Jun 16, 2024, 06:58:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebna pomoc!  (Pročitano 1403 puta)

Van mreže weednn

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Potrebna pomoc!
« poslato: Maj 06, 2014, 08:42:34 pre podne »
Pozdrav svima. Imam par pitanja pa bih voleo, ukoliko se nadje neko iskusniji da mi pomogne. Pre svega imajte u vidu da sam  „online“pa me oko toga i zanimaju stvari. Zanima me koliko je telu (koje je na hemiji) potrebno odmora nedeljno? Znaci koliko bi, po nekom pravilu trebali da imamo treninga nedeljno ? I da li to treba da budu kratki, a jaki i intezivni treninzi ili da treniram po dva puta dnevno ? Takodje me zanima koji tip trening se pokazao delotvorniji , da li full body ili neki split u kom bih razdvojio misicne partije na jednu dnevno . Sta mislite o plivanju posle tegova ? I da li je bolje posle tegova uzeti samo PWM pa na plivanje, ili imati cvrst obrok, odmoriti malo, pa onda na plivanje pa posle plivanja opet jak obrok. Cilj je misicna masa . Znam da ishrana igra glavnu ulogu u svemu ovome to je odavno razjasnjeno. Sada hocu da trening dovedem pod konac , kako bi bio siguran da radim ispravno i kako nebi pravio neke pocetnicke greske. Hvala unapred.
PS . Ako ce igrati neku ulogu,prva kura, klasik 500mg depo + 30mg metana.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebna pomoc!
« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2014, 09:32:22 pre podne »
pozz
pa od nazad
prva kura i nije klasik ali ajd...
na sva pitanja koja si postavio,osim pitanja za plivanje,kojeg u vreme mase mozes da uradis jednom ili dva puta ned (eventualno) umesto cardio treinga ,odgovor je da NEMA PRAVILA i nema univerzalne formule
svako ko ti kaze da treba da se odmoras 4 sata ili 12 sati i da je to upravo i bas za tebe-laze
isto tako i za trening
Ovisno od cilja,full body sigurno i nije neko resenje,ali moze da pomognekao sok tehnika da se prevazdije monotornija u nekom standardnom splitu
dakle
stvar je i VISE nego individualna i jos jednom-svako ko ti kaze da je nesto i upravo bas za tebe kao stvoreno-laze