Maj 05, 2024, 04:12:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Sa rotacija na keto, little help :D  (Pročitano 2923 puta)

Van mreže sportasica

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Sa rotacija na keto, little help :D
« poslato: Februar 10, 2013, 03:53:37 posle podne »
Za pocetak pozdrav svima i od mene, gledajuci da mi je prvi post, a bogme iscitavam forum dobrih god i po dana, ak ne i vise :D i svaka cast svima na pruzenim informacijama i pomoci kojima su meni veoma bile korisne u redukovanju sto vezbanja a jos vise i ishrane :)

Naime, u sredu bi mi trebalo biti tacno 4 nedelje kako sam na ishrani preko one teme "1,2,3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU" pa planiram od sledeceg ponedeljka da krenem sa keto dijetom, gledajuci da mi je genetika a i obozavanje slatkisa donela dosta nagomilanih masti koje se sada sporije skidaju :S

Inace sam visoka 1,70, teska trenutno 61kg, mada tome i ne pridajem neki veliki znacaj, godine 24 itd...
Do prosle godine sam trenirala kick box, koji bi trebalo posle ispita da nastavim, a sada je trenutno tu samo teretanica... Ponedeljkom, utorkom i sredom mi je trcanje po pola sata, ostalim danima sam pocela da razdvajam vezbe za pojedinacne delove tela: noge-bicps/triceps, ramena/stomak, ledja/grudi...
E sad ishrana, jedem na svaka 3 sata, vucem kutice sa klopom gde stignem xD gledajuci da i radim i studiram i treniram, i milina ziva xD

Ponedeljak, utorak, sreda
1. obrok 4 belanca, jedno zumance, krastavac/paradajz, omega 3, oligovit
2. obrok 150gr piletine, salata
3. obrok 120gr tunjevine, salata
4. 150 gr piletine, saka badema, salata
5. 100gr piletine

Sreda i cetvrtak, smanjujem piletinu, a ubacujem 100gr pirinca i 50gr ovsenih, trecina pre treninga, dve trecine posle

Subota i nedelja, 200gr piletine u dva obroka, tuna, 3 belanca i jedno zumance, 180gr pirinca, 100gr ovsenih, jedna vocka

Trening radim zavisno od ludih smena, kada sam druga ujutro trcanje na prazan stomak, pre treninga 15ml amino, 5ml l-karnitin, posle treninga 15ml amino, merica whey-a

Cilj mi je da sto vise smanjim ove masne naslage, najvise oko stomaka, i naravno da nabacim neku solidnu defku, tj izrazenije misice :D mada to pored velike ljubavi prema slatksima mnogo sporo ide xD

E sad ak ima neko dobre volje, ko ce mi otprilike napisati neki recept za keto dijetu, jer znam uglavnom sta sve trebam da jedem, ali ne u kolikim kolicinama, sto me malo zajebava :S

A eo i par fotkica pre dijete, i od danas :) nije neka velika promena, ali ima napretka ^^
Pre




Posle tj danas :)





Hvala jos jednom svima na tonama pruzenih informacija na ovom sajtu :*
« Poslednja izmena: Februar 10, 2013, 04:20:16 posle podne sportasica »
With food & exercise against genetics ^^

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sa rotacija na keto, little help :D
« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2013, 07:20:35 pre podne »
cao
pa vidi
jelovnik koji si navela i kojeg si se pridrzdavala u odredjenim danima je jelovnik sa 0% UH i to je to
jedino sto sada treba da uradis je da povecas masti (rekao bih 4-5 caps omega 3 je ok) kao i da na svaku salatu stavljas pod kasiku ili dve masl ulja.
nedljemom mozes da radis carb loading u vidu 300 gr UH u toku dana
i generalno bi trebalo to da bude to..

Van mreže sportasica

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Sa rotacija na keto, little help :D
« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2013, 07:10:12 posle podne »
Hvala puno Pedja na odgovoru, od ponedeljka pocinjem sa keto dijetom, znaci sve isto kao ona 3 dana samo sa dodatkom ulja, pa cemo videti kako ce psihicki ici... :)
Ovu dijetu sam izdrzala 25 dana i 26-i sam pukla malo psihicki, tako da je do pon pauza sa time, ali treninzi ostaju standardica, pa cemo videti hoce li biti nekih solidnih rezultala :)
With food & exercise against genetics ^^

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sa rotacija na keto, little help :D
« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2013, 07:23:14 posle podne »
onau ishranu drzis 6 dana a 7-i imas carbloading..
ako si me razumela..
nemoj da pucas vec POJACAJ MASTI

Van mreže sportasica

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Sa rotacija na keto, little help :D
« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2013, 08:04:29 posle podne »
Znam, znam, upucena sam u skoro sve sto se keto dijete tice, jedino su mi problem te gramaze, prosle god sam isto  kao bila na zdravoj ishrani, ali posto nisam imala gramaze i vremenski cilj, ishrana je totalno ofrlje odradjena...
Ovaj put sam bas pratila one tvoje instrukcije iz teme 1,2,3 itd, tako da je sve mnogo lakse islo, sve je bilo disciplinovanije :)
A probacemo to sa mastima, jer sam veliki zavisnik slatkisa, tako da sam veoma ponosna na sebe sto sam i ovih 25 dana uspela da odradim kako treba ^^

I najvise hvala sivm clanovima foruma koji svojim bodrenjem i savetima olaksavaju nama ostalima cilj :)
With food & exercise against genetics ^^

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sa rotacija na keto, little help :D
« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2013, 06:02:30 pre podne »
potreba za slatikisma ide iz GLAVE i nista vise
ne postosi sistem-padne mi secer pa moram nesto slatko
to je sve iz glave i nista vise.