Maj 03, 2024, 10:12:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 265154 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #195 poslato: Jul 26, 2016, 10:33:45 pre podne »
Citat
,ti se uvatio samo za krak moje recenice

nisam se uhvatio ni za sta,vec prilicno dobro znam situaciju kada je u pitanju tegnolopgija prozivodnje,a narocito brednova koji su pod pristomtorom FDA (kada su USA brednovi ) u pitanju
tako da je prilicno bzv da ulazis u rapsravu kada ne znas o cemu pricam tj pisem
To sto pise ne znaci aposlutno nista,jer je treba da pise  1,3-dimethylamylamine (1,3-DMAA) / methylhexamine,a ne 1,3-Dimethyamylamine HCL jer momcino,velika je ralzika u tome (HCL veza/molekul...)..VELIKA

i BEAST nije moj,vec je beast prozivod firme THE,a ja ga samo mogu iskreno preporuciti kao jedan od najboljih NO posle NO koji su postajali sa gernaminom i dejstvom istog na CNS

Tako da ti ponavljam jos jednom.Marketinska igra je cudna stvar i onda je bezv da tvrdis nesto,kada u principu ne razumes kako stvari stoje  ;) ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #196 poslato: Jul 26, 2016, 10:34:40 pre podne »
stara verzija jacka, dokle ti je rok trjanja na kutiji ?

objasnio sam drugar...tako da not woory :D
a to za rok je naravno samo DODATNO o cemu se treba voditi racuna itd itd itd
ali dobro..
« Poslednja izmena: Jul 26, 2016, 10:37:17 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Cobralione

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #197 poslato: Jul 26, 2016, 10:38:03 pre podne »
Pedja..polako...tu sam da ucim...znaci ovo nije jack3d old version ???
Mislim i meni je cudno sto ga toliko hvalite,a ja ga toliko nisam osjecao..
ali opet ovaj Dimetyamylamine HCL mislio sam da neki to ne sadrze,pa sam po tome isao zakljucit da je stara...al eto..sto je tu je...eh...onda cu probati the beast,pa javim...pozz i hvala na malo konverzacije :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #198 poslato: Jul 26, 2016, 10:44:03 pre podne »
Pedja..polako...tu sam da ucim...znaci ovo nije jack3d old version ???
Mislim i meni je cudno sto ga toliko hvalite,a ja ga toliko nisam osjecao..
ali opet ovaj Dimetyamylamine HCL mislio sam da neki to ne sadrze,pa sam po tome isao zakljucit da je stara...al eto..sto je tu je...eh...onda cu probati the beast,pa javim...pozz i hvala na malo konverzacije :)

Svi smo mi ovde da ucimo i niko se nije naucen rodio
I ja svaki dan ucim ,jer da nisam ucio,kitu bi Marjanovu znao ovo sto pisem.
Ne ,nije old version,vec je pokusano prvo sa Jack micro i povecanim dozama coff,koji naravno nije bio ni blizu stare vezije,pa je onda vraceno kao OLD VERSION ali sa znakom R (u krugu) gde su ubacene stvari da malo "pojacaju" stvar,ali naravno ne moze da radi ni jedna supstanca kao sto je radi gernamin.Moze,naravno efdrin,ali on je odavno odavno BANED,pa je tu bio geranmin,pa su i njega baned,a pitanje je dana kada ce se to desiti i sa AGMATINOM :D
razlog je kao i uvek- MOZE da utice na povecanje perofmansi sprotiste:D :D....
uticaj na zdravlje,nije potvrdjen,ali nije ni demantovan-potrebno je ispitvanje
s obzirom da takva ispitganja traju i do 5 god,pitanje je dana kada ce se ponovo gernamin moguce pojaviti na trzistu ( ahhahah samo zelja)

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #199 poslato: Jul 26, 2016, 11:17:19 pre podne »
Kakav je hot blood 3.0 ? Jel dosta 10 grama dnevno ?

Pio par puta,kafa me jace udari od njega....

A assault mp 2 ili beast ?
Shut the f*ck up and squat

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #200 poslato: Jul 26, 2016, 11:33:30 pre podne »
Kakav je hot blood 3.0 ? Jel dosta 10 grama dnevno ?

Pio par puta,kafa me jace udari od njega....

A assault mp 2 ili beast ?

Beast mi je top,assault nisam pio.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #201 poslato: Jul 26, 2016, 12:15:38 posle podne »
Kakav je hot blood 3.0 ? Jel dosta 10 grama dnevno ?

Pio par puta,kafa me jace udari od njega....

A assault mp 2 ili beast ?

uvek beast
pogleaj sastav

Van mreže Cobralione

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #202 poslato: Jul 26, 2016, 10:24:51 posle podne »
Pozdrav...
Uzoh stvari u svoje ruke...do shopa nutrition...I imam the beast proizvod...dakle..jos ga nisam probao ali eto mala pitanca...Dali je dobro da uz njega guram i npr 15glut prije treninga+da ubacim jos par dodatnih kof tabli.
Eh sada...sam razmisljo...receno mi je da se moze 1,3-dimethylamylamine (1,3-DMAA) / methylhexamine naci preko interneta...naruciti posebno ta stavka...dali je to istina?
Ako je istina...ja to odmah narucujem,pa dali ce biti jos jedan veliki bonus ako uz kofeinske table+arginin+2 mjerice The beasta ubacim i DMAA?
Posto sam trenutacno u veoma jako trenaznom procesu i jednom od bitnijih u svom sportu i sezoni...zanima me...da se na sve nacine poguram...pa eto...ako mozda neko zna :) hvala i pozz...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #203 poslato: Jul 27, 2016, 06:18:08 pre podne »
Pozdrav...
Uzoh stvari u svoje ruke...do shopa nutrition...I imam the beast proizvod...dakle..jos ga nisam probao ali eto mala pitanca...Dali je dobro da uz njega guram i npr 15glut prije treninga+da ubacim jos par dodatnih kof tabli.
Eh sada...sam razmisljo...receno mi je da se moze 1,3-dimethylamylamine (1,3-DMAA) / methylhexamine naci preko interneta...naruciti posebno ta stavka...dali je to istina?
Ako je istina...ja to odmah narucujem,pa dali ce biti jos jedan veliki bonus ako uz kofeinske table+arginin+2 mjerice The beasta ubacim i DMAA?
Posto sam trenutacno u veoma jako trenaznom procesu i jednom od bitnijih u svom sportu i sezoni...zanima me...da se na sve nacine poguram...pa eto...ako mozda neko zna :) hvala i pozz...


-glutamin uvek mozes da ubacis/zasto da ne
-ni slicjano niti ima potrebe za dodatni coff
-ako si u tako jako trenaznom procesu (gledao sam ti slike na fb,pa mi malo ostaje njeasno ko toiko tera dete na takve "jake" trenazne procese) i kako vidim ,ti se ne bavis sa bb,vec sa nekim drugim sportom,siguran sam da ce 3 merice (merica se nalazi unutar kutije) biti vise nego dovljne
-ako imas adresu od kuda se moze poruciti geranamin,drage volje bih i ja uzeo odredjenu kolcinu za licnu upotrebu (naravno,ovo zvuci previse svermirski da bi bilo istina) ali ajd..

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #204 poslato: Avgust 12, 2016, 11:45:18 pre podne »
Vec nekih mesec dana korisitm Asaultov NO ali Black verziju.
po dozi ima 2g beta alanine, 750mg agmatina, 300mg cofeina, malo pojacane kolicine BCAA u odnosu na standardni.
Moram da vam kazem da nisam zadovoljan... jedna merica vec odavno ne radi... ali bas nista.
Poceo sam da uzimam 1,5 i tek onda se oseti malo peckanje, pumpa i tad jako slabo, pojacao bih na 2 merice ali zent mi je zbog kolicine cofeina da ne preteram. Trening uvek radim uvece (20h+), i cak posle 1,5 merice zaspem kao klada. Pre njega sam imao hot blod, i MPACT  koji su bili sasvim solidni...

Da li sam ja mozda postao tolerantan, ili su ovo male doze na moje dimenzije (98kg, 200cm), ili mozda nesto trece...
ali svakako menjam...
Vidim da je dosta ljudi zadovoljno sa Beast-om, pa ako bi mogli da ga uporedite sa ovim mojim. Inace najbitinija mi je pumpa...
Hvala

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #205 poslato: Avgust 12, 2016, 11:51:24 pre podne »
koliko dugo pijes NO ?

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #206 poslato: Avgust 12, 2016, 11:53:38 pre podne »
6 meseci sigurno bez pauze... (3-4 puta nedeljno) to je uvek bila jedna merica, tek zadnjih 2 nedelje sam pojacao na 1,5

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #207 poslato: Avgust 12, 2016, 11:54:26 pre podne »
Ne vidim svrhu piti NO svaki dan i to duzi vremenski period,pa navikao bi se da pijes ne znam sta..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #208 poslato: Avgust 12, 2016, 11:58:20 pre podne »
6 meseci sigurno bez pauze... (3-4 puta nedeljno) to je uvek bila jedna merica, tek zadnjih 2 nedelje sam pojacao na 1,5

sagoreo ti CNS , malo napravi pauzu , ali pazi sada bi trebalo da izdvojis pred trening jedno sigurno 15-20 min dobrog zagrevanja (sto bi inace trebalo), da upalis prvo motore , da malo krv prostruji itd... posle te pauze  ,jebem li ga jedno sigurno dva meseca probaj THE BEAST, bice to osvezenje ... za to vreme mozes da probas samo sa argininom solo cisto radi neke pumpe... ne utice na cns...

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #209 poslato: Avgust 12, 2016, 12:07:53 posle podne »
Inace se zagrevam oko 15tak min sa opadajucim serijama 30-40% max tezina, tako cu i nastaviti...
Nista onda... neko ce dobiti na pokloniti ovih 10tak doza sto mi je ostalo, a ja odo na pauzu :)

Sve je jasno, hvala puno na odgovoru...