americkim fudbalom. I za taj sport mi je potrebna masa i brzina (eksplozivnost).."Staz" u teretani mi je godinu ipo dana. A sto se ishrane tice,gledam,tj trudim se da jedem sto vise,i sto kvalitetnije,ali istina,nekada ishrana ume da mi bude vrlo neuredna,kad kazem neuredna,mislim na to da recimo danas,sam doruckovao u 11 ujutru,i vecerao tek u pola 9 uvece,jer sam bio ce dan na terenu,igrali smo utakmicu..
A inace,u periodu dana,radnih tipa,uglvanom je to 4-5 obroka dnevno. Ujutru meso,tipa pohovana piletina,to dok sam u skoli,kasnije,pre teretane neke testenine (2-3 sata pre),posle gyma,obrok sa puno proteina,bogato znaci,tipa opet meso neko,da l mesano da l neko drugo.. Naravno.tu su i supe,mlecni proizvodi,dosta tecnosti,medju obroci tipa voce,itd itd..

I sad,stigo sam do nekih kilaza i ne mogu da napredujem,slabo jako. Kad kazem slabo mislim na napredovanje,ne na kilaze. I kako ja,kao sto je rekao tip u postu pre,da "iscitam nesto o testosteronu" i da napravim svoje misljenje o tome? Kako,kad ga jos nikad nisam koristio,kako da imam misljenje o tome?
I zato hocu da probam ovako sad,pa sta bude

Dajte ljudi savete,znam da sam mlad,al ako ne treba,objasnite zasto,iskusniji ste
Ako vidite da ima opcije za napredak,i da mogu da oradim kuru tipa na zimu,recite i pomozite.. Hvala

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #11 poslato: Septembar 23, 2012, 10:29:59 posle podne »
ovo definitivno nije ishrana za hemiju
jos si mlad pusti hormone da se smire ako vec hoces da ih remetis
uzimaj creatin blendove i casein kad vec malo jedes
ali bez obzira uzeo hemiju ili ne potreban ti je ogroman calorijski unos
pozdrav

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #12 poslato: Septembar 23, 2012, 10:31:21 posle podne »
pa pomazu ti ljudi ali ti haman neces sebi da pomognes...kazu ti svi da je hrana problem...de napisi ako te ne mrzi tacno sta jedes i koliko..ne okvirno kao sto si napisao jedem meso i to je to...napisi tacno po obrocima sta i koliko jedes..za obrok br 1 jedem to i to i toliko...za obrok br2 jedem to i to i toliko.....mlad si bolan sa 19 god da se bockas.....

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #13 poslato: Septembar 23, 2012, 10:42:17 posle podne »
Na kojoj poziciji igras, kako si dosad trenirao i kakve su ti aspiracije vezano za a.f
?
No curling in the squat rack!

Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: Tren Acetat100 i Sustanon 350
« Odgovor #14 poslato: Septembar 23, 2012, 10:53:51 posle podne »
Neće tebi hemija pomoći, ti samo trebaš ostvariti kvalitetan kaloriski suficit i vidjećeš kako se raste.
A zašto neće, pa ovako...
Zamisli kuću, hrana je temelj, trening je cigla i malter a hemija je fasada.
Ti bi da fasadiraš a ni temelja nemaš ;)
A little knowledge is a dangerous thing.