Maj 02, 2024, 08:58:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Ramena  (Pročitano 2870 puta)

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Ramena
« poslato: Oktobar 12, 2012, 08:32:22 posle podne »
Moze ovako trening rame:

potisak bucicama(prednje)
+letenje bucicama
+letenje u preklonu(zadnje).
 Taj set odradim  bez pauze(to racunam kao jednu seriju). I takve 3 serije odradim. Odmor izmedju serija nekih 2 min.

Onda odradim jos jedan set sa druge 3 vjezbe po istom principu. npr :
 bucicama izpred naizmjenicno(podizem od butine do otprilike visine ociju,stojeci )
+letenje bucicama ali onaj princip kao prosipanje vode iz case u preklonu(nzm kako se zove vjezba)
+sipkom do brade(zadnje)

Dakle dva seta odradim jer mislim da mi je mnogo treci da idem jer rame nije tako veliki misic. Ako moze misljenje nekog iskusnijeg sta misli o ovom treningu. To najvise radim da bih doveo sto vise krvi u misic a mislim da je ovo dobar nacin i da NIJE PREVISE. Ispravite me ako grijesim 
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Ramena
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2012, 10:08:24 posle podne »
U principu je napisati neku shemu treninga i pitati za takav raspored vezbi kao pitanje da li dobro izgledam, a slike cu staviti sutra. Zato jer nemamo informacije o tebi, godine, staz u teretani, cilj vezbanja, ishrana, suplementacija i ostalo. Zato ti ni odgovor ne moze biti potpun. Trening kao trening ne moze biti los ukoliko se pravilno radi i ukoliko je uklopljen u celu pricu, a samo ti znas kakva je ona....

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ramena
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 13, 2012, 12:38:32 pre podne »
Imas brate otvorio sam temu u slike ":)" to je naslov. Tamo je sve fino napisano.
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Ramena
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 13, 2012, 08:29:21 pre podne »
Aha, sad tek vidim....Pa trening je ok, samo ga dobro isprati ishranom i suplementacijom, i nemoj se zakucati stalno na istom, uvek ga menjaj. I podizanje sipke do brade, nije prvenstveno vezba za zadnje rame, vec za prednje, tako da ako si u prvoj varijanti rotacoje radio po principu prednje-srednje-zadnje, mozes tako i u drugoj, samo sa drugim vezbama....

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ramena
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 13, 2012, 10:32:32 pre podne »

 To najvise radim da bih doveo sto vise krvi u misic a mislim da je ovo dobar nacin i da NIJE PREVISE. Ispravite me ako grijesim 

i kad dovedes krv u misic, onda bude sta?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ramena
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 13, 2012, 10:37:14 pre podne »

 To najvise radim da bih doveo sto vise krvi u misic a mislim da je ovo dobar nacin i da NIJE PREVISE. Ispravite me ako grijesim 

i kad dovedes krv u misic, onda bude sta?
Vide mu se vene verovatno :)

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ramena
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 13, 2012, 01:10:28 posle podne »
A tebi se vjerovatno ne pumpa krv u misic koji treniras,ne pucaju ti misicna vlakna, da bi se kasnije regenerisala. Nego uzmes teg odradis seriju i nikom nista a??
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ramena
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 13, 2012, 01:12:36 posle podne »

 To najvise radim da bih doveo sto vise krvi u misic a mislim da je ovo dobar nacin i da NIJE PREVISE. Ispravite me ako grijesim 

i kad dovedes krv u misic, onda bude sta?
Ajde objasni mi ti strucnjak!
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ramena
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 13, 2012, 01:35:02 posle podne »

 To najvise radim da bih doveo sto vise krvi u misic a mislim da je ovo dobar nacin i da NIJE PREVISE. Ispravite me ako grijesim 

i kad dovedes krv u misic, onda bude sta?
Da te pitam,da li pijes whey protein poslije treninga i zasto?
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Ramena
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 13, 2012, 01:44:35 posle podne »
Veljo, stvarno vise nema smisla! 
Kada budes nesto znao i kada budes koristio i znao sta je to whey onda mozes da komentarises i da postavljas ovakva pitanja! ;D

Kako se uvek na tebi zalomi nesto oko whey-a :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ramena
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 13, 2012, 02:01:04 posle podne »
laki mne jel to skraceno od laki je malo nervozan?

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Ramena
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 13, 2012, 02:36:25 posle podne »
Ma ne nego Laki Montenegro ? :) Velja nije pokusao da te provocira, vec da ti kaze da nije cilj samo da dovedes krv u misic, to mozes da uradis i dok gledas tv posle 12 ! . Fora je da nahranis misic kad vec dodje do cepanja misica. A mlataranje gore dole svakako dovede krv. I nema potrebe da postavljas 3 posta za redom imas opciju izmeni.  Smanji doze Jack-a . A trening je indvidualna stvar
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ramena
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 13, 2012, 03:52:49 posle podne »
Ma ne nego Laki Montenegro ? :) Velja nije pokusao da te provocira, vec da ti kaze da nije cilj samo da dovedes krv u misic, to mozes da uradis i dok gledas tv posle 12 ! . Fora je da nahranis misic kad vec dodje do cepanja misica. A mlataranje gore dole svakako dovede krv. I nema potrebe da postavljas 3 posta za redom imas opciju izmeni.  Smanji doze Jack-a . A trening je indvidualna stvar
Valjda znam toliko da treba da nahranim misic posle treninga i cime treba da ga nahranim,nego sam stvarno mislio da me covjek zeza. Pa ima u mojoj temi gdje sam postavio slike napisao sam sta koristim od suplementacije,pa valjda se podrazumijeva i da znam to da koristim. Ali vjerovatno ima i onih sto to ne znaju pa nije ni cudo sto je Veljo to pitao. :)  Jeste, Montenegro. Inace rijetko kad sjedam na komp posle jack-a,nije preporucljivo :D
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ramena
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 13, 2012, 03:55:38 posle podne »
laki mne jel to skraceno od laki je malo nervozan?
;)
"Um je granica" A.Schwarzenegger