April 27, 2024, 08:11:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Armin Scholz--na putu prema gore  (Pročitano 3326 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Armin Scholz--na putu prema gore
« poslato: Oktobar 31, 2006, 12:06:53 pre podne »
Flex: Ti si sada vec puno godina u dogadanju u bodybuilding-u, kao junior, pa kod muskaraca u teskoj, onda se dugo nije culo nista o tebi , pa si sada newcomer-profi,ako to tako mogu nazvati.Zasto nismo puno culi o tebi u amaterskoj konkurenziji?
Armin: To vrijeme kao amater gledao sam to sve kao hoby, i prilicno lezerno usao u sve to, bez toga da se stavim pod stres. Nakon sto sam dobio moju profi licenzu, nisam se osjecao da sam na tome niveau. Dve godine kasnije, znaci 2005 , nije se puno promijenilo po tome pitanju, ali me je Milos Sarcev( 8))ubijedio da se i ja takmicim. Poslusao sam to i pojavio se na tri takmicenja. Nakon toga prilazim tome svemu puno ozbiljnije, bez da pritome zaboravim da ipak nije to sve na svijetu.
Flex: Dali je oduvjek bio tvoj cilj da postanes profi?
Armin: U principu nakon pobjede na njemackome prvenstvu 1995, bio je to moj cilj. Sa danasnjeg stanovista bilo bi bolje da sam nakon 1998 podnio zahtjev za profi-licencom.
Flex: Kako je to biti profi? Sta se to promijenilo?
Armin: Pa i nije se tako puno promijenilo, treniram svaki dan , kao i prije, samo su prvenstva na drugom levelu.
Flex: Sta su po tvome misljenju najznacajnije razlike izmedu profi i amatera?
Armin: Pa najveca razlika je u tome da su profis jednostavno puno bolji. Netko ce sigurno reci ali amateri su tvrdi i definiraniji. To je ispravno u pojedinim slucajevima, ai oni su isto tako , nesto manji i ravniji a to je u mojim ocima najvaznije. Osim toga ono sto mi se kod profi svida je cinjenica da se oni oko svega sami pobrine. Meni je dosta onih tipova koji uvijek imaju nesto da kazu u stilu, nije bilo dovoljno ljudi da im namazu dupe sa bojom, ili da je sladoled u atleten-buffet-u nestao prije nego je trebao., ili da im opet nisu placeni troskovi puta. Kod profi bodybildera je tako da se oni o tome svemu sami brinu i ako je netko tu da ih namaze onda se oni vesele tome ali ne vide to kao normalnu stvar.
Flex: Dali je po tebi postati  proffi jos uvijek pozelnjno?
Armin: To je jedno jako zanimljivo pitanje, i najcesce je interesantno tko me to pita? Ja idem na takmicenja da bih se mjerio sa najboljima  i pokusao biti bolji od njih.Bez da sada uvredim amatere, naravno njih ima puno koji su dobri ,ali ona prava elita, su oni koji se na Mr. O. napried plasiraju. Oni su ti koje svatko zeli vidjeti, i ako to neki nece priznati, oni su cool i zaprepastavaju.
Flex: Ja znam da vecina profica bude spremana od pojedinih ljudi. Da li je to isplativo i dali ti imas nekoga u USA tko ti pomaze?
Armin: Sto se tice isplativosti, kazati cu samo ovoliko, za nekoga je isplativo a za nekoga i ne. Da,i ja imam nekoga u USA tko me sprema.Jos od 2002 radim sa Milos Sarcev-om. Milos Sarcev je jedan divan covjek, i ja drzim jako puno do njegovoga misljenja- isto tako i izvan bodybuilding-a. U meduvremenu zelim ga opisati kao prijatelja.
Flex: Kako vidis tvoje sanse medu profi-bodybuilder-ima?
Armin: Principijelno mislim da dugorocno gledano imam dobre sanse, iz jednoga jednostavnoga razloga.Ia sam jedan od vecih bodybuilder-a i nema misicne grupe koja ne reagira dobro na moj trening. Sa odgovarajcom masom, tvrdocom mogao bih se prema naprijed plasirati. Slijedece dvije god. cu raditi na masi, i finoci.
Flex: Ispricaj mi o tvojima iskustvima u USA? Tvome zivotu tamo, trainingu, poslu, sudcima, profi kolegama?
Armin: Zivot kao bodybuilder je u USA puno ugodniji nego u njemackoj. Ameri su tolerantniji nego nijemci, Rijetko ces dozivjeti da ti netko tko se kupa sav u znoju od debljine, sa glavom odmahne kada te vidi ,, kao u njemackoj. Moja su iskustva da su svi sportovi u USA, bolje primljeni nego u njem. Ono sto cijenim je isto tako i veci izbor , npr. ziv. namirnica. Tamo mozes da nades skoro bez masnoca sve moguce ziv,namirnice. Osim toga ovdje uvijek sija sunce, pomalo vjetrovito, ne prevruce. Prlilike za trening u pravim studijima-prije svega u Koloseum Gym u Fullerton/Los Angeles su daleko ispred onih u Evropi.Sto se tice Fotoshooting-a svakako je bolje biti ovdje jer su ovdje svi vazniji fotografi.
Flex: Kakovo misljenje imas o njemackome novome profi-u Denis Wolf? kako vidis njegove sanse?
Armin: Denisa sam upoznao za vrijeme Arnold Classic-a, gdje smo bili na nasem zajednickom standu(Nutrex-Stand) Ostavio je jedan jako cool dojam i bio je prilicno skroman. To su predispozicije da dogura daleko, sto se tice njegovih trenutnih sansi sve dok ga ne vidim na bini , ne mogu da ga poredim sa drugima.Na slikama izgleda odlicno, siroka ramena sa malim strukom, dobre noge i pune ruke, listove mora jos raditi i razviti, kao i triceps. On je u svakome slucaju veliki talent, i samo jepitanje kada ce dobiti svoju prvu pobjedu.
Flex: Ispricaj nam nesto o tvojim uspjesima u USA?
Armin: Ove godine sam bio na Grand prix u 2 i u 3 mjesecu, pa na Ironman u Pasadena, gdje je bilo kaoticno. Kada sam samo dan prije Ironman-a sjeo u rent-a car auto i krenuo prema hotelu znao sam da to i nije bila dobra ideja. Nakon sto sam morao promjeniti gumu, i zatim vozio nekih 150km, sa speedlimit oko nekih 30kmh, bilo mi je jasno da imam problem. Kada sam konacno dosao u hotel vagao sam  5 kg manje., bio sam u stresu, i bio sam u losem stanju.Kada mi je Milos rekao da izgledam white like a ghost, bilo mi je sve jasno. Nakon dogovora sa Miskom odlucio sam da napravim prave orgije u pogledu hrane, koje su trajale nekoliko sati. nakon toga sam bio nesto puniji i zauzeo 11 mjesto.
Tri tjedna kasnije nakon  Arnold Classic-a otisao sam u San Francisco, ovaj put sam tako napravio da smo bili tamo dva dana prije, tako da sam bio puno opusteniji.Ta dva dana su prosla prilicno dobro, imao sam auto, a Misko, Heiko i ja smo bili u istome hotelu. Ovaj put je skoro sve klapalo kako treba. U subotu sam prije pocetka izgledao velik kao kuca, imao sam malo vode ispod koze. Na kraju sam sa 125 kg zauzeo 8 mjesto odmah iza Johnnie Jackson-a,a pobijedio  Kris Dim-a, i Chris Cook-a. Iza bine, izmedu finala i polu-fin. dosao je Chris Cook k meni i rekao da ga je nazvala njegova mama, i pitala , nakon sto je na tv gledala slike i prenos, od kuda dolazi onaj monster? Mislila je na mene, hahha,ja sam mu na to rekao -iz istocne Njemacke.
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Armin Scholz--na putu prema gore
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2006, 10:41:20 posle podne »
 8)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: Armin Scholz--na putu prema gore
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2006, 11:15:26 posle podne »
Hvala,
ovo cijenim jako!!!!!!!!!
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Armin Scholz--na putu prema gore
« Odgovor #3 poslato: Novembar 24, 2006, 01:10:56 posle podne »
Citat
Kada sam samo dan prije Ironman-a sjeo u rent-a car auto i krenuo prema hotelu znao sam da to i nije bila dobra ideja. Nakon sto sam morao promjeniti gumu, i zatim vozio nekih 150km, sa speedlimit oko nekih 30kmh, bilo mi je jasno da imam problem. Kada sam konacno dosao u hotel vagao sam  5 kg manje., bio sam u stresu, i bio sam u losem stanju.Kada mi je Milos rekao da izgledam white like a ghost, bilo mi je sve jasno. Nakon dogovora sa Miskom odlucio sam da napravim prave orgije u pogledu hrane, koje su trajale nekoliko sati. nakon toga sam bio nesto puniji i zauzeo 11 mjesto.
:lol:
uuu ovo mi je jako :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije