Maj 23, 2024, 06:39:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.154 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 266925 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #150 poslato: Oktobar 05, 2015, 09:46:02 pre podne »
Ако су грудвице улијепљене и видиш да је одреаговао прашак са влагом онда врати, ако није, него се регуларно пршти и мути, слободно...

kao sto neko rece
to je reekacija beta alanina i ethy estera i skoro da se desava u svim No jer je sada taj sistem da se stavljaju povecane doze BA i u tom slucaju dolazi do hem rekacije.
Nema nikakve veze sa vlagom (jer bi prozivod morao u tom slucaju da bude otvoren) a posto to nije slucaj-stvar je takva
nije nikkav problem da se konzumira
jeste malo na oko..ono...ali nikakve veze sa kvalitetom proizvoda

Van mreže kajzersoze

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #151 poslato: Oktobar 22, 2015, 08:58:22 posle podne »
Uzeo sam Amix Cell Zoom, dva puta sam pio po mericu pre treninga i apsolutno nisam imao nikakav efekat, danas sam probao i hot blood i opet nista, smem li probam sa  dve merice cell zoom-a  ?




Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #152 poslato: Oktobar 22, 2015, 10:01:05 posle podne »
Колико си јео прије него што си попио?
И што тачно очекујеш да осјетиш?
Смијеш, што не би смио...

Van mreže kajzersoze

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #153 poslato: Oktobar 22, 2015, 10:23:11 posle podne »
sat i po vremena pre ispijanja, valjda je dovoljno vremena proslo
ocekujem bolju pumpu , kick mi ne treba, imam dovoljno volje i energije za trening

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #154 poslato: Oktobar 23, 2015, 12:03:52 pre podne »
Пумпа зависи од много чега, а ништа нужно не значи, само да знаш :)

Што се тиче времена, мени се деси некад да осјећам пун стомак и после два сата...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #155 poslato: Oktobar 23, 2015, 05:53:44 pre podne »
Uzeo sam Amix Cell Zoom, dva puta sam pio po mericu pre treninga i apsolutno nisam imao nikakav efekat, danas sam probao i hot blood i opet nista, smem li probam sa  dve merice cell zoom-a  ?





probaj pa da vidis cija ovca belu vunu prede :)
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30330

Van mreže The Golden Boy

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #156 poslato: Oktobar 23, 2015, 08:49:25 posle podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #157 poslato: Oktobar 24, 2015, 09:13:03 pre podne »

Van mreže Rolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #158 poslato: Januar 13, 2016, 11:40:31 pre podne »
Naravno prah, predlozi mi ti proizvode, ne razumem se bas u pravljenje svog no, koji proizvodi koje doze..

redom
5-7 gr
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30316

3-5 gr
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30246

7-10 gr
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30026

10 gr
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30024

1 caps
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30296

doze BA ne ici vece od 10 gr u zadnjim fazama (licno sam isao 10 gr  i osecaj peckanja je bio prejak)

aringin slobodno 10 gr i tada ce pumpa (vazodilatacija) biti LUDACKA
Inspirisan ovom porukom poceo sam da razmisljam o tome da i sam pravim svoj NO, medjutim u celu pricu se umesao The Beast.
Ukratko, prioritet su mi treninzi kikboksa u odnosu na treninge snage, snage i mase imam dovoljno po mojim standardima. Dakle treba mi nesto sto ce mi pomoci da bolje i lakse odradim trening gde mi je potrebna kombinacija izdrzljivosti i eksplozivnosti(znam ne idu bas najbolje zajedno). Posto ne zelim masu a i krecem na djetu izbegao bih varijante NO sa kreatinom, pa se upravo zbog toga namecu ove dve kombinacije kao odgovor.
Od supsa vec imam Amino Whey, BCAA, dex i malto, multivitamin, omega3. Glutamin planiram da nabavim, kofein imam u kapsulama od 200mg tako da bi mi u prvoj varijanti trebali arginin i beta-alanine.
The Beast je vec zaokruzen proizvod i u startu je jeftiniji, ali mi se cini da bi druga varijanta pored veceg pocetnog ulaganja trebala dosta duze da traje.
Sta je bolje i isplatljivije u mom slucaju imajuci u vidu moje potrebe i ekonomski faktor, The Beast, Homemade NO ili mozda nesto trece?
« Poslednja izmena: Januar 13, 2016, 11:42:06 pre podne Rolle »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #159 poslato: Januar 13, 2016, 11:50:51 pre podne »
U tom slucaju i zbog ovoga sto si napisao:

Citat
Posto ne zelim masu a i krecem na djetu izbegao bih varijante NO sa kreatinom, pa se upravo zbog toga namecu ove dve kombinacije kao odgovor.

defitivno BEAST
10 gr (dve merice koje se nalaze u njemu) je VISE NEGO FULL
Pise 3 merice,ali po meni je to zaista mnogo
Mnogima na 1 merici je vise nego dovljno,ali su dve ono..


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.557
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #160 poslato: Januar 13, 2016, 11:55:00 pre podne »
beast ekonomski, sada pogledaj cene ali za kik box bih ja uzeo home made mix: krealkalyn, inosine i beast(moze beta alanin umesto beast a). E to ti je bas da se iskocis iz sale...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #161 poslato: Januar 13, 2016, 11:56:56 pre podne »
beast ekonomski, sada pogledaj cene ali za kik box bih ja uzeo home made mix: krealkalyn, inosine i beast(moze beta alanin umesto beast a). E to ti je bas da se iskocis iz sale...

od kombo kreaalk+inosine,posto velika mogucnost da dobije neki kg,a momak je rekao da ne tezi za tim.
Doze BA u beastu su vise nego adekvatne,upravo zbog sinergije ostataka sastojaka sa AGMATINOM ;)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.557
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #162 poslato: Januar 13, 2016, 12:02:44 posle podne »
mislis da taj kombo moze da navuce malo vode ili ? mislim pozitivna je stvar u svakom slucaju onda. Nego ja recimo beast sam osetio i to dooobro ali peckanje pre svega, znaci drmnulo me po cns u poprilicno , znaci na prvom mestu to , ali pumpu sam isto osetio kao da sam uzeo the arginin u kombinaciji sa krealkalynom za snagu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #163 poslato: Januar 13, 2016, 12:12:45 posle podne »
mislis da taj kombo moze da navuce malo vode ili ? mislim pozitivna je stvar u svakom slucaju onda. Nego ja recimo beast sam osetio i to dooobro ali peckanje pre svega, znaci drmnulo me po cns u poprilicno , znaci na prvom mestu to , ali pumpu sam isto osetio kao da sam uzeo the arginin u kombinaciji sa krealkalynom za snagu

voda i nije toliko moguca koliko je moguce povecanje snage /direktne u anaerobnim aktivnostima tj guranju zeleza.
Samim tim (velika mikro i makro ostecenja) otovara se veliki prostor za ishranu,te i ukoliko nije potrdejenja cilju,a ne verujem da je momak na nkoj dijeti strikonoj zbog sporta koji mu je primaran a to nema veze sa bb-m,postoji realna mogucnost za dobijanjem kolaze..o tome govorim

Van mreže Rolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #164 poslato: Januar 13, 2016, 04:32:00 posle podne »
Da odmah razjasnim neke stvari - presao sam godine za profi kikboks tako da nisam takmicar, ali kad odem na trening uglavnom pokusavam da pruzim svoj apsolutni maksimum i naljbolje moguce iskoristim vreme koje odvojim za trening.
Trenutno nisam na nekom posebnom rezimu ishrane, uglavnom dobro pazim sta jedem i koliko mada bi trebalo uskoro da krenem na rotacije UH.
Sto se tice kreatina, prosle godine sam dosao do kutije krealkalina i kutije beta-alanina i imao sam fantasticne rezultate u pogledu podizanja misicne mase a da to nisam ni zeleo. Mada generalno imam dobru genetiku za nabacivanje mase. U medjuvremenu sam se malo zbog posla zapustio i nabacio pojas oko stomak i trenutno me ima 130kg na 192cm.
Iako sam prilicno spreman, ovolika kilaza ipak trazi energije i brze dovodi do zamora a tu je opet i negativan uticaj na zglobove, tako da je dobitak na kilazi toliko nepozeljan da mi nece biti zao ako u procesu skidanja pojasa sa stomaka izgubim i nesto misica.

Sve u svemu, hvala vam na brzim odgovorima i ukoliko ga u medjuvremenu ne nestane bice porucen The Beast(dok se brat smiluje da skupi novac za njemu interesantne stvari :-) ).

@Pirat
Do danas nisam ni znao da Inosin postoji. Zvuci jako korisno za moje potrebe pa ga imam u vidu za neke sledece nabavke(posto sad nabavljam whey, glutamin i the beast pa mi je previse).