Maj 11, 2024, 11:15:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.114 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: prva kura k1  (Pročitano 19703 puta)

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
prva kura k1
« poslato: Avgust 25, 2013, 01:17:59 posle podne »
pozdrav svima.. kao sto naslov kaze,radim k1 profi,25 godina punim u decembru,i dosao sam radi konsultacije u vezi doziranja sa Boldenonom. Prvi put uzimam doping,sto zbog kolena,sto zbog brzeg povratka u bolju formu. Koliko sam citao 400mg je lepa doza,kombinovao bi ga sa test.depo(galenika) i naravno uz pratecu supl. Nasao sam porciju od 10x250mg .Sad,zanima me dali bi bilo pametno da dozu smanjim na 300,pa da se picim 8 nedelja,posto nikad ranije nista od toga nisam uzimao,ili da uzmem jos jednu porciju,pa da se odradim sa 400? treninge imam 5 puta nedeljno,stim da bi u tih 5 treninga,ubacio teretane? I zanima me doziranje test. uz sve ovo. Hvala unapred,pozdrav!

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: prva kura k1
« Odgovor #1 poslato: Avgust 25, 2013, 03:42:01 posle podne »
A zasto bas boldenon?

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: prva kura k1
« Odgovor #2 poslato: Avgust 25, 2013, 08:24:41 posle podne »
K1, a nick Werdum :-D.

A sto ne prvo solo test da vidis kako reagujes na osnovnu komponentu?
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: prva kura k1
« Odgovor #3 poslato: Avgust 25, 2013, 09:15:24 posle podne »
A sto ne prvo solo test da vidis kako reagujes na osnovnu komponentu?

Valjda bi boldenon uzeo zbog kolena , da zaleci povredu . Ne vidim poentu toga .
U te svrhe bolja je deka , ali mislim da je bilo price da ona samo maskira povredu , ne leci .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #4 poslato: Avgust 25, 2013, 11:31:30 posle podne »
ne samo zbog povrede,dosta ljudi u k1 prica o boldenonu,a posto prelazim u 81,treba mi jos mase,a koliko sam istrazivao on je dobar i u masi i u def. znaci mislite da je deka pravi izbor za mene ? dvoumim se jos,do novembra moram da odlucim,jos cu se raspitivati i informisati,tako da mi je svaki savet dobrodosao.

Van mreže MDMA

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: prva kura k1
« Odgovor #5 poslato: Avgust 25, 2013, 11:52:56 posle podne »
Realno nema steroida za masu ili za definiciju , neki imaju svojstva da vise zadrzavaju vodu neki manje.Masa,definicija ili sta vec se radi prehranom,a po stvarima koje sam do sad procitao deka valja maskira ozljedu i privremeno ces sigurno osjecat bolje , mada koliko san do sad procitao iskustva sa foruma neki se kunu da i nakon prestana doslo do poboljšanja,ozdravljenja ozljedjenih tetiva,ligamenta,zglobova ili sto je vec bio problem.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: prva kura k1
« Odgovor #6 poslato: Avgust 26, 2013, 08:47:57 pre podne »
Pa braticu k1, profi, pa jel trener  ne zna da ti kaze sta se uzima?

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #7 poslato: Avgust 26, 2013, 09:21:06 pre podne »
Realno nema steroida za masu ili za definiciju , neki imaju svojstva da vise zadrzavaju vodu neki manje.Masa,definicija ili sta vec se radi prehranom,a po stvarima koje sam do sad procitao deka valja maskira ozljedu i privremeno ces sigurno osjecat bolje , mada koliko san do sad procitao iskustva sa foruma neki se kunu da i nakon prestana doslo do poboljšanja,ozdravljenja ozljedjenih tetiva,ligamenta,zglobova ili sto je vec bio problem.
doktore prehrana mi je dobra,i nije mi toliko do povrede koja ce proci kroz neko vreme,koliko mi je do toga da se brze vratim u kondiciju i dignem kilazu. Jel moze neko ljudi konkretno da mi da predlog,ne trazim sve da mi napise,samo okvirno da mi da predlog,pa cu ja iskombinovati vec nesto..
Pa braticu k1, profi, pa jel trener  ne zna da ti kaze sta se uzima?
hahahahaaha,pa u top bi me stavio :) matori mike je teski protivnik toga :) ako imas neku ideju za to sta meni treba,bicu ti veoma zahvalan ako je podelis ovde,da bi mogao da je razmotrim :) hvala jos jednom na odg.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: prva kura k1
« Odgovor #8 poslato: Avgust 26, 2013, 02:23:47 posle podne »
Lepo ti ljudi kazu idi sa 500mg depoa nedeljno da vidis kako reagujes i to bi ti bilo dosta za prvi put. Posle toga po meni prva sledeca supstanca koja dolazi u obzir zajedno uz depo je winstrol (ali to je vec za drugi put). O doping kontrolama moras da vodis racuna sam si odgovoran kao i za sve sto radis sa sobom.
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2013, 02:25:53 posle podne icko »

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: prva kura k1
« Odgovor #9 poslato: Avgust 26, 2013, 02:39:39 posle podne »
Realno nema steroida za masu ili za definiciju , neki imaju svojstva da vise zadrzavaju vodu neki manje.Masa,definicija ili sta vec se radi prehranom,a po stvarima koje sam do sad procitao deka valja maskira ozljedu i privremeno ces sigurno osjecat bolje , mada koliko san do sad procitao iskustva sa foruma neki se kunu da i nakon prestana doslo do poboljšanja,ozdravljenja ozljedjenih tetiva,ligamenta,zglobova ili sto je vec bio problem.
doktore prehrana mi je dobra,i nije mi toliko do povrede koja ce proci kroz neko vreme,koliko mi je do toga da se brze vratim u kondiciju i dignem kilazu. Jel moze neko ljudi konkretno da mi da predlog,ne trazim sve da mi napise,samo okvirno da mi da predlog,pa cu ja iskombinovati vec nesto..
Pa braticu k1, profi, pa jel trener  ne zna da ti kaze sta se uzima?
hahahahaaha,pa u top bi me stavio :) matori mike je teski protivnik toga :) ako imas neku ideju za to sta meni treba,bicu ti veoma zahvalan ako je podelis ovde,da bi mogao da je razmotrim :) hvala jos jednom na odg.
Matori Mike?

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: prva kura k1
« Odgovor #10 poslato: Avgust 26, 2013, 03:07:52 posle podne »
Matori Mike Tyson je pijanica i zavisnik od opijata priznao je juce :)

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #11 poslato: Avgust 26, 2013, 10:48:53 posle podne »
Lepo ti ljudi kazu idi sa 500mg depoa nedeljno da vidis kako reagujes i to bi ti bilo dosta za prvi put. Posle toga po meni prva sledeca supstanca koja dolazi u obzir zajedno uz depo je winstrol (ali to je vec za drugi put). O doping kontrolama moras da vodis racuna sam si odgovoran kao i za sve sto radis sa sobom.
nebi winstrol,negde sam procitao da hoce tetive da stradaju od njega,ali otom potom :) valjda ce test uraditi svoje sto se kilaze tice :)

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: prva kura k1
« Odgovor #12 poslato: Avgust 27, 2013, 10:47:17 pre podne »
Matori Mike Tyson je pijanica i zavisnik od opijata priznao je juce :)

Meni se ucinilo da je mislio na Mike,trenera Mikes gyma,kao sto verovatno i jeste.Jer je rekao da bi ga trener u top stavio da je protivnik toga.

Pa ako jeste na to mislio,voleo bih da mi se predstavi,posto je ejdini nas borac u Mikes Gymu Nenad Pagonis,a nemamo nikoga u kategoriji do 81 kg.

Van mreže werdum

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: prva kura k1
« Odgovor #13 poslato: Avgust 27, 2013, 11:04:44 pre podne »
Matori Mike Tyson je pijanica i zavisnik od opijata priznao je juce :)

Meni se ucinilo da je mislio na Mike,trenera Mikes gyma,kao sto verovatno i jeste.Jer je rekao da bi ga trener u top stavio da je protivnik toga.

Pa ako jeste na to mislio,voleo bih da mi se predstavi,posto je ejdini nas borac u Mikes Gymu Nenad Pagonis,a nemamo nikoga u kategoriji do 81 kg.
Radim semi pro meceve po slovackoj i rumuniji,i nisam u golden glory ni kod mike-a,naseg trenera tako zajebavamo jer lici na njega :) a ti druze ako neces da pomognes nema potrebe da se pravis pametan,i izmisljas toplu vodu :) pozdrav

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: prva kura k1
« Odgovor #14 poslato: Avgust 27, 2013, 11:06:12 pre podne »
A sto ti mislis da mi svi ovde moramo da znamo tog lika i taj gym?

A drugo ja sam ti jedini ovde pomogo od celog foruma.

I to za winstrol da nam objasnis kako s*ebava tetive pa da znamo i mi.

A moj drugar Velja  kaze "Nemas ti tu ni kome da pomognes"
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2013, 11:50:44 pre podne icko »