Maj 08, 2024, 12:16:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Sta je efikasnije?  (Pročitano 5390 puta)

Van mreže Nervozan

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Sta je efikasnije?
« poslato: Avgust 30, 2013, 06:24:29 pre podne »
E pa ovako, najpre pozdrav svima. Imam 17 godina, 191cm 87kg, i naravno salo. Veoma sam nezadovoljan sobom, i zeleo bih da skinem to salo. Po internetu sam citao dosta na ovu temu, ali me zbunjuju razne stvari. Jedni kazu da je efikasnije da se covek napregne i radi vezbu 5 veoma intenzivno 5 minuta nego daje mrcvari pola sata, i da time izgubi mnogo vise kalorija u narednih 48 sati. Pa me zanima da li je to istina i da li bi neko mogao da mi preporuci neke takve vezbe. Takodje sam gledao na internetu kako bokseri skidaju tezinu pre merenja, u kljucaloj vodi (necu to da uradim ali me zanima da li je to zdravo ) Takodje sam cuo od profesora fizickog da preterano treniranje povecava mogucnost da covek zapati od impotencije, pa me zanima i da li je to istina. A isto me zanima da li mastrubacija ili seks uticu na smanje snage za treniranje.Znam da zvuci debilno, znam sta hocu da kazem ali ne znam da ga formulisem :D )
Pozdrav  :)
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2013, 06:26:27 pre podne Nervozan »

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 30, 2013, 07:29:11 pre podne »
Najefikasnije je da naučiš da jedeš
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html

Šta i koliko u kom obroku. Trening je jako važna stavka i imaš po forum puno modela različitih treninga, pa malo iščitaj. Ukoliko budeš pretreniran i uđeš u crveno osetićeš pad libida

Masturbacija  ;D sigurno ćeš biti umorniji na treningu ako preteraš, ali mislim da se tme puno opterećuješ
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 30, 2013, 09:17:29 pre podne »
Au pitanja.

Probaj pa ćeš da vidiš.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 30, 2013, 11:35:02 posle podne »
Kakav trol! Daj obrisite ovo! Nije da samo mozes da zapatis od impotencije vec mozes ostati trudan takodje!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Nervozan

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 31, 2013, 08:45:23 pre podne »
Kakav trol! Daj obrisite ovo! Nije da samo mozes da zapatis od impotencije vec mozes ostati trudan takodje!

Ja samo pricam onako kako cujem, i ako su lagali mene, ja lazem vas ;)

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 03, 2013, 01:01:08 pre podne »
Kakav trol! Daj obrisite ovo! Nije da samo mozes da zapatis od impotencije vec mozes ostati trudan takodje!
Zasto moras vredjati decka?Zar ovo nije forum,zar je sramota pitati i informisati se a da se pritom neko ne omalozava?

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 03, 2013, 07:37:58 pre podne »
Po internetu sam citao dosta na ovu temu, ali me zbunjuju razne stvari. Jedni kazu da je efikasnije da se covek napregne i radi vezbu 5 veoma intenzivno 5 minuta nego daje mrcvari pola sata, i da time izgubi mnogo vise kalorija u narednih 48 sati.

To o čemu si ti čitao se zove tabata trening verovatno, eventualno o HIITu, ali on duže malo traje. Prejaki su to treninzi za tebe, s obzirom da si verovatno potpuni početnik u ikakvom treniranju uopšte.

Takodje sam cuo od profesora fizickog da preterano treniranje povecava mogucnost da covek zapati od impotencije, pa me zanima i da li je to istina. A isto me zanima da li mastrubacija ili seks uticu na smanje snage za treniranje.

Nemoj da si odrastao i da se sekiraš oko ovih stvari a onda da veruješ da se bokser bukvalno kuva pred meč.
suck it up, buttercup

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #7 poslato: Septembar 03, 2013, 11:39:12 posle podne »
Mene interesuje ime tog profesora?

Bio lik trol ili ne, opet stoji pitanje: Ko nama decu uci? :o >:(
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #8 poslato: Septembar 04, 2013, 06:35:24 pre podne »
Mene interesuje ime tog profesora?

Bio lik trol ili ne, opet stoji pitanje: Ko nama decu uci? :o >:(

ooouuuu yes
ja znam ovoavkih i nekoliko magistra

Van mreže Nervozan

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #9 poslato: Septembar 29, 2013, 03:45:43 posle podne »
Izvinjavam se sto dizem temu iz groba. Hteo bih da napomenem da nisam totalni pocetnik, trenirao sam karate duzi niz godina kao i fudbal. Morao sam da prestanem zbog preloma leve ruke, koji cini mi se nije zarastao kako treba, jer osecam bol u levoj ruci kada radim sklekove ili zgibove. Takodje bih hteo da napomenem da sam istrcao trku od 800m pri prilicno visokom tempu (Meni to dodje dobar uspeh, sobzirom na moju kilazu.
« Poslednja izmena: Septembar 29, 2013, 03:48:13 posle podne Nervozan »

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Sta je efikasnije?
« Odgovor #10 poslato: Septembar 30, 2013, 05:32:06 posle podne »
 Takodje bih hteo da napomenem da sam istrcao trku od 800m pri prilicno visokom tempu (Meni to dodje dobar uspeh
[/quote]
Ne razumem sta si hteo sa ovim da kazes? 800m je nista bio to hit ili ne.Jedino ako si mislio na sprint ali to nije 800m :D
Be patient,results will come !!!