Maj 29, 2024, 01:55:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!  (Pročitano 17827 puta)

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« poslato: Januar 07, 2014, 04:26:11 posle podne »
Dakle da ponovim:
imam 41 godinu, od aprila aktivno vezbam Insanity, Focus T25, Les Mills combat i sa bucicama (4kg).
Od pocetka pijem neke fat burnerse, Universal easy to swallow, Dymatize Liquid L Carnitine 1100, Xtreme 24 H - 120 kapsula, Carni 50000 Multivitamin - 500 ml, Effervescent L Carnitine - 20 tableta (vise pakovanja), Universal Carni Tech - 335 ml, uz sve to pila sam ujutru i posle treninga Trophix. L/Carnitin sam uzimala zato sto je dobar za srce, nema stetnih dejstva i davao je energiju(sad vise ne).  Zadovoljna sam svojom kondicijom, izdrzljivoscu pa i izgledom, sem stomaka. Nije mi cilj da budem mrsava, vec definisana, ostalo je jos to salo na stomaku  >:(
Sto se tice treninga vezbam uvece oko 20-21h, kombinacije treninga - borilacke vestine 1h + core 30min /bor.vestine + sa tegovima 30min. / cardio 30min+ core 30min + sa tegovima 30min /  to su uglavnom te kombinacije a MA treninzi  mogu se racunati i 50% jaci kardio. Jednom ili dva puta nedeljno radim i istezanje 30min. Pauze pravim (bas ako sam sprecena) jednom u 10ak dana.
Trenutna ishrana:
- 8:30h banana
- 9:30h kafa (bez secera)
- 11h 2-3 kuvana ili przena jaja, feta sir (bez hleba) virsle, ponekad tunjevina, ranije sam musli sa mlekom, zadnje vreme ne...
- 12h caj
- 14h pileca prsa, biljni kackavalj, ili tunjevina (to u manjim kolicinama)
- 17h rucak...  vec problematican, najvecim delom, pilav, pirinac sa oslicem, kupus, krompir, supe, corbe, dzigerica, meso sa povrcem, sampinjoni sa belim mesom (ipak kuvam i za decu) hleb iskljucivo integralni, crni u vrlo malim kolicinama.
odmor, pa oko 19h kafa, 20h (nekad i kasnije) trening, nakon toga trophix i kasnije ako me uhvati glad iskljucivo jedem samo pileca prsa bez hleba.
Za kraj , resena sam da uzmem Animal cuts. treba mi neki konkretni plan ishrane. Ako je moguce bez brojanja kalorija. Ceo frizider mi je izlepljen sa tabelama, ali nisam toliko strucna da racunam gde koliko proteina, Uh itd.
Ja sam ipak amater rekreativac :)
Ako neko ima vremena i strpljenja za odgovor... hvala :)
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #1 poslato: Januar 07, 2014, 04:44:52 posle podne »
ishrana ti je losa
dorucak nije bas za bananu (to je vise za onaj momenat kad se oseti pad energije ) nego ovsenu kashu, belanca , whey sa ovsenim , ovsene sa kajganom ... itd...
feta, virsle , pogotovo musli ... los izbor , umesto fete -  ella sir
biljni kackavalj isto tako ... prsa su ok (mislim na pileca )  :) , tunjevina je ok , pirinac , krompir , brokoli to je sve ok sto si  nabrojala ...
 razmisli malo o varijacijama uh kao nacin ishrane ...pogledaj u ishrani jedan momak je skoro postavio vrlo dobar plan ishrane na tu temu
 salo na stomaku odlazi poslednje ... i to da bi skinuo ono sto kazu da se vide trbusnjaci ... to moraas da se pomucis... HIIT kardio !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #2 poslato: Januar 07, 2014, 04:47:42 posle podne »
Ja sam na tel pa ukoliko niko ne odgovori pre nego dodjem na komp:
Kao i sto sam rekao
-ishrana,vise nego zbrkano i haoticno
-suplemwntacija,ima korektnih stvari ali ima i bacenog novca
Itd itd

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #3 poslato: Januar 07, 2014, 04:50:48 posle podne »
kada se snabdes tolikim supsima , valjalo bi se i tekako potruditi da iskrhrana bude korektna jer onda stvarno kad izvuces maksimum dobijes lepe i vidljive rezultate  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #4 poslato: Januar 07, 2014, 05:00:13 posle podne »
Sky
Nemoj bas tako na prvu!!!
Sumece u bilo kom obliku i da je bilo sta u pitanju a pogotovo kada su sagorevaci u pitanju su bacanje para
Zena je lepo rekla da je koristila fat burnere i sigurno joj nikakv l carnitin nece pomoci a pogotovo ne te koje ti kazes

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #5 poslato: Januar 07, 2014, 05:01:34 posle podne »
Ova ishrana je veoma veoma losa.Ne razumem zasto poneki ljudi,kada pisu svoj jelovnik,navode kafu bez secera?
Zatim seceri ujutru je veoma los izbor hrane.Tu ti trebaju slozeni ugljeni hidrati i proteini (npr. ovsene i jaja).Zatim ostali obroci isto veoma losi.Feta sir,virsle,musli,biljni kackavalji isto sve mora da se izbaci.
Onda,zasto caj navodis kao obrok.Ti mozes da pijes litre caja dnevno i to ti je isto kao i voda koju treba da unosis u vecim kolicinama.
Rucak tu i tamo,oslic ako je baren ili pecen u foliji moze da prodje,ali nikako da se valja u brasnu i przi u ulju,kako to rade kod nas.E sad ne znam za pilav,ali mislim da se tu dodaje dosta ulja tako da i on nema tu sta da trazi.Krompir,tunjevina to je u redu.
Trophix je ok posle treninga,to je blend protein ako se ne varam?Njega mozes ubaciti ponekad kao zamenu za obrok.Cim dodjes kuci sa treninga potreban ti je obrok sastavljen od proteina i ugljenih hidrata (npr belo meso i pirinac) i posle toga ako kasnije lezes,mozes da pojedes ellu sir i nesto od kostunjavog voca.
Imas na forumu temu o rotaciji ugljenih hidrata,prelistaj malo,ima dosta primera,sastavi jelovnik pa napisi da pogledamo.
Isto tako,od suplementacije ja uvek gledam da imam whey protein,neki multivitaminski komleks,pa tek onda uzimam sagorevac ili nesto drugo u zavisnosti kom cilju tezim...

Pozdrav i nadam se da sam pomogao!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #6 poslato: Januar 07, 2014, 05:05:34 posle podne »
kada se snabdes tolikim supsima , valjalo bi se i tekako potruditi da iskrhrana bude korektna jer onda stvarno kad izvuces maksimum dobijes lepe i vidljive rezultate  :)
Ma dobro
Njoj su supsi u kontinuitetu
Nema ona sve to sada na gomili,vec je navela sta je sve kroz vreme koristila

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #7 poslato: Januar 07, 2014, 06:28:38 posle podne »
da , ne koristi sve odjednom ... sumece su stvarno bacanje para...

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #8 poslato: Januar 08, 2014, 01:30:25 pre podne »
tim redosledom sam koristila to sve , a sumece su nesto isle za kusur ...  nisam to ni popila...
ok, pogledacu po forumu za ishranu
mada ovde nema Ella proizvoda (u ovoj vukojebini)
koliko sam razumela sve se svodi na ovsene/jaja/piletina/ pirinac (mada  su mi rekli da ga smanjim i ne jedem popodne, uvece, zbog stomaka) tunjevina, oslic
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #9 poslato: Januar 08, 2014, 03:38:07 pre podne »
Nacitah se ja do sad ....
ono sto videh je samo sta se treba jesti ...  rotaciju UH ne znam da napravim, sve sto ima je individualno , a ja prema svojim godinama, polu, treninzima, cilju ne znam kako sta da kombinujem i kad sta da jedem...
znam da nije lako i da se treba pridrzavati striktno gramaze, samo me ta rotacija.....
skinula sam i kalkulator i tabele...
treba mi znacii whey i omega 3... ? nisam vise pametna, bolje i da spavam malo :))))
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #10 poslato: Januar 08, 2014, 09:50:01 pre podne »
Težina, visina?
suck it up, buttercup

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #11 poslato: Januar 08, 2014, 10:41:31 pre podne »
da
kao to milena kaze
trebalo bi da znamo pored godina koliko imate i Vase podatke tj visinu i tezinu na osnovu kojeg bi se odredio BMR a onda i npr predlog nekog jelovnika kojega bi se trebalo pridrzavati (dajem predlog)

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #12 poslato: Januar 08, 2014, 07:20:57 posle podne »
Da stvarno, nigde nisam to napisala :D
visina 177cm
tezina 80kg (a pre 6meseci je bila 77)
mogu negde ovde da postavim, imam jedan kolaz fotografija, ovih dana uradjen za potrebe neke americke motivacione grupe,  sa pre i sad fotografijama...  samo ne znam gde bi to stavila
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #13 poslato: Januar 08, 2014, 07:25:51 posle podne »
Slobodno ovde ostavi ako želiš, tvoja tema.

Jesi li već odredila BMR?
suck it up, buttercup

Van mreže komentatorka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 21
Odg: Skinuti salo sa stomaka. KAKO?!
« Odgovor #14 poslato: Januar 08, 2014, 07:32:41 posle podne »
Nisam sad, jesam pre 6 meseci i merila se i kg i obime, pa odustala...  znam da su misici tezi i kad se merim samo me to ubija, tako da kilaza mi nije bitna, samo ogledalo :)
da probam da okacim foto...
Losing weight means you'll look good in clothes.
 Exercising means you'll look good naked.