Maj 18, 2024, 01:29:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Manje kg, vise snage?  (Pročitano 15061 puta)

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #30 poslato: Decembar 02, 2006, 12:43:18 posle podne »
Haha pa bilo mi trulo da kazem "80 grama dnevno" ko da sam merio.
a trebalo bi ako ne tacno, onda bar otprilike!

Da, jos d sam ja znao sta su proteini pre godinu dana. Hahaha bar sam znao sta su belancevie!
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #31 poslato: Decembar 02, 2006, 01:27:31 posle podne »
TI SI DEFITIVNO NA IVICI KATABLOZIMA I OBUSTAVE RADA METABLZIMA....

DAKLE...FALI TI JOS 7-10 DANA DA TI TELO POCME DA ZIVI OD KRISKE HLEBA I JEDNE JABUKE...

NARAVNO..DOK NE POJEDE SAMO SEBE..

UZAS..KATASTFOA..

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #32 poslato: Decembar 02, 2006, 02:06:35 posle podne »
Ma ja sam bolestan. U utorak sam lego oko 2 da spavam, probudio se malaksao i na pola puta do nekog sranja krene stomak da me boli. Sledeci dan sam imao neku nisku temperaturu i bas mi bilo muka. Noc posle toga sam povracao i evo sad sam sve bolje. Moguce daje od onog sto sam drzao posto sam za ono vreme uvek bio malo malaksao i umoran. Ko bi rekao evo sad mi se cini da sam veci nego ranije, al vdecu na vazi. Sumnjam da sam zbog toga bolestan, verovatno je samo neki virus. E i da te pitam, onaj clanak proteini i carboni hidrati sto si pisao, napisao si da ne smes njih da izostavis sto je moja ocigledna greska u onom planu kog sam se drzao, ali recimo, koj bi bio zdravi limit unosenja UH? Po g na dan naravno. Ja sam samo pazio bio da unosim proteina kolko treba, a za UH sam stvarno mislio da mi ne trebaju, znao sam da ti trebaju za energiju, al reko bolje da uzme energiju iz masnih naslaga.
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #33 poslato: Decembar 02, 2006, 02:42:29 posle podne »
Ma ja sam bolestan. U utorak sam lego oko 2 da spavam, probudio se malaksao i na pola puta do nekog sranja krene stomak da me boli. Sledeci dan sam imao neku nisku temperaturu i bas mi bilo muka. Noc posle toga sam povracao i evo sad sam sve bolje. Moguce daje od onog sto sam drzao posto sam za ono vreme uvek bio malo malaksao i umoran. Ko bi rekao evo sad mi se cini da sam veci nego ranije, al vdecu na vazi. Sumnjam da sam zbog toga bolestan, verovatno je samo neki virus. E i da te pitam, onaj clanak proteini i carboni hidrati sto si pisao, napisao si da ne smes njih da izostavis sto je moja ocigledna greska u onom planu kog sam se drzao, ali recimo, koj bi bio zdravi limit unosenja UH? Po g na dan naravno. Ja sam samo pazio bio da unosim proteina kolko treba, a za UH sam stvarno mislio da mi ne trebaju, znao sam da ti trebaju za energiju, al reko bolje da uzme energiju iz masnih naslaga.
Ta ishrana ti je doprinela bolesti, a ti si lepo u ponedeljak radio fizicko u sorcu, isao na trening u njemu, trenirao u njemu, i vracao se kuci po onoj temperaturi u njemu pa ti bi mogao malo i na to da pripazis!!
A energija iz masnih naslaga, nije ona koja ti je bas potrebna za trening, tako da moras da uneses neku kolicinu UH da mi izdrzao trening i da ti ne bi pao imunitet!!!
Liberte toujours

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #34 poslato: Decembar 02, 2006, 04:35:16 posle podne »
 8) 8) 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #35 poslato: Decembar 02, 2006, 04:40:26 posle podne »
E pa to ce rajko postati ako nastavi da trenira kog ovoga :lol: :lol:
Liberte toujours

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #36 poslato: Decembar 02, 2006, 05:00:33 posle podne »
Eee zato je u Julu palim za NY. Tamo nekog profija nadjem. Pa sa 18 ono private fitness trener, tj. ako ne krenem veslanje bas ozbiljno.
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #37 poslato: Decembar 02, 2006, 11:53:41 posle podne »
Sto sa 18?
Liberte toujours

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #38 poslato: Decembar 03, 2006, 10:57:36 pre podne »
Hehe do tada moram veslam za upis na fax :lol:
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #39 poslato: Decembar 03, 2006, 02:02:13 posle podne »
haha brate da to moze tako bilo bi do jaja.
ti kad se kandidujes za koledz znaci prvo treba da te prime (tu igras na kartu veslanja i da si stranac, sto amerikanci vrednuju, naravno u skoli moras da budes do jaja) a ako oce da te prime ti ponovo moras da igras na kartu veslanja da ti plate skolarinu + smestaj (osim ako tvoji ne mogu da isfinansiraju 20 000 USD za skolarinu + oko 10000 za zivot, to su minimumi).
znaci ako ti preko veslanja to sve zavrsis, ti moras da se obavezes njima da ces da veslas. ne mozes da dobijes sve i da im onda kazes e ja sad necu da veslam.

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #40 poslato: Decembar 03, 2006, 02:16:44 posle podne »
Hehe necu ja stipendiju preko veslanja, samo plus da lakse udjem. Ti testovi za njihov faks mi nece biti tako teski, je palim sad na kraju godine za NY, pa mi valjda engleski za 4 god nece biti problem. Scout, veslac, stranac, dobro zna engleski, ameri padaju na to samo tako! Kevin posao mi po ugovoru finansira 3/4 obrazovanja, tako da se ne brinem. Na meni je samo da ucim ko kreten i da prodjem na testovima, a to nije tako tesko :lol:
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #41 poslato: Decembar 03, 2006, 02:34:54 posle podne »
onda u redu  8)... srecno!

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #42 poslato: Decembar 07, 2006, 07:42:47 posle podne »
Eto postavio sam fotke. Pa nisam valjda tako los?  :D Evo ja i vojkan cemo sad whey da krenemo da koristimo, verovatno onaj dynamite ili kako vec. Znaci sad da obnovim rezim ishrane. Nista toliko striktno, samo da izbacim neke stvari iz ishrane:
-bilo kakvi slatkisi
-bilo kakva hrana sa prostim UH 9beli hleb, obicni rezanci,...)
-masno

Evo sta jedem zasta:
- kao glavni izvor proteina meso, mleko, posni sir (oslic, tuna, konjetina, zecetina, belo meso, 0.5 kravica, ella svez sir)
-Kao glavni izvori UH braon pirinac, crni hleb(onaj bas crni), povrce, integralni tost(za ella sir  :D), corn flakes ujutro
- 50g whey ujutro i 100g whey pre treninga (to cu jos da vidim koliko tacno)
- Kao glavni izvori vitamina povrce, voce i jos koju tabletu vit C za zdravlje

Eto kako vam se ovo cini??? Ovo su znaci stvari koje planiram da uvek imam kuci, naravno ubacivacu  ja jos svasta tu. Sam skontao vise kako to ide!? :D
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #43 poslato: Decembar 07, 2006, 10:56:33 posle podne »
Nisi bas skontao najbolje. Ali evo da ti mnogo ne pametujem, a ti ces jos malo bolje procitati po forumu pa ces sigurno naci dobre info...

Prvo ja se nebih nalivao mlijekom, pogotovo ne u kolicinama koje predpostavljam da pijes, a pogotovo ga ne bih pio sa proteinima....kad smo vec kod proteina ovih 100gr je bolje da uneses poslije treninga, opet sa vodom a ne mlijekom... ne znam tvoju tezinu, ali mozda da iskombinujes 2-3 mjerice poslije treninga, a ovo ostalo ujutro i eventualno prije treninga, ali ne sve da popijes prije treninga a poslije nista... znaci whey je poslije treninga je najbolji...sa dexom naravno...

Posni sir super, mozes i crveno meso, ok konjetina, al mozes i nemasnu teletinu, biftek, ramstek itd...recimo na rostilju bez ulja...
Dobra ti je fora da u istom obroku uneses razlicite vrste mesa, malo pilecih fileta i malo bifteka recimo ;-)
Salate malo zacini sa maslinovim, zdrave masti...

Radje bih uh bazirao na pirincu, krompiru, kuvanim naravno, nego li na hlebu... jaja, bjelanca... ovsene za dorucak, mogu sa sokom bez secera, lijepo ih natopis u step uvece i ujutro ih smazes...

I naravno bolje je da sve to kombinujes u sto vise obroka, neka su ti s pocetka manji ali da imas cesci unos  pa ces vremenom "razraditi" stomak pa ces moci i unositi vise... znaci za pocetak 5 cvrstih obroka + sejkovi, ako mozes vise sjajno...

Puuuno vode...

Eto ti neke ideje... a neka ti jos neko doda sto ako ima...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #44 poslato: Decembar 08, 2006, 07:19:37 pre podne »
Hvala na savetima. Da to sam pomesao bio, treba sejk pre, a ne posle treninga. Znam da ima jos dobrih mesa, ali ja sam nabrajao sta obicno imam kuci. Pokuscu da zamenim kolko mogu ono za UH al nemam kuci bas toliko cesto te stvari, al dobro sacu ja da regulisem malopo kuci :twisted:
Hvala ti pozZ
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!