Maj 13, 2024, 01:11:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron Depo  (Pročitano 189932 puta)

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #150 poslato: Decembar 25, 2014, 08:46:10 pre podne »
http://mondo.rs/a717717/Info/Drustvo/Trans-osobe-u-Srbiji-mesecima-bez-terapije.html

Ovo je vest iz avgusta meseca, ovde su najavili da ce za par dana posle vesti biti zapoceta ponovo proizvodnja a do toga ipak nije doslo. :(

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #151 poslato: Decembar 25, 2014, 10:41:21 pre podne »
Pa njih je samo 100, nas 100 000 pati zbog nestasice, ko brine o nasim pravima :D

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #152 poslato: Decembar 28, 2014, 01:33:32 posle podne »
Pa njih je samo 100, nas 100 000 pati zbog nestasice, ko brine o nasim pravima :D

Hocemo u protestnu setnju, osecamo se jako ugrozeno ! :D
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Vladimir 80

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
  • Verujte u sebe ,postujte druge.
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #153 poslato: Decembar 28, 2014, 01:57:07 posle podne »
Pozdrav drustvo. Citam ovu temu,pa evo da se ubacim. Ja sam pre cele situacije oko obustavljanja proizvodnje test. isti nabavio 24 kom. u Republici Srbskoj. Tada je ena stjala 170 din. kada njihovu valutu pretvorim u dinare. Citajuci ovu temu,skoknem preko,blizu mi je ,ajde reko da proverim kako stoje stvari. Depoa imaju,nije ni bilo nestasice,valjda manja dosta potrazj,ili bolje reci nikakva. Tako bar kaze apotekarka. U ,pitanju je inace jedno veoma malo mestasce u RS. Ja pokupim jos 24-kom. neka se nadje ,a nisam js odradio ciklus ni sa predhodnih 24. Evo br. serije kao i na predhodnih 24-kom. BR.00652, DATUM PR. 01.2012,VAZI DO-01.2017. Rastvor je blago yuckaste boje. Ja verujem da je ovo ok. roba,ili ti pravi depo. Sta mislite?   Ako nekoga nesto zanima ,pitajte ,tu sam ako mogu biti od pomoci,bilo kako. Ako treba mogu slikatii , A na onom hologramu gde pise Republika Srbija itd. ima br. 0080719417

Van mreže Bolid

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #154 poslato: Decembar 28, 2014, 03:13:54 posle podne »
Super sto si se na vreme obezbedio po solidnoj ceni. Sada je skuplje koliko cujem. A, ne razumem kakva su ovo pitanja o fejku iz apoteke ? Ne kupujes na buvljaku. Trenutno sam kod rodbine tamo, pa cu nakupiti zaliha :P
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2014, 03:17:24 posle podne Bolid »

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #155 poslato: Decembar 28, 2014, 03:22:28 posle podne »
Super sto si se na vreme obezbedio po solidnoj ceni. Sada je skuplje koliko cujem. A, ne razumem kakva su ovo pitanja o fejku iz apoteke ? Ne kupujes na buvljaku. Trenutno sam kod rodbine tamo, pa cu nakupiti zaliha :P


neke apoteke prodaju fejk... jedna apoteka na Novom Beogradu prodaje ovu seriju 2817... ja ne bih kupovao u apotekama, kasno je sad, sumnjam da još neka apoteka ima original...
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2014, 03:24:10 posle podne filip85 »

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #156 poslato: Decembar 28, 2014, 04:54:20 posle podne »
iskreno kontam da ko god naleti na 0.8 je naleteo na fake... nemam bog zna kakvo iskustvo al u zivotu nisam video ampulu sa manje od 1.05ml xd

mislim da je jedino pouzdano ako neko ima zalihe jos od davnih dana...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #157 poslato: Decembar 28, 2014, 07:06:14 posle podne »
koja je prica posle nove godine ? oce biti po apotekama?

kakvo je stanje kod dilera ima li depoa?

Van mreže Vladimir 80

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
  • Verujte u sebe ,postujte druge.
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #158 poslato: Decembar 29, 2014, 02:05:45 posle podne »
Ne znam gde si trenutno u poseti RS. Pogledaj ako imaju ovih starijih zaliha, kao sto sam ja naletao. U principu gde god je neko malo mestasce a i maju apoteku trebalo bi da ima. ovde gde sam ja pokupio nemaju ni teretanu ,cinjenicno stanje da niko tu ne uzima nista slicno,ja razmisljam da uzmem jos ali realno imam za dva ciklusa po punih 12 nedelja,nemam ni svrhu da kupujem jos sa ovim rokom trajanja mada..hmmmnikada se ne zna....i da,sada sa placao 260 din. po komadu ovamo gde sam pokupio.  Kod mene u gradu ima u apoteci depoa,imam jednu u kojoj mogu zavrsiti i bez recepta.Nadam se da ne zvucim kao diler,to mi nije namera,vec da pomognem nekome ako mogu.Ali nekako mi cudan ovaj depo ovde,jutros sam uporedjivao,bled,kao voda,i jel sam ja lud ili je ovo i drugacija kolicina u ampuli ljudi? Boja definitivno nije ista,kao kod ovog iz RS. od stare serije.
« Poslednja izmena: Decembar 29, 2014, 02:11:14 posle podne Vladimir face »

Van mreže markogym

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #159 poslato: Decembar 31, 2014, 02:32:08 posle podne »
evo da podelim sa vama sta mi se desilo, resio sam da uzmem neki steroid, i odlucih se za test depo, posto ga nema u apoteci vec dugo, jako mi je bilo sumnjivo kako imaju neki dileri i to cak na veliko da ti prodaju, kontaktirao sam jednog bodibildera koji je radi kao trener i poznat je u svetu bodibildinga,i mislio da nema sanse da bi mi taj dao nesto sto ne valja, lepo sam ga pitao jel to nije fejk,on je rekao druze dileri su napravili zalihe ...bla bla bla... i ja porucim 2 kutije (10 ampula), i odem licno da preuzmem ,medjutim on je dao nekoj zeni da mi to proda, i ona ga jos hvali kako on ne bi nikog zajebao bavi se tim 20 godina... kad sam dosao kuci ukucao sam u google testosteron depo 09455, i samo sto me nije strefio slog kad sam video da bih uneo u sebe ko zna sta,odmah sam uzeo telefon i zovem ga, i javlja se on prepoznao sam mu glas, i kaze nije on tu posalji u poruci sta ti treba , i ja mu sve kazem kako me je zajebao, kako ga nije sramota da prodaje ko zna sta zarad par stotina dinara za ovu vodu i da mi vrati pare, i vidis stize poruka posle, da se ne objasnjavamo dalje vraticu ti pare, donesi sutra. i opet sutra ona zena, nije smela da me pogleda u oci, samo mi je dala pare i otisla. Tako da pazite sta kupujete, mislis ono kao ovaj je dobar sigurno te nece zajebati, a ono.... Od sad vise ni suplementaciju ne kupujem od dilera, strasno.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #160 poslato: Decembar 31, 2014, 04:30:06 posle podne »
ee  baz zbog toga bi ja sve legalizovao i lepo u apoteku kupis sve regularno platis pare drzava dobije svoj porez i cao.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #161 poslato: Decembar 31, 2014, 06:01:11 posle podne »
pa depo jeste legalan, nema šta da se legalizuje... :)

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #162 poslato: Januar 01, 2015, 04:51:42 posle podne »
nisam mislio samo na depo nego i ostale stvari :)

"i tata bi sine ali ne moze" :D

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #163 poslato: Januar 01, 2015, 05:38:31 posle podne »
Depo - jedina stvar u koju se kunem :) Pored svega sto da, koliko imunitet ojaca da je nerealno, evo sedma nedelja, hodam po minusu u maksericama, bez dugackih gaca, ko da je jesen, a ni nos da mi se zapusi i to meni kome je imunitet bas u problemu. Ja da se pitam posle 25 godine bi bila obaveza da se uzima depo :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #164 poslato: Januar 01, 2015, 06:07:15 posle podne »
Malo visi estrogen = bolji imunitet :)