Maj 08, 2024, 05:32:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Potkozno masno tkivo i plivanje  (Pročitano 2990 puta)

Van mreže Nutryman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Potkozno masno tkivo i plivanje
« poslato: Maj 28, 2013, 09:47:56 posle podne »
Trenirao sam mnogo godina plivanje i vaterpolo,plivali smo uglavnom u hladnoj vodi,duge, dugogodisnje treninge.Primetio sam da imam vise potkoznog masnog tk i mnogo deblju kozu od svih ostalih ljudi.Poznato mi je da telo stvara zastitnu barijeru od hladne vode,da bi odrzalo telesnu temperaturu.Nego me zanima da li je tu kozu moguce istanjiti,i da li je moguce svesti tu potkoznu mast na minimum dijetom?To sam pokusavao vec vise puta,ali jednostavno za 6 nedelja dijete sam uvideo da skoro pa nikako ne mogu skinuti tu masnocu.Nisam lose definisan,cak mislim da imam ok bf,dovoljan da mi se skroz vide trbusnjaci,ali oni mi se ne vide zbog te koze.Cim povucem blago kozu sa stomaka trbusnjaci su perfekcija...A sa bicepsa bukvalno kozu mogu da izvlacim u vazduh 6-7cm,i pritom je jako debela...Kad sam bio u bolnici pre 2 god,jedva su mi probili kozu sa onom bromilom,tehnicari nisu mogli da veruju :D ...Nista mi nije jasno,nzm kako to da resim.

P.S. Tema verovatno nije za ovaj deo foruma,izvinjavam se.Stavio sam je ovde,jer sam ovde primetio neke sa slicnom tematikom.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potkozno masno tkivo i plivanje
« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2013, 06:21:10 pre podne »
pa ti kazes da si radio dijetu
ali kakvu i sta si radio
a jedini nacin da se to resi-jeste dijeta

Van mreže Nutryman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Potkozno masno tkivo i plivanje
« Odgovor #2 poslato: Maj 29, 2013, 03:50:47 posle podne »
Pa radio 5nedelja rotacije,a pre 6 ned low carb.Nemam vise masti osim malo na gluteusu,i tu potkoznu mast po celom telu.Nece da se skine nikako.Pa je pitanje da li uopste i moze..?Kazem,cim povucem kozu prstima vidi se izrazita definicija...
« Poslednja izmena: Maj 29, 2013, 03:53:39 posle podne Nutryman »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potkozno masno tkivo i plivanje
« Odgovor #3 poslato: Maj 30, 2013, 01:23:46 posle podne »
cek
po tvom bih rekao da imas jako nizak % bf
moze neka slika da vidmo to?