Maj 11, 2024, 09:03:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.114 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: miss_D - in the gym :)  (Pročitano 80756 puta)

Van mreže miss_D

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 209
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #240 poslato: Februar 11, 2015, 03:32:27 posle podne »
Pedja, samo vezano za Aleksandru, malo bzvz i sto spominjemo ovako... Cini mi se da je imala 18god samo, a vec bila u takmicarskim vodama, zato sam i rekla da je krenula sa tim maloletna. A da uzima doze, to nisam lupila, zna je licno neko meni blizak. Nisam ni ocekivala da ce me neko podrzati u odluci, ja pri zdravoj pameti (jos uvek :D) ne bih savetovala to nikom da uzima to :D
Djle, filip85 hvala  ;D
I'm not finished when I'm tired, I'm finished when I'm done

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #241 poslato: Februar 11, 2015, 03:35:13 posle podne »
Pedja, samo vezano za Aleksandru, malo bzvz i sto spominjemo ovako... Cini mi se da je imala 18god samo, a vec bila u takmicarskim vodama, zato sam i rekla da je krenula sa tim maloletna. A da uzima doze, to nisam lupila, zna je licno neko meni blizak. Nisam ni ocekivala da ce me neko podrzati u odluci, ja pri zdravoj pameti (jos uvek :D) ne bih savetovala to nikom da uzima to :D
Djle, filip85 hvala  ;D

vidi
ja pre svega nemam pojma o kojoj ti aleksandri i pricas,a sto je aposlutno irelevatno
vec je bitno to da je ispalo da ti nemozes (tj ne ti,nego bilo ko) nemoze da bude kao ona (ma kako god ona da izlgedala jer nemam pojma) iz razloga zato sto je ona koristila hemiju dok je bila maloletna i to je rekao njen blizak prijatelj>?
mislim ono...
da joj je tako blizak,onda bi joj nesto drugo radio,a ne bi joj rpicao iza ledja hahahhaahha
salim se malo
nego ti sistemi
rekao mi je mesar koji cepa meso za mog kuma,ciji prijatelj radi u polciji,a on pzoanje vlasnika auto skole koji je komsija od ALeksandre..ono.
nije i bitno...
da ne spamujem

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #242 poslato: Februar 12, 2015, 08:28:06 pre podne »
E vala dobro reče, Generale.
Moja malenkost je, po "prijateljima" i "poznanicima" iz teretane i oko nje, na konjskim dozama otkad sam prvi put čučnula sa 100 kila.
Sve su to blejanja onih koji ne napreduju i ne žele da nauče kako da napreduju, već misle da se uvek podrazumeva igla u gu*ici. E pa nije tačno. Zato se peti put ponavljam - ohoho može da se postigne bez toga, samo treba potrošiti znoja i znoja i podosta pilećeg mesanca.
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže Dzordze

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #243 poslato: Februar 12, 2015, 01:27:48 posle podne »
@Miss_D

Taj Anavar sto si kupila bolje baci odma nego da se trujes, jer ko zna sta je u njemu. Verovatno cista metancina.. To sto ti diler prodaje sarenu lazu i prica bajke pusti to, mucni glavom malo. Clenbuterol ako je Bugarski moze da prodje, ali sa njim neces napraviti nista sto ne bi i bez njega.. Bolje lovu ulozi u jaku suplementaciju i ispostuj neku ozbiljnu dijetu do kraja kako treba, i neces se pokajati.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #244 poslato: Februar 12, 2015, 01:34:14 posle podne »
Ako je sb nema greske :D

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #245 poslato: Februar 16, 2015, 01:51:21 pre podne »
Kad pominjete glas meni je sa samo 500 mg galenike glas otisao za oktavu nize i postao znatno dublji a kod zena upotrebom anabolika je taj problem i cesti ali i veci jer za muskarca nije katastrofa ako ima dubok i hrapav glas ali za zenu jeste itekako. Da ne pricamo i o ostalim problemima koje ste vec pomenuli.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #246 poslato: Februar 16, 2015, 09:49:31 pre podne »
Da se nadovezem na ovo od gore.

To sto je neko krenuo kada je krenuo, ako je uopste tada krenuo/la, ne daje tebi ili bilo kome dozvolu da krenes sa tim. Mnogo je nezrelo voditi se time. Kao sto nagadjaju kada je Arnold krenuo sa svime, mislim, van svake pameti. Iako izgleda sve bezazleno, nije. Moras dobro da poznajes svoje telo u natural uslovima, da bi usao u igru sa ovim gde je sve par nivoa gore. Nus pojave nikad ne znas kada ce te zadesiti. Ok par desetina mg necega verovatno nece uzorkovati nista, ali kao i sa svim sto ljudi koriste, bice tu kasnije i vise. Nus kada te lupe, u dosta slucajeva, nisi ni svestan/na. I to je takodje veliki problem. Mislis da je sve u redu, a ustvari nije. To su uglavnom neki psihicki problemi, koji su po meni mnogo gori od npr gino (koji ako znas kako sta ide, moze vrlo lako i brzo da se resi) ili problema sa malo dubljim glasom. Psihicke probleme treba da prepoznas, sto je dosta tesko kod samog sebe, pa onda da se izboris sa tim. Na dodatnim hormonima definitivno sve ide nekoliko nivoa gore, kako dobre stvar, tako i lose. Sad ko kako uspe da sve iskontrolise, zato i kazem da je mnogo bitno poznavati sebe u detalje pre bilo kakve igre sa ovim.

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #247 poslato: Februar 17, 2015, 11:36:26 posle podne »
Mene zanimaju najvise ti psihicki problemi. Ne zbog mene, srećom.
Koliko muskarac može uopste da prsne od aas?
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #248 poslato: Februar 17, 2015, 11:59:17 posle podne »
Moze po prilicno ,negde sam procitao da ako si budale inace steroidi ce te napraviti monstrumom  8) A sad iz licnog iskustva , dok sam bio na aas imao sam one steroidne napade sto kazu (mislio sam da je budalastina ) nije mi se desavalo kod ranijih kura .Bio sam jako nervozan itd ,jeste sabanski ali svaki mrki pogled se zavrsavao fizickim napadom ,posle prestanka depresija teska koja traje jos uvek .Jbg sve ti ide kao po loju , a onda odjednom bamm padaju kilaze odma slabija motivacija itd .Opet kazem ,ne mora da znaci zavisi do osobe i situacije.Desavale su mi se i neke druge stvari uz to ,tako da nije samo do aas verovatno

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #249 poslato: Februar 18, 2015, 12:55:49 pre podne »
ja nisam imao baš nikakve napade agresije... zavisi dosta od karaktera, a verovatno i od doza i arsenala... možda sam bio malo raspoloženiji, ali nikakve sad drastične promene...


@ Tommy - druže, za tebe nije hemija... kao što ne razumem ljude koji se napiju pa idu okolo tražeći sa kim će da se pobiju, batali onda sve ako vidiš da imaš problem...

p.s. ono što sam do sad primetio u svojoj okolini, ljudi koji su stvarno jaki i oni koji znaju da se biju, uglavnom izbegavaju bilo kakve fizičke napade (pogotovo takve na "svaki mrki pogled")... obično to rade ljudi koji bi samo želeli da budu jaki, opasni i sl, i uglavnom su to klinci od 60kg koji krenu u teretanu ili na MMA ne zato što vole sport nego da bi glumili neko ludilo...
« Poslednja izmena: Februar 18, 2015, 01:00:19 pre podne filip85 »

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #250 poslato: Februar 18, 2015, 02:24:00 pre podne »
posle prestanka depresija teska koja traje jos uvek
Jel moze malo objasnjena oko ovoga ,ja stvarno ne razumem sta je to depresija posle kure ? mislim kakve su to promene ili kako vec,

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #251 poslato: Februar 18, 2015, 06:19:25 pre podne »
Mene zanimaju najvise ti psihicki problemi. Ne zbog mene, srećom.
Koliko muskarac može uopste da prsne od aas?

jako jako jako!
znam veoma ruznih primera,i ne bih da spominjem ovde,posto vecina ih i cita ovaj forum i siguran sam da bi se prepoznali,ali to sto sam vidjao,dozivljavao i dan danas se desava je poptsuujem posledica upotrebe hemije,jer sam siguran da ti ljudi,a u nekim drugim okolnostima ne bi radili to sto su uradili tada ili sto rade sada.

Neko dole rece-ovisi i od karaktera i prirode,ali da hemija utice na tu pricu,a bez obzira kakvog je ko karaktera...na zalost-da.
Na sve sto je filip bih dodao i DUZINA
probem je u tome sto mnogi NEMOGU da se nose sa izlgedom u ogledalu ,a posle "skidanja"i onda dolazi do razaranja sistema celokupnog.
jedan mudrac hahahhaha,mi jednom rece,na mojim putestestvijama po eu itd itd itd-Djape,kada nisi ONLINE,gledaj se u ogledalo,samo onda kada se BRIJES :D
Covek je 2 mil % u pravu!
Problem sa tim,kako izlgeds 24/7 je problem sa kojim se 80% nemoze izboriti i tu nastaje problem-i u to sam siguran

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #252 poslato: Februar 18, 2015, 06:33:01 pre podne »
toga treba biti svjestan....ali ajde ti nekom naloženom degeneriku to objasni...

i sam bih bii takav da nisam o tome vec citao hrpu puta na forumu...kada si online onda si lijep, jak i sve, a poslije.... :D


Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #253 poslato: Februar 18, 2015, 06:48:55 pre podne »
Mene zanimaju najvise ti psihicki problemi. Ne zbog mene, srećom.
Koliko muskarac može uopste da prsne od aas?

jako jako jako!
znam veoma ruznih primera,i ne bih da spominjem ovde,posto vecina ih i cita ovaj forum i siguran sam da bi se prepoznali,ali to sto sam vidjao,dozivljavao i dan danas se desava je poptsuujem posledica upotrebe hemije,jer sam siguran da ti ljudi,a u nekim drugim okolnostima ne bi radili to sto su uradili tada ili sto rade sada.

Neko dole rece-ovisi i od karaktera i prirode,ali da hemija utice na tu pricu,a bez obzira kakvog je ko karaktera...na zalost-da.
Na sve sto je filip bih dodao i DUZINA
probem je u tome sto mnogi NEMOGU da se nose sa izlgedom u ogledalu ,a posle "skidanja"i onda dolazi do razaranja sistema celokupnog.
jedan mudrac hahahhaha,mi jednom rece,na mojim putestestvijama po eu itd itd itd-Djape,kada nisi ONLINE,gledaj se u ogledalo,samo onda kada se BRIJES :D
Covek je 2 mil % u pravu!
Problem sa tim,kako izlgeds 24/7 je problem sa kojim se 80% nemoze izboriti i tu nastaje problem-i u to sam siguran

Peđa kaže za one koji ne razumeju ili za one koji hoće to tako da shvate :D da se ne treba skidati :D hahaha
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #254 poslato: Februar 18, 2015, 10:15:44 pre podne »
Citat
Peđa kaže za one koji ne razumeju ili za one koji hoće to tako da shvate :D da se ne treba skidati :D hahah

hahahhahah da da
pa jbg..realno,kada se uzme sta sam napisao,a protumace na svoj nacin-poenta je ta
rekose
nema gluvljeg od onog koji nece da cuje,niti slepljeg od onog koji nece da vidi