April 25, 2024, 12:56:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Proteini sa najboljim ukusom  (Pročitano 6504 puta)

Van mreže aca@

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 139
Proteini sa najboljim ukusom
« poslato: Jul 23, 2014, 06:03:35 posle podne »
Dakle,bez diskusija o kakvom je proteinu rec,brzom,sporom,bendu i slicno,koji je najbolji ukus koji ste koristili,probali i slicno?

Skoro sam dobio jedno pakovanje gold standarda sa ukusom vanila ice cream i odusevio sam se.  Mislim da mi je prokletinja trajala 20 dana  :)  Kasikom sam ga jeo!

Kakva su iskustva sa scitec proteinima,neka preporuka za taj brend,vidim da i oni imaju siroku paletu ukusa?
Isto pitanje i za Bsn protein,vidim da i oni imaju dosta raznih ukusa...
Gaspari i ostali...

Dajte malo da pricamo samo o ukusu,bez ulazenja u detalje koji ima 2 ili 3 grama UH i slicno.

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Proteini sa najboljim ukusom
« Odgovor #1 poslato: Jul 23, 2014, 08:22:24 posle podne »
Optimum, probao sam samo Hydrowhey od njihovih, Vanilla je strava ukus!
Od ostalih... nista lepo, zato sam licno za NOW-ov UNFLAVORED Whey! Nikakvi vestacki zasladjivaci, vestacki ukusu, fikusi i fokusi... samo ono sto je bitno!

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Proteini sa najboljim ukusom
« Odgovor #2 poslato: Jul 23, 2014, 08:22:35 posle podne »


                 Scitec Nutrition - jagoda, meni je bio super ukusan..... 
 
                                 Coko-lesnik bih izbegao, kao i sumsko voce kod Dymatize-a...
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Proteini sa najboljim ukusom
« Odgovor #3 poslato: Jul 23, 2014, 08:27:27 posle podne »
Amino whey jafa i coockes and cream bruka.

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Proteini sa najboljim ukusom
« Odgovor #4 poslato: Jul 23, 2014, 10:48:04 posle podne »
Najbolji ukus koji sam ja probao od proteinskih praskova je AllMax Isoflex Peanut butter chocolate. Ima i komadice cokolade u sebi :)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Proteini sa najboljim ukusom
« Odgovor #5 poslato: Jul 24, 2014, 08:21:48 pre podne »
Pedja je hvalio od Nutrex - Chocolate Monster, ja sve hocu da narucim, pa nikad, uvijek nesto ispadne sa strane.

Od ostalih brendova ON mi generalno nema neki ukus, osim Caseina neki od cokolade je bio, BSN je uglavnom vrlo dobar, Scitec sam davno probao jagodu, kao sto Milan rece mislim da je bila vise nego OK.
« Poslednja izmena: Jul 24, 2014, 08:27:58 pre podne vlado0550 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Proteini sa najboljim ukusom
« Odgovor #6 poslato: Jul 24, 2014, 09:29:36 pre podne »
tema je bezveze (da ne koristim neke druge reci)
stara poslovica ako igde vredi onda je to po ovom pitanju
O UKUSIMA SE NE RASPRAVLJA!!
jer nema smisla..
pet postova i pet razlcitih razmisljanja-STO JE I LOGICNO jer je rec o ukusima a ne o necem drugom.
i tema moze da ode samo u smer u kojem uvek ovakve teme zavrsavaju,a to je sta je bolje ovo ili ono...klasika..
bilo je takvih tema bar 123 na forumu i na zalost svaka je morala da zavrsi pod kljucem iz gore navedenih razloga jer se uvek dvojica nateruju ko zna vise i kji je protein bolji jer je i logicno da to zavrsi na kraju tako.
Na zalost
A da ne ulazim u to da ljudi ne razumeju sta je tehnologija prozivodnje,na koji nacin se vestacki ukusi mogu dodaavati nekom od izvora belancevina ,a zasto se isti ukus nemoze dodati na dva razlicita izvora ,izbor filera,% guargama itd itd itd...

nema smisla da idem dalje
« Poslednja izmena: Jul 24, 2014, 09:40:32 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže aca@

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 139
Odg: Proteini sa najboljim ukusom
« Odgovor #7 poslato: Jul 24, 2014, 06:20:44 posle podne »
Nisam ni mislio da se o necijem ukusu raspravlja nego cisto da neko napise svoje impresije o nekom posebnom ukusu koji je probao.
Dakle bez prica sta je bolje i slicno nego koji je ukus na koga ostavio pozitivan utisak i slicno.

Pogotovo bez tih strucnih termina oko tehnologije pravljenja ukusa i slicno.

Znaci kao kad moji drugari pricaju kako su probali neku novu milka cokoladu(a ja placem) ,tako i ovde da neko kaze nesto pohvalno o nekom ukusu.

Sad sam se setio jednog ukusa od BSN-a,nije protein :-)  one njihove aminox kiseline,ukus zelena jabuka!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Proteini sa najboljim ukusom
« Odgovor #8 poslato: Jul 25, 2014, 05:49:32 pre podne »
Nisam ni mislio da se o necijem ukusu raspravlja nego cisto da neko napise svoje impresije o nekom posebnom ukusu koji je probao.
Dakle bez prica sta je bolje i slicno nego koji je ukus na koga ostavio pozitivan utisak i slicno.

Pogotovo bez tih strucnih termina oko tehnologije pravljenja ukusa i slicno.

Znaci kao kad moji drugari pricaju kako su probali neku novu milka cokoladu(a ja placem) ,tako i ovde da neko kaze nesto pohvalno o nekom ukusu.

Sad sam se setio jednog ukusa od BSN-a,nije protein :-)  one njihove aminox kiseline,ukus zelena jabuka!!!!!

ja znam sta si ti hteo,ali ce se tema OBAVEZNO odvuci tamo kao i sve i jedno ISTA pre nje do sada

nisi procitao sta sam napisao
ali dobro

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Proteini sa najboljim ukusom
« Odgovor #9 poslato: Avgust 02, 2014, 09:27:49 pre podne »
Casein - ON Gold standard,
Whey - Gaspari myofusion (banana iznenadjujece mnogo dobar ukus)