Maj 20, 2024, 05:12:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 266662 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #210 poslato: Avgust 12, 2016, 12:11:58 posle podne »
Inace se zagrevam oko 15tak min sa opadajucim serijama 30-40% max tezina, tako cu i nastaviti...
Nista onda... neko ce dobiti na pokloniti ovih 10tak doza sto mi je ostalo, a ja odo na pauzu :)

Sve je jasno, hvala puno na odgovoru...

zglobove prvo oni osnovnim skolskim vezbama, vrat ...  pa onda kreni sa serijama za zagrevanje, videces bice ti hebeno jer si navikao na trening sa NO om gde vec posle prve serije krece ludacka pumpa...

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #211 poslato: Avgust 12, 2016, 12:38:30 posle podne »
da... valjda ce sa argininom biti malo lakse...
Jos jedno pitanje, kao bi mogao da doziran arginin s obzirom na moje dimenzije?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #212 poslato: Avgust 12, 2016, 12:59:48 posle podne »
da... valjda ce sa argininom biti malo lakse...
Jos jedno pitanje, kao bi mogao da doziran arginin s obzirom na moje dimenzije?

sve ispod 7 grama je besmisleno , zato ako imas u prahu, recimo THE ima odlican arginin uzmes recimo 2-3 merice pre tr. mozes i posle , pred spavanje 4-5 merica vrh stvar  ! znaci nekih 14 g pred spavanje

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #213 poslato: Avgust 12, 2016, 01:51:52 posle podne »
Definitivno cu da probam sa cistim argininom...
Trazio sam po forumu i nisam uspeo naci... predpostavljam da je kofein sastojak iz NO koji dovede do zasicenja CNS, ili se nesto drugo desava ?

Hvala Pirat  aarrr :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #214 poslato: Avgust 12, 2016, 02:07:02 posle podne »
kofein i beta alanin ...

Van mreže The Golden Boy

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #215 poslato: Februar 23, 2017, 04:11:14 posle podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #216 poslato: Februar 23, 2017, 05:32:50 posle podne »
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/no-reaktori/618-grenade-50-calibre-ammobox-cola-580grama-100-doza.html

Jel je probao neko ovaj NO,kakva su iskustva?

ja kao i sve maltene sto prodajem
po meni, pre****k sa koff i u pirncipu suri po vugla dok receptori ne otupe na coff....jbg..

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #217 poslato: Mart 12, 2017, 06:21:18 posle podne »
Pozdrav interesuje me posto vidim da su iskustva sa THE Beast reaktorom sasvim ok i da je dobar znam da u njemu ima agmatina pa me zanima kakav konkretno uticaj ima u tijelu agmatin ,  znam da se od BA moze ocekivati peckanje od arginina pump , interesje me za agmatin sta se konkretno moze ocekivati?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #218 poslato: Mart 13, 2017, 05:30:00 pre podne »
Pozdrav interesuje me posto vidim da su iskustva sa THE Beast reaktorom sasvim ok i da je dobar znam da u njemu ima agmatina pa me zanima kakav konkretno uticaj ima u tijelu agmatin ,  znam da se od BA moze ocekivati peckanje od arginina pump , interesje me za agmatin sta se konkretno moze ocekivati?

evo o agamtinu
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2015/08/agmatin-sveti-gral-meu-suplementima.html

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #219 poslato: Mart 17, 2017, 03:29:38 posle podne »
Kolika je doza otprilike na 70 kg vidim da pedja uzima 10g a mnogo je tezi pa me zanima cisto da znam koliko mi moze trajat ?

Van mreže sekundesuvecnost

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #220 poslato: Mart 17, 2017, 08:18:55 posle podne »
I za tebe 10gr
Mozes samo da podebljas i zduplis  ::) ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #221 poslato: Mart 18, 2017, 09:33:39 pre podne »
Kolika je doza otprilike na 70 kg vidim da pedja uzima 10g a mnogo je tezi pa me zanima cisto da znam koliko mi moze trajat ?

gde si video da ja uzmam 1o gr???
nemoj da se igras sa agmatinom ako si i uspeo negde da ga nadjes u free formu!!!!!!
LJUDI CITAJTE STA PISE..

Van mreže sekundesuvecnost

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #222 poslato: Mart 18, 2017, 11:57:31 pre podne »
Kolika je doza otprilike na 70 kg vidim da pedja uzima 10g a mnogo je tezi pa me zanima cisto da znam koliko mi moze trajat ?

gde si video da ja uzmam 1o gr???
nemoj da se igras sa agmatinom ako si i uspeo negde da ga nadjes u free formu!!!!!!
LJUDI CITAJTE STA PISE..
Mislim da je mislio na dozu od 10gr ukupno,ne na agamatin solo

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #223 poslato: Mart 18, 2017, 07:43:20 posle podne »
Mislio sam na dozu reaktora a ne agmatina , nema potrebe za povisivanjem tona ako vec nisi upravu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #224 poslato: Mart 19, 2017, 07:25:42 pre podne »
Mislio sam na dozu reaktora a ne agmatina , nema potrebe za povisivanjem tona ako vec nisi upravu.

zasti mislis da ja povisujem ton i kako si to zakljucio i zbog cega? Mislim,ne spadam u internet ratnike pod laznim imenima da lajem,pljujem itd, vec sam ovde kao i svagde drugde pod punim imenom i prezimenom.

I u kom delu ja nisam u pravu?

Ako mislis na intepr znakove !,? i velika slova
Na zalost me ne poznajes,a oni tu svakako nisu tj nisam ih napisao da bih na nekoga vikao,,povisivao ton i slicno na ovaj retadiran nacin koji se zove internet i sa svojih 45 god :), vec sam hteo da naglasim da CITATE, i UCITE citajuci posto sve pise,jasno i glasno. A da vicem putem interenta i nerviram se oko budalstina....

elem
ti si napisao:

Citat
Kolika je doza otprilike na 70 kg vidim da pedja uzima 10g a mnogo je tezi pa me zanima cisto da znam koliko mi moze trajat ?

Znaci
ni jedna doza kada je bilo koj NO u pitanju ne ovisi od broja kg, pa tako i narocito agmatin ne ovisi NI 0.00001% od necije tezine. Doze su prepisane kao RDA na odrejenm dnevnom cal unosu,sto moze i ne mora da znaci nista.
Doze (serving size) nije jedinica mere i receptpri tela mogu znacjani drugacije da reaguju u tvom,mom, perinom ili zikinom slucaju i tu AGMATIN NEMA VEZE (al sam se razgalamio :D ).
Ja uzmam 10 gr (TREBALO JE DA NAPISES- 10 gr NO,posto je ispalo da uzimam 10 gr agmatina) iz razloga sto nemam visok prag tolenracije na coffein, a znam momke koji uzmaju 4 merice,jer imaju visok stepen tolenracije i radi ih fanstacino,a znam i nekoga ko uzma 1 mericu i trenira 2 sata- NADAM SE DA JE JASNO :D :D

E sada razmisli, da li sam morao napisati ISTA ili DA ME ZABOLE PAJSER cak i da si nasao agmatin u free formu i da si uzeo 10 g?....samo bez vikanja ;) i povisivanja tonova :)

da zavrsim
bio je samo POKUSAJ usmeravanja paznje da pazite sta radite kada su takve stvari u pitanju i moja dobra volja da UPOZORIM potencijanog flaminogsa da sebi napravi hariakiri.
Ocigledno i sve mi se cini da je doslo vreme da ODAVNO prestanem to da radim, posto i kako vidim se sve shvata pogresno i naopako :D

Inace
sam pacifista u dusi,i tonove povisujem retko, niej da nije,samo sto to onda niej internet i ne radim putem dustvenih mreza itd ;), a borava na istim poksuava da svedem na
1 edukaciju
2 zajebanciju

nekako je 2 mnogo bolja opcija  ;D

tako da......HALELUJA end HOLD YOURs HORSES :D

Ako sam ponovo u krivu -moje izvinjenje  :) ;) :D
« Poslednja izmena: Mart 19, 2017, 07:37:05 pre podne Pedja_Petrovic »