Maj 22, 2024, 08:05:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Trening za "mrsavljenje" :D  (Pročitano 3847 puta)

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Trening za "mrsavljenje" :D
« poslato: Januar 16, 2013, 07:32:51 posle podne »
ovako... nervira me sto ljudi i dan danas , kad se sve zna, koriste treninge za definiciju i masu :D ... tj tipa kao brza ponavljanja za defku, i mnogo ponavljanja,a za masu kao tezine do 8x ... i naravno prehrana nije bitna. ..to nitko ne gleda...

tj moj frend recimo. treba skinuti bar 25 kg... i trenira samnom isto kao i ja.. znaci dobar trening.. prsa tric, ledja bic, noge, ramena... i 3 dana odmora u tjednu... i kardio poslije tegova .15-20 min...

e sad.. njemu prehrana nije bitna.. nego trening.  isao je cak platit 2200 dinara da mu lik sastavi trening... za mrsavljenje :D ... znaci .. recimo ._

napisao mu je samo drukcije vjezbe od mojih.. al sve je to isto... ja radim s bucicama mrsa, on je s sipkom. kosi,ravni , i pec dec..a ja kosi bucice ,ravni,razvlacenje i sajla... ... i jos mu da da radi do 12x..  ok je   u serijama zagrijavanja, kad ne radis max.. ja osobno radim do 15x.. iako mogu 30..sto i nije cilj.ali u radnim serijama... ne mozes stat na tocnom broju ..10.12.. ako mozes vise, uradis vise.. koja je svrha radit biceps curl.. i stanes na 10..a mozes jos par komada.. .. takve gluposti neke mu napisao...cardio prije tegova -.- .... cemu to? mislim na odmah prije tegova 15 min.pa tegovi sat i pol.. i 15 min cardio poslije....
i odmaranje izmedju serija po 3,4,5 min. :D ...

kak ljudi ne kuze da je prehrana ta koja mijenja definiciju i masu..a ne trening... sta ti vredi sto treniras, ako jedes bijeli kruh, kobasice, mast..margarin :D . onda one pahuljice s cokoladom itd.. najgore smece..

 :D  ..ajd napisite nest. da mu pokazem vec jednom u cemu je stvar.. valjda skuzi. .bolje da je dao te pare u posni sir, whey neki, ili meso neko... moj trening je skroz ok.. i ne traje 2 sata kao ovo sranje.. s 2 kardija. .5 min pauzama.. i jos ne radi osnovne vjezbe.. za noge nema cucanj ..samo masine :D

Van mreže Peša

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2013, 07:55:32 posle podne »
Hrana je najbitnija :D
I ne postoje treninzi za masu i za definiciju,a ni ponavljanja za definiciju i masu :D
Postoji hrana za masu i hrana za definiciju  ;)

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2013, 07:58:13 posle podne »
pa to i kazem...al ajd ti objasni ljudima.radije bi platili da im netko sastavi trening za "mrsavlenje" nego sredili prehranu.. lakse je jesti kobasice, slaninu. itd :D ne? :D

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2013, 08:01:28 posle podne »
ajd recimo i da postoje  nebi davali rezultata bez onog glavnog a to je KASIKA ZA MASU
                                                                                                              I KASIKA ZA DEFINICIJU


hehe kazu mnogi da se ova druga kasika sredjuje sa busilicom (rupa u sredini)
promer rupe hmm  ca 500 kalorija

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #4 poslato: Januar 16, 2013, 08:07:13 posle podne »
pa da.. .. kojom logikom mozes mrsavit,ako unosis toliko praznih i losih kalorija? nikako.. nema sanse...

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #5 poslato: Januar 17, 2013, 01:59:26 posle podne »
i ajd reci nesto u vezi kardia prije tegova? ... al bas kardio.. ne pricam o zagrijavanju, tipa 5 min, prije rada nogu itd.. nego bas cardio? po menu glupost... jer cardio se radi kad su gl.zalihe niske.. zar ne? ovako je besmisleno uopce. samo se umoris, i trenig ti kasnije pati

Van mreže Mr.Paf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #6 poslato: Januar 17, 2013, 02:48:50 posle podne »
Kardio pre treninga ti je odprilike kao kada bi na kolima ispustio vazduh iz guma pa onda vozio.....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #7 poslato: Januar 17, 2013, 02:49:36 posle podne »
Kardio pre treninga ti je odprilike kao kada bi na kolima ispustio vazduh iz guma pa onda vozio.....

odlicno poredjenje

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #8 poslato: Januar 17, 2013, 03:08:48 posle podne »
tako i ja mislim.-.al jbg.. mene ne slusaju... ne znam zasto. oni po svom teraju.. radije slusa tamo neke... al boli me. vise se necu zamarat.. nek radi kako mu kaze neki "strucnjak".. koji govori da ne treba prehranu mijenjati :D haha

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #9 poslato: Januar 23, 2013, 07:41:03 posle podne »
e zamislite koji trening lik ima... znaci platio je da mu lik napise trening, i onda dobije ovakav :


znaci prsa su ok.. bench itd ...biceps radi s prsima, sto ja nebi ..al ok.. biceps vjezbe su isto ok


ramena..radi samo prednje i srednje rame...a zadnje nista...  :D ... ja osobno prednje ne radim posebno,,, jer ga uradim s prsima...
ne radi ni trapez ... uzas...


noge.. samo presa i curlovi za quad i lozu.. uzas. bez cucnja, bez icega



ledja .. danas radio. znaci lat masina,, onda uspravno veslanje na masini.. i ledjaci na spravi. znaci uzas. nista..

a najjace je ovo. : triceps.. znaci prva vjezba mu bila biceps curl na ez sipci (ali za triceps) :D hahaha. ja se kidao... jos zenska sva ozbilja.. ja fino kazem kako to moze biti vjezba za triceps... ona kao, pa ovo je za triceps :D hahaha... onda sam se prestao petljati i nervirati. koji strucnjaci :D ... znaci ez sipka, biceps curl ,samo uski hvat.. i to je za triceps :DDD .. jos mi frend i kaze da je osjetio triceps :DDD hahahaah ..a bitno da radi 20 minuta trbusnjaka na kraju :D to ce mu pomoc u skidanju kila :D ..a trening je koma. bez glavnih vjezbi.. koje su najbitninije,, i trose puno kalorija. al ne.samo neke gluposti izolacijske i to je to

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #10 poslato: Januar 23, 2013, 07:48:28 posle podne »
sto si toliko isfrustriran time?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #11 poslato: Januar 23, 2013, 08:05:58 posle podne »
zato sto me nervira.... ajd neki random ljudi pa da to rade. ..ali netko tko je kao strucan....

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #12 poslato: Januar 26, 2013, 03:38:46 pre podne »
zato sto me nervira.... ajd neki random ljudi pa da to rade. ..ali netko tko je kao strucan....
pa da je strucan ne bi mu to napisao/la :D

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Trening za "mrsavljenje" :D
« Odgovor #13 poslato: Januar 27, 2013, 11:00:46 posle podne »
pa hocu reci... "strucan" . netko tko radi u teretani, tko bi trebao znati bar nesto...
isto tako i prehrana... samo uh.. a proteini nista :D ... bitno da se jede voce, zobene, ,itd..a od proteina ni rijec... taj lik ima oko 125 kg...a vjerujem da dnevno unese max 50-80 gr proteina,, masti jedno... preko 100 :D .. uh bar 300,400.. kako na taj nacin mozes nesto postici...  treba znati kako tijelo funkcionise. a ne ici napamet