Jun 05, 2024, 11:57:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Ceste upale  (Pročitano 7546 puta)

Jetion

  • Gost
Ceste upale
« poslato: Oktobar 20, 2006, 06:30:42 posle podne »
evo ima 3 tjedna dobivam upale i to na svakoj misicnoj skupini.
ponedjeljak biceps triceps i trbusni
utorak prsa
srijeda ramena i trbusni
cetvrtak ledja
petak noge i trbusni

e sada dali je dobro imati pod upalom misic a dobijem kao i temperaturu od upale danas me sve zivo boli
dali je to znak da dobro radim treninge pa treba misicu da se pirvikne ili????

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Ceste upale
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2006, 06:54:29 posle podne »
To je znak da si dobro pogodio mišić, i da će on ako se bude dobro odmarao i hranio proteinima rasti.
A sad, što se tiče temperature, tu ne mogu ništa da ti kažem, čekamo nekog iskusnijeg.Prvi put čujem za to.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Ceste upale
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 20, 2006, 06:59:41 posle podne »
Jel ti nisi dugo trenirao? Ja skoro posle svakog treninga odredjene grupe imam upalu... kada sam pocinjao masu i uopste sam da radim posle pauze pocepo sam se ko vidra :)

Ali nije mi jasno kako radis grudi u utorak a imas upalu u rukama od ponedeljka...

Jetion

  • Gost
Odg: Ceste upale
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 20, 2006, 08:59:09 posle podne »
bez zajebancije drzi upala,
pa treniram aktivno,ali sam se uozbiljio i gledam da sto bolje gadjam misice to jeste da pazim kako radim i budem koncentriran

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Ceste upale
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 21, 2006, 01:46:48 pre podne »
Uzmi Glutamin i cepaj jedno 15-20 grama dnevno i vise nista nece da te boli!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Ceste upale
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 21, 2006, 10:37:40 pre podne »
Uzmi Glutamin i cepaj jedno 15-20 grama dnevno i vise nista nece da te boli!

Ma k.... nece :)
Meni ni ispumpavanje mlijecne kiseline ne bi pomoglo kad je upala u pitanju hehehe

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: Ceste upale
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 21, 2006, 11:04:50 pre podne »
Od Gluitamina bol nece prestati ali ce se dosta smanjiti i osecaces se odmornije...ali samo ako se koristi u kontinuitetu i malo vecim dozama(15-20g) dnevno. Ja sam jedno vreme uzimao po 30g dnevno kada sam imao hokej 2 puta dnevno + teretana...mislim da bih data bez glutamina i multimineral/vitamin kompleksa umro :D

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Ceste upale
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 21, 2006, 11:27:18 pre podne »
Najbolje je 1g aspirina   :twisted: onda te vise nista ne boli.... Samo da kazem ad mi je drugar uzeo sada amino od dymatize i nista ne valjaju znaci pije ih po 10 komada ja milsim ali nista... Upale nije imao od tecnog TwinLabovog Amino fule-a a i pomaglo je njegovoj kevi kada je imala upale :D

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Odg: Ceste upale
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 21, 2006, 02:43:06 posle podne »
E moj druze,pa ja imam upalu svaki dan i to vec godinama jer radim do otkaza.Ali nisu one toliko jake da ne mogu spavati i sta ti ja znam vec.Ali osetim da me bolu misici posle treninga.
Ako imas jake bolove ili te to nervira,uzmi onda u supenu kasiku i rastvori dva aspirina posle treninga i popij sa malo vode.Obavezno ga prvo rastvori da ti ne bi nagrizao zeludac.To bi trebalo malo upalu da ublazi.
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Ceste upale
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 23, 2006, 01:28:22 posle podne »
evo ima 3 tjedna dobivam upale i to na svakoj misicnoj skupini.
ponedjeljak biceps triceps i trbusni
utorak prsa
srijeda ramena i trbusni
cetvrtak ledja
petak noge i trbusni

e sada dali je dobro imati pod upalom misic a dobijem kao i temperaturu od upale danas me sve zivo boli
dali je to znak da dobro radim treninge pa treba misicu da se pirvikne ili????
Prvo... Ne treniras pravilno... Hocu reci misicne grupe nisu dobro rasporedjene!!!
Drugo... Temperatura se javlja jer si PRETRENIRAN i oslabio ti je imuni sistem... Jedi vise i bolje se odmaraj I Manje treniraj... Pozdrav...

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: Ceste upale
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 23, 2006, 01:38:34 posle podne »
Ja sam u subotu dobio extra jaku upalu kompletnih ledja ali se ne osecam umorno vec extra, samo sto me bole ledja pri svakom pokretu :)

Jetion

  • Gost
Odg: Ceste upale
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 23, 2006, 02:16:46 posle podne »
evo ima 3 tjedna dobivam upale i to na svakoj misicnoj skupini.
ponedjeljak biceps triceps i trbusni
utorak prsa
srijeda ramena i trbusni
cetvrtak ledja
petak noge i trbusni

e sada dali je dobro imati pod upalom misic a dobijem kao i temperaturu od upale danas me sve zivo boli
dali je to znak da dobro radim treninge pa treba misicu da se pirvikne ili????
Prvo... Ne treniras pravilno... Hocu reci misicne grupe nisu dobro rasporedjene!!!
Drugo... Temperatura se javlja jer si PRETRENIRAN i oslabio ti je imuni sistem... Jedi vise i bolje se odmaraj I Manje treniraj... Pozdrav...

zasto nevalja trening,a jeli dobro sto dobijam upale valjda je to znak da sam dobro odradio misic,a slabo jedem to me jebe radim na minimalcu prehrane,a odmaram i previse

a trening ovaj mi se svidja sta tebi tu rasha nevalja sta da promjenim

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Ceste upale
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 23, 2006, 02:51:35 posle podne »
Pa covece radis ruke pre treninga za grudi, ramena, ledja???? Ruke na kraj.... Ako nemas da jedes... Sto ides 5 puta na trening... 3 puta i dosta.... Trbusni opcionalno jednom nedeljno ili cak nijednom. Slobodno...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ceste upale
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 23, 2006, 03:13:54 posle podne »
Ruke bih radio prve u nedjelji, odnosno poslije tvoja dva dana odmora samo ako zelim da im dam apsolutni prioritet, tj ako mnogo kasne... al onda bih opet ubacio noge negdje izmedju tako da rastavim gornji dio tijela, kao i jedan od ova dva slobodna dana ... znaci sve to pod uslovom da si vjezbac kojem ruke znacajno zaostaju za ostatkom tijela... ne znam na kom si nivou, ali vjerovatno da to nije slucaj...

Generalno mislim da svako treba da prilagodi trening sebi... kazes da ti taj trening odgovara a ovamo se zalis na temperaturu i ne znam sta vec... razmisli malo o tome ;-)

To hoces li odraditi stomak cesce ili rijedje ne mislim da pravi veliku razliku... Nekoliko serija tu i tamo, bez opterecenja i ne u velikom obimu nece da skodi...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Ceste upale
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 23, 2006, 03:18:32 posle podne »
Licno mislim da tu sam trening nije kako treba! Mislim da imas ili varijacije u intenzitetu  treninga po  misicnim partijama  ili neke pak preskaces. Sta se desavalo pre ove tri nedelje? Jesi li mozda pauzirao neko vreme?