April 20, 2024, 04:34:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron Depo  (Pročitano 189219 puta)

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #255 poslato: Mart 29, 2015, 01:27:23 pre podne »
Danas su mi u naj apoteci u gradu rekli da nemaju depo, ali da zovem u ponedeljak verovatno ce ga imati tada. ;D ;D ;D
Ja krecem sa kurom cim nadjem depo. Mislio sam 10-12 nedelja solo depo. E sada, interesuje me par stvari pa bih vas zamolio za odgovor ko ima iskustva, meni je ovo prvi ciklus. :)
1. 10, 11, 12 nedelja ?
2. Da li da bude skroz solo, ili u prve 4 nedelje da idem metan zbog kick-a ?
3. Kada OD PRILIKE se moze ocekivati prvi primetan skok u snazi, dobijanje mase, kada krece da deluje depo jer se sporo otpusta ?
4. Koliko je izrazen roidrage kod njega ?
5. Da li se sme koristiti alkohol u ciklusu ? Ne pijem cesto, recimo jednom u 5-8 nedelja da konzumiram alkohol u vecoj kolicini.

Nemam nikog da me bocka, moracu sam u butku. Wish me good luck! :) :)

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #256 poslato: Mart 29, 2015, 01:37:32 pre podne »
1. 12
2. kao preporuka idi solo mada moze i metan :D
3. 4-6ned neki i posle prvog uboda osete hhaha
4. ako si kreten i bez roida onda ces biti jos veci kreten
5. izbegavaj

nista strasno samo lagano

odradi primming ako oces da imas bolji ucinak

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #257 poslato: Mart 29, 2015, 11:23:17 pre podne »
Danas su mi u naj apoteci u gradu rekli da nemaju depo, ali da zovem u ponedeljak verovatno ce ga imati tada. ;D ;D ;D
Ja krecem sa kurom cim nadjem depo. Mislio sam 10-12 nedelja solo depo. E sada, interesuje me par stvari pa bih vas zamolio za odgovor ko ima iskustva, meni je ovo prvi ciklus. :)
1. 10, 11, 12 nedelja ?
2. Da li da bude skroz solo, ili u prve 4 nedelje da idem metan zbog kick-a ?
3. Kada OD PRILIKE se moze ocekivati prvi primetan skok u snazi, dobijanje mase, kada krece da deluje depo jer se sporo otpusta ?
4. Koliko je izrazen roidrage kod njega ?
5. Da li se sme koristiti alkohol u ciklusu ? Ne pijem cesto, recimo jednom u 5-8 nedelja da konzumiram alkohol u vecoj kolicini.

Nemam nikog da me bocka, moracu sam u butku. Wish me good luck! :) :)
sto se tice roidragea mozda osjetis promjenu u vidu kraceg fitilja i tjt.ali kao sto je kolega vec rekao ako su ti kratki zivci kad nisi na kuri bit ce ti puno kraci kad si na kuri.
frende samo lagano i nemoj zaboraviti aspirirat  ;D ;D

Van mreže ivan96

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #258 poslato: Mart 29, 2015, 11:49:14 posle podne »
Znaci bice testa po apotekama vec sledece nedelje :D . Pa to je sjajno :D .

Van mreže bulldoger

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #259 poslato: Mart 30, 2015, 04:10:03 posle podne »
Citat
Nemam nikog da me bocka, moracu sam u butku.
Napipas kuk rukom i izmeris 4 prsta od kuka i udaris u debelo meso,zabodes brzo u opusten misic,prpoveris da nisi udario u neki krvni sud i samo polako spustis
i eto,samo da stigne u teke,jer meni je lekar endokrinolog prepisao 6 meseci po jednu ampulu mesecno :( ,samo sto cu ja da sam odradim solo depo nekih 2 meseca ,mozda do 750 ili 1000mg nedeljno u vrhu i posle da uzmem tribestan 8)

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #260 poslato: Mart 30, 2015, 04:52:17 posle podne »
Citat
Nemam nikog da me bocka, moracu sam u butku.
Napipas kuk rukom i izmeris 4 prsta od kuka i udaris u debelo meso,zabodes brzo u opusten misic,prpoveris da nisi udario u neki krvni sud i samo polako spustis
i eto,samo da stigne u teke,jer meni je lekar endokrinolog prepisao 6 meseci po jednu ampulu mesecno :( ,samo sto cu ja da sam odradim solo depo nekih 2 meseca ,mozda do 750 ili 1000mg nedeljno u vrhu i posle da uzmem tribestan 8)
Hvala lepo. :) Msm da nije preporucljivo za ''nas'' preko 750mg, ipak to bolje znaju ovi iskusniji...

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #261 poslato: Mart 30, 2015, 11:23:33 posle podne »
za pocetak 2x250mg  ima vremena posle, mnogo ciklusa posle, za vece doze.

ja sam se bockao u quad mada sad u dupe. tj sad sam natural vec neko vreme oko 3nedelje HAHAHHAHA

Van mreže Tantor

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #262 poslato: Mart 31, 2015, 01:08:52 posle podne »
Nabavio sam galenikin depo preko dilera. Pakovanje mi izgleda OK. Ima i hologramsku nalepnicu ministarstva zdravlja RS. Serijski broj nije na spisku fejkova, koje je izbacilo ministarstvo zdravlja. Ono što me malo zbunjuje je što je tečnost unutra malo više žuta, nego što je bila ranije, dok se depo kupovao u apotekama.  A ono što me najviše zbunjuje je što na vrhu ampule postoji mali "rogčić", koga ranije nisam viđao....





Da li je neko viđao takve ampule do sada?

Van mreže bulldoger

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #263 poslato: Mart 31, 2015, 01:21:07 posle podne »
Ok care,koliko ti je lerdi naplacivao ampule,ja se nadam da ce stici u apoteke depo na osnovu onog mejla iz galenike,ako ne stigne ja cu pokusati da nabavim Australijski testosteron cypionat ;)

Van mreže Pokojni MegaVat

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #264 poslato: Mart 31, 2015, 02:43:23 posle podne »
Da da. To je najnovija tehnologija ug sa govedjim urinom unutra, otuda ta zuta boja koju pominjes. Ako
pocne da peni kad promuckas to je to - original. . Salu na stranu to sto ima rog je po meni sumnjivo a sto je zuckast ne. Gledaj vidi da li ima 1,1 ml i koliko je gust. Cak i ako nije original vrlo moguce da ima nesto testosterona unutra. . Ali mozda si mogao malo da sacekas jer kazu da ce ove nedelje biti depo po apotekama. .

Van mreže Tantor

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #265 poslato: April 01, 2015, 12:03:27 posle podne »
Inače, serija je 03733, a datum isteka 022018.

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #266 poslato: April 01, 2015, 07:00:08 posle podne »
Donosim lepe vesti za sve korisnike testa a ima ih mnogo...Danas sam usao u dve apoteke i u obe pitao za test depo i u obe ih IMAAA...Do duse nemaju mnogo na lageru,u jednoj bilo 4 kutije u drugoj 5...Tako da sam iz dve apoteke izasao sa 5 kutija jer mi nisu hteli da ostanu totalno bez depoa jer im kako kazu daju na kasicicu po malo..Eto,nadam se da ce krenuti proizvodnja kao sto su i rekli i bice automatski i u vecim kolicinama depoa u svim apotekama..Inace cena depoa je trenutno u apoteci 241 din.
« Poslednja izmena: April 01, 2015, 07:08:11 posle podne DekiP »
Limit in the sky!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #267 poslato: April 01, 2015, 07:03:04 posle podne »
Koje apoteke i koji grad?

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #268 poslato: April 01, 2015, 07:14:34 posle podne »
Privatne apoteke,grad Ar..Bas sam se prijatno iznenadio sobzirom na situaciju oko depoa..Juce sam poslao email direktorki za prodaju u Galenici,medjutim nema je da mi odgovori hebem je u p....Pitao je kad krece proizvodnja depoa..Ako mi odgovori ja cu kopirati njen odg ovde na forum..
Limit in the sky!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #269 poslato: April 01, 2015, 07:16:07 posle podne »
Evo da obradujem sve !!!!!!!!!! Poslao sam mejl galeniki i pitao da li je istina da proizvodnja krece uskoro i da li biti ponovo po atpotekama depoa. Evo copy odgovora !!!

Поштовани,

 

Хвала Вам на интересовању за наше производе. Могу да Вас обрадујем: тестостерон се очекује крајем месеца, тако да ће ускоро моћи поново да се набави у апотекама.

 

Срдачан поздрав,

Evo od pre par dana.