Maj 10, 2024, 08:22:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.113 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: prvenstvo srbije u NABBA federaciji  (Pročitano 32984 puta)

Van mreže DeAngelo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #45 poslato: Novembar 10, 2006, 04:22:27 posle podne »
Neznam ni ja. Znam da je imao neke ozljede....

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #46 poslato: Novembar 10, 2006, 10:04:21 posle podne »
Grega je atomska bomba...covjek je okrugao i gust sa svih strana i ovo je tek pocetak, ako ustraje postace pro sigurno...sto se nogu tice cinjenica je da zadnja loza zaostaje, ali sweap je sasvim dovoljan ili je mozda upper body malo prevelik 8)...brutalna je do boli :lol:

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #47 poslato: Novembar 12, 2006, 02:40:36 posle podne »
Ogroman je , noge mu zaostaju ali ne dovoljno da bi ga to ugrozilo...to je bar neko moje misljenje kada pogledam sliku, uzivo je verovatno drugacije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.308
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #48 poslato: Novembar 18, 2006, 07:10:24 posle podne »
i tako mi dobgismo prvake evrope u body budlingu....

2 plasirane u na svetskom.

pa cak imamo i nekoliko svetskih pravka koliko sam razumeo.....

pa u nekim novinam citam da je neko od njih napravio hsitrojiki uspeh u sprskom bb.....

jebote........

ko bih rekao...

dakle......

svi mi koji smo ovde na nasim takmicenja pobednici......smo u stvari gubtinici itd..

a svi oni koji kod nas ne mogu na nasem drzavnom finale da ukace..za one koje ne znaju to je ono..medju 5....oni su pobednici i svetski prvaci i evropski...

pa lepo.....

samo je jedan stvar tu veoma bitna..a to je...

mi koji odista vredimo i koji odsita jesmo bodi bidleri..svidelo se to nekima ili ne....necemo moci da prodjemo nigde u nekom loklanom nivou jel ipak debeli krmci koji sebe naivjau presdsendicima osptine ili lokalnih sportskih saveza boli ih njihovo debelo dupe i mali q...za to ko je gde bio i koji je rezulata uradio.....

njima je bitno da oni radpoele svoj budezet tim lokalnim drkosima a ovi da pune novnske napitse i tobozn jim uspesima....i onda oni koji odista i mogu nesto da urade i da naprave da se ovaj sport pomeri mao u napred ko d nas..ne dobiju nista..i zbog toga mlatiomo praznu slamu vec milionima godina ovde kod nas....

zalosno..i jadno.....

neznam odista gde to sve vodi..ali na radost..ove godine IFBB SRBIJA ima predesnika koji se trudi da neke stvari postavi na svoje mesto....

naravno...on je nemocan a sa druge strane znam i da nece da se petlja u enke druge stvari koje ga se i ne tice....ali nije mi jasno...do kada ce drzava tj MISNISTARSTVO SPROTA...dozovljavati da se tako nesto i spominnje kao bilo kakav sluzbeni rezualta...

ja sam prvi za to da se ide na sva takmicenja pa makar to bilo i ko babe mare na staglju..\

ali ako jedn vrhusnki bb..necmeo iemnovati nikoga..nema pravo na pomoc od osptine u kojoj zivi samo zato sto je neko negde na nekom kobjagai svetskom prvenstvu osvopjio neku jadnu medalju koja ne vredi ni kurcevo zdravlje..i dosao sa njom u tu opstinu i naravno pokupio sve pare....jer se tog debila od predesdnika opstine ne tice ni sta ni gde ni ko..a jos manje maticni spotski savez da se raspita o tom takmicenu kao bilo cemu.........

mislim,...da je buducnost u takmicm takmicenjam,..hahhahahahhahahha.....ja se svecano zaklinjem da necu vise ni vezbati..nego cu engde u feburary da stanem sa slaninom i predjem na kobasice kako bih se sredio za tako neko prvestvo do aprila i da odem uzmem to zlato....i da mogu da pitam jel imam onda prava na nesto..

hahahhahahahha

jbt..kakva smjeruija....pa ovo ej nevidjeno...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #49 poslato: Novembar 19, 2006, 01:59:51 pre podne »
i tako mi dobgismo prvake evrope u body budlingu....

2 plasirane u na svetskom.

pa cak imamo i nekoliko svetskih pravka koliko sam razumeo.....

pa u nekim novinam citam da je neko od njih napravio hsitrojiki uspeh u sprskom bb.....

jebote........

ko bih rekao...

dakle......

svi mi koji smo ovde na nasim takmicenja pobednici......smo u stvari gubtinici itd..

a svi oni koji kod nas ne mogu na nasem drzavnom finale da ukace..za one koje ne znaju to je ono..medju 5....oni su pobednici i svetski prvaci i evropski...

pa lepo.....

samo je jedan stvar tu veoma bitna..a to je...

mi koji odista vredimo i koji odsita jesmo bodi bidleri..svidelo se to nekima ili ne....necemo moci da prodjemo nigde u nekom loklanom nivou jel ipak debeli krmci koji sebe naivjau presdsendicima osptine ili lokalnih sportskih saveza boli ih njihovo debelo dupe i mali q...za to ko je gde bio i koji je rezulata uradio.....

njima je bitno da oni radpoele svoj budezet tim lokalnim drkosima a ovi da pune novnske napitse i tobozn jim uspesima....i onda oni koji odista i mogu nesto da urade i da naprave da se ovaj sport pomeri mao u napred ko d nas..ne dobiju nista..i zbog toga mlatiomo praznu slamu vec milionima godina ovde kod nas....

zalosno..i jadno.....

neznam odista gde to sve vodi..ali na radost..ove godine IFBB SRBIJA ima predesnika koji se trudi da neke stvari postavi na svoje mesto....

naravno...on je nemocan a sa druge strane znam i da nece da se petlja u enke druge stvari koje ga se i ne tice....ali nije mi jasno...do kada ce drzava tj MISNISTARSTVO SPROTA...dozovljavati da se tako nesto i spominnje kao bilo kakav sluzbeni rezualta...

ja sam prvi za to da se ide na sva takmicenja pa makar to bilo i ko babe mare na staglju..\

ali ako jedn vrhusnki bb..necmeo iemnovati nikoga..nema pravo na pomoc od osptine u kojoj zivi samo zato sto je neko negde na nekom kobjagai svetskom prvenstvu osvopjio neku jadnu medalju koja ne vredi ni kurcevo zdravlje..i dosao sa njom u tu opstinu i naravno pokupio sve pare....jer se tog debila od predesdnika opstine ne tice ni sta ni gde ni ko..a jos manje maticni spotski savez da se raspita o tom takmicenu kao bilo cemu.........

mislim,...da je buducnost u takmicm takmicenjam,..hahhahahahhahahha.....ja se svecano zaklinjem da necu vise ni vezbati..nego cu engde u feburary da stanem sa slaninom i predjem na kobasice kako bih se sredio za tako neko prvestvo do aprila i da odem uzmem to zlato....i da mogu da pitam jel imam onda prava na nesto..

hahahhahahahha

jbt..kakva smjeruija....pa ovo ej nevidjeno...


Pedjo saznao sam za to jos te veceri kada su "pojedini" postali svetski prvaci...
Ali nisam imao hrabrosti da to objavim samo zbog tebe.....
Cekao sam da ti prvi napises.

Jebo te bog, ovaj teniser Nokovic (ne znam tacno kako se zove) je 16 u svetu, ti si Pedjo 15, a neki juniori, a i neki drugi su 1. u svetu.
Sta ti kazes na to a?

Jos kada bi neko rekao ili postavio sluku da se vidi ko su ti prvaci... Pogotovu onaj moj prijatelj koji je nastupio kao junior.... Hehe....

Pedjo, ne tuguj mnogo.....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.308
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #50 poslato: Novembar 19, 2006, 06:18:50 pre podne »
da tugujem???......hahhahahahhahahahaahah

e moj sale...davno je proslo vreme kada sam se ja nervirao zbog toga.......

ja kao i sto velika vecina na ovom forumu zna.radim ovo iz nekih drugih stvari.....

a sada kada cujem te rezulatet....sada se smejem..

ali boze moj...svako ima pravo na sve....

ovo je mnogo sujetan sport.....i svako trazi svoje mesto pod sunecem..pa tako i ti momci..

e sada.....najveci je problem u tome sto ljudi koji ne znaju sta znaci IFBB svetsko prvenstvo..i to svetsko prvenstvo u rusiji u ko znaj kojoj federaciji..kazu..to je to..on je svetski prvak...razumes..

DA OMDAH KAZEM I OVO...NIJE STVAR DALI JE IFBB ILI NABBA........nego je stvar u kvaltietu takmicara....

recimo..slike koje je stavio roni kovacici tj njegova katergoija ni malo ne odskacu od ifbb takmicara.....

ali...ali....ako neko ne moze da udje medju rpvih 10 na drzavnom prcvenstvu srbije a psotane svetski rpvak u bb ili fitnesu...e jebiga........tu ensto ne stima.....

ja to hocu da kazem.....

i kao sto ti rece....

svi svetski prvaci a nigde ni jedne slike jebote....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #51 poslato: Novembar 19, 2006, 09:52:22 pre podne »
underground :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #52 poslato: Novembar 19, 2006, 05:36:43 posle podne »
Pedja  frende ja ta sve gledam nekako drukcije jednostavno svatko ide gdje mu je mjesto npr ja preferiram federacije sa visinskim kategorijama iz poznatih razloga, netko gleda da ide negdje da nema konkurenciju a neko zeli  da zna na cemu je....IFBB je definitivno vrh , prate ga NABBA, WPF,WABBA pa tek onda ostali...u zadnje vrijeme kvalitetni takmicari dosta saraju po raznim federacijama pa nikad neznas na koga ces naletiti i na slabijim takmicenjima (npr kao MrUniverse Parden prosle godine na IBFA prvenstvu)..WFF je specifican i prvenstveno je okrenut fitness kategorijama dok su u bb osjetno slabiji makar ja osobno znam i takmicio sam se protiv par izuzetno kvalitetnih takmicara (npr Yuri)...ja osobno sa svojim rezultatima u Hrvatskoj mogu obrisati dupe i u bb krugovima bliskim savezu cijene me kao da se bavim badmintonom ili brzopoteznim sahom :) iako sam bio apsolutni prvak drzave po IFBB, ali za to me boli ona stvar jer se takmicim iz svog gusta bi prvenstveno se borim protiv samog sebe a tek onda protiv ostalih...da ti bude lakse evo kod mene u Rijeci ima jedan kickboxing klub koji po jednoj federaciji ima niz svijetskih i evropskih prvaka a clanice federacije su drzave bivse juge plus par okolnih drzava  :D...bez ljutnje nego sibaj po svome, izgledao si jebeno i samo tjeraj dalje ako se predomislis predlazem ti NABBAu int jer oni stvarno tretiraju takmicare s respektom imaju odlicnu organizaciju i u tvojoj kategoriji konkurencija je izuzetna...pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.308
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #53 poslato: Novembar 20, 2006, 09:16:21 pre podne »
Pedja  frende ja ta sve gledam nekako drukcije jednostavno svatko ide gdje mu je mjesto npr ja preferiram federacije sa visinskim kategorijama iz poznatih razloga, netko gleda da ide negdje da nema konkurenciju a neko zeli  da zna na cemu je....IFBB je definitivno vrh , prate ga NABBA, WPF,WABBA pa tek onda ostali...u zadnje vrijeme kvalitetni takmicari dosta saraju po raznim federacijama pa nikad neznas na koga ces naletiti i na slabijim takmicenjima (npr kao MrUniverse Parden prosle godine na IBFA prvenstvu)..WFF je specifican i prvenstveno je okrenut fitness kategorijama dok su u bb osjetno slabiji makar ja osobno znam i takmicio sam se protiv par izuzetno kvalitetnih takmicara (npr Yuri)...ja osobno sa svojim rezultatima u Hrvatskoj mogu obrisati dupe i u bb krugovima bliskim savezu cijene me kao da se bavim badmintonom ili brzopoteznim sahom :) iako sam bio apsolutni prvak drzave po IFBB, ali za to me boli ona stvar jer se takmicim iz svog gusta bi prvenstveno se borim protiv samog sebe a tek onda protiv ostalih...da ti bude lakse evo kod mene u Rijeci ima jedan kickboxing klub koji po jednoj federaciji ima niz svijetskih i evropskih prvaka a clanice federacije su drzave bivse juge plus par okolnih drzava  :D...bez ljutnje nego sibaj po svome, izgledao si jebeno i samo tjeraj dalje ako se predomislis predlazem ti NABBAu int jer oni stvarno tretiraju takmicare s respektom imaju odlicnu organizaciju i u tvojoj kategoriji konkurencija je izuzetna...pozdrav
....

POZSZ STARI.....MA NISI ME DOBRO SHVATIO...

GLEDAJUCI SLIKE SA TAKMICENJA NA KJEM SI TI BIO..LINE UP JE SLICAN KAO NA IFBB WORLD...CAK STO VISE..MOZDA I ISTI......DAKLE....PAKAO OD KUNKURECIJE...

A ONDA BUM TRAS.....COPVEK KOJI NE MOZE DA UDEJ MEDJU 10 NA DRZAVNOM PRVESTVU SRBJE BUDE SVETSKI PRVAK...JBG..I NEZNAM KAKO SE FEDERACIJA ZOVE........O TOME TI PRICAM....

I TO ME POPTUNO BUNI....

A JA ZNAM DA IMA MILION FEDERACIJA AL JEBIGA..OFO JE DEFTIVNO PROBLEM..JEL LJUDI BRKAJU BABE I ZABE.....

SAMO TAKMICENJE RECIMO GDE JE IGOR UCESTOVAO PROLE GODINE JE BILO KOLIKO VIDIM JEBENO JER JE IGOR BIO 4.....

I SADA..KAKO TO ISPADA....DA JE IGRO NULA U ODNOSU NA NOVO PECENE SVETSKE I EVROPKSE PRVAKE.....RAZUMES...

TU ME SE NE POKLAPAJU BROJEVI...

NIEJ STVAR U FEDERACIJI......NE PRICA JA O TOME.....NEGO O KONKURENCIJIU POJEDINIM FEDRERADCIJMA.....

A NA OVOM GGDE SU ISLI..ZNAM DA SE KATEGORIJE ODREDJUJU NA DAN TAKMICENJA I DA IH EJ OVAJ PUT BIOO 30..PA JBG.....NA STA TO LICI....

O TOME SE RADI....

A JA ZNAM KAKV PAKAO MOZES DA IMAS NA JEDNOM NABBA TAKMICENJU....TU NEMA DVOJBE....AL JBG....

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #54 poslato: Novembar 20, 2006, 09:52:40 pre podne »
odredjivanje kategorija hmhm'?? bilo bi dobro da se pojavim u sadasnjoj formi bio bi kategorija dlakava tratincica :)...sve mi je jasno frende, evo da skupim neke pare pa cemo podic neku federaciju po nasim pravilima npr ovako posalju sliku sa osobnom i ako je dobar nemoze jer jebiga zlata su rezervirana :D :D :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.308
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #55 poslato: Novembar 20, 2006, 02:17:58 posle podne »
odredjivanje kategorija hmhm'?? bilo bi dobro da se pojavim u sadasnjoj formi bio bi kategorija dlakava tratincica :)...sve mi je jasno frende, evo da skupim neke pare pa cemo podic neku federaciju po nasim pravilima npr ovako posalju sliku sa osobnom i ako je dobar nemoze jer jebiga zlata su rezervirana :D :D :D
........HAHAHHAHAHHAHHAH..PA JBG......IZLGEDA DA JE TAKO......VEILI EJ REKAO DA CE PRAVITI SVETSKO PRVESTVO U KULI....

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #56 poslato: Novembar 22, 2006, 01:20:02 posle podne »
Citat
ali ako jedn vrhusnki bb..necmeo iemnovati nikoga..nema pravo na pomoc od osptine u kojoj zivi samo zato sto je neko negde na nekom kobjagai svetskom prvenstvu osvopjio neku jadnu medalju koja ne vredi ni kurcevo zdravlje..i dosao sa njom u tu opstinu i naravno pokupio sve pare....jer se tog debila od predesdnika opstine ne tice ni sta ni gde ni ko..a jos manje maticni spotski savez da se raspita o tom takmicenu kao bilo cemu.........
JEl si ovo pricao sa Igorom??? Cuo sam neke stvari i stvarno zalosno...

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #57 poslato: Maj 14, 2007, 07:24:37 pre podne »
OK bio sam u pancevu i video takmicenje i bilo je za deset klasa bolje nego u NS-u 14.04.2007 i po kvalitetu takmicara i po broju takmicara,ali me jedna stvar buni ako extreme gym bojkotuje ova takmicenja zasto se njihovi takmicari pojavljuju tamo pod imenom nekih drugih klubova i takmice?! NABBA kup srbije u Pancevu je bilo jako kvalitetno takmicenje za sad ove godine,a da ne pricam o organizaciji takmicenja koja je bila dobra i sve proslo jako dobro,jedina mana u NABBi je podela ktagorija koja ne ide po kilazi vec po visini.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #58 poslato: Maj 14, 2007, 09:35:42 pre podne »
Bio sam na takmičenju pa da ti odgovorim kako stvarno jeste...
Ne interesuje me koja je federacija nego dobar bodybuilding...toga nije bilo ni u Novom Sadu a ni u Pančevu...
Po čemu je to takmičenje bilo za 10 klasa bolje?Jesam video veću brojnost takmičara ali nisam video nijednog pravog šampiona!
Da li je takmičenje imalo bodibildere kalibra Peđe Petrovića,Saše Stankovića itd? Nije...
Da li je prošlo 3 1/2 sata od početka dok nije počeo bodibilding?Za sve to vreme,ajde što nas je ubijalo hiljadu kategorija fitnesa-model,figure,aerobik i sve to za devojčice visoka i niska kategorija,juniori itd. nego na svo to mučenje,organizator je u pauzi između kategorija ubacio kulturno umetnički program pa smo imali priliku da slušamo Dunju Flash i pobednicu Moravskih susreta!!!!!???Sala doma vojske je bila puna na početku a polu prazna kad je počeo bodibilding...a i to što je bodibilding...
Da se razumemo,vidi se da su se organizatori stvarno trudili i Peđi,Aleksandri želim sve najbolje ali sve je to daleko od toga o čemu ti pričaš....

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #59 poslato: Maj 14, 2007, 09:43:52 pre podne »
Jedan podatak govori o tome koliko su oduzili sa "programima"-sto Kolundzija kaze,  u 21:45 kad je bila apsolutna bilo mozda 30-40 ljudi u sali :( .. a mozda ni toliko...
Juniori su bili ok, fitnessice takodje!
Deca ubise...sve je to lepo ali.... ipak je ovo bb&fitness takmicenje bez obzira koja je federacija u pitanju ;)