Jun 11, 2024, 12:25:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.166 poruka u 18.755 tema - 20.950 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Trcanje, "obicne bezbe" + sta jos?  (Pročitano 3032 puta)

Van mreže jojovan

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Trcanje, "obicne bezbe" + sta jos?
« poslato: Avgust 06, 2013, 10:37:27 posle podne »
Pozdrav svima,

Ovo je moj prvi post ovde, nadam se da sam pogodio grupu.
Imam jedno pitanje za iskusne ljude ovog foruma, ali prvo da ispricam pricu.
Vec vise od godinu ipo dana trcim 4 dana nedeljno (u proseku za taj period), radim trbusnjake, sklekove, i ako trcim u kuci na traci - udaram dzak posle toga. Ako sam napolju, onda bez dzaka.
Trenutno moje trcanje jeste pola sata do 40 minuta brzinom od 10kmh. Dakle 5km - pola sata.
Trbusnjaci 4 serije po 50 komada.
Sklekovi 4 serije po 15 komada.
Dzak (ako udaram) 4 puta po 2min sa 1min pauze izmedju.

Sve u svemu, niiisam bas toooliko los. Nikada mi ne pada tesko i odlicno se osecam posle treniranja.
Sve to radim jer jos uvek imam viska (pretezno na stomaku). Sa druge strane uglavnom sedim za racunarom po ceo dan (radim), i ne vodim bas toliko racuna o ishrani. Kad kaz da ne vodim toliko racuna ne znaci da grizem nesto po ceo dan ili slicno nego jednostavno jedem sta mi se jede. Ne jedem hleb (jer mi ne treba, ne zbog nekakve dijete), ne prejedam se, retko jedem kasno, retko pijem kolakole i jedem malo slatkisa (skoro uopste). Jednostavno tako zivim da ne bih bas voleo da moram da pratim neki striktni rezim ishrane.

Sad kad sam napisao celu pricu, moje pitanje je vezano za preparate o kojima ne znam bas nista. Jel postoji nesto sto bih u ovakvoj situaciji mogao da uzimam kako bih pojacao sagorevanje naslaga na tom trcanju / treningu?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Trcanje, "obicne bezbe" + sta jos?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 06, 2013, 10:57:03 posle podne »
Postoje sagorevaci masti koji ti mogu pomoci i ubrzati topljenje mada nisu svemoguci  ali ti je bolje i  vaznije da korigujes koliko toliko ishranu u skladu sa svojim  ciljem.
Men sana in corpore sano !

Van mreže jojovan

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Trcanje, "obicne bezbe" + sta jos?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 06, 2013, 11:06:32 posle podne »
Postoje sagorevaci masti koji ti mogu pomoci i ubrzati topljenje mada nisu svemoguci  ali ti je bolje i  vaznije da korigujes koliko toliko ishranu u skladu sa svojim  ciljem.
Hvala na odgovoru. Toliko doseze moje poznavanje preparata - znam da postoje. Jel mogu nekakvu preporuku da dobijem? Kako se koriste? Itd.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trcanje, "obicne bezbe" + sta jos?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 07, 2013, 07:08:42 pre podne »
pozdrav
kao sto ti rece Vlad
PRVO ISHRANA jer nije dolvjno samo reci ,slabije jedem slatko i ibegavam gazirano ,jer to nece doneti nikakve reuzlatete
rec DIJETA ne znaci to sto si ti mislio tj GLADOVANJE vec je to NACIN ishrane gde si sve,samo nisi gladan,ali pre svega je potreban jak karakter i volja
a od sagrevaca
uvek se krece od nekih slabijih opcija pa se onda gledaju rezulatati i ide dalje
za pocetak npr prepruka:

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30155

ili

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29833

Van mreže jojovan

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Trcanje, "obicne bezbe" + sta jos?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 07, 2013, 03:02:50 posle podne »
Hvala za preporuke, kontaktiracu ovaj broj u vezi preparata pa pretpostavljam da cemo pricati i uzivo. U medjivremenu, jel imamo nekakve dobre diskusije vezane za ishranu? Mozda postoje nekakve odrednice kojih bi mogao da se pridrzavam.

Hvala jos jednom, pozdrav!

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Trcanje, "obicne bezbe" + sta jos?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 07, 2013, 03:31:09 posle podne »