Maj 13, 2024, 05:09:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron Depo  (Pročitano 189937 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #375 poslato: April 18, 2015, 03:49:40 posle podne »
Bezveze. pogledaj poluzivot.

Van mreže Pokojni MegaVat

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #376 poslato: April 18, 2015, 04:09:26 posle podne »
a sto ne bi isao 3x250 ako vec oces 750 :D
Tako cu I da idem. . Ok Bukas

Van mreže bulldoger

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #377 poslato: April 20, 2015, 03:18:47 posle podne »
Дефинитивно је кренула продаја...  ;D  8)  :P
Znas sta u pravu si a i nisi,posedujem neko znanje o materiji o kojoj se raspravlja i slicno,nisam dugo trenirao zbog nekih zdravstvenih probsa,ali da ne duzim..Pre nekih godinu -i po,prosto osetim da mi fali testosterona u organizmu,skinu sam kilazu tad na neki 95 kg cak sam otisao i na 89,na visinu od 198 cm,no udjem u teku i trazim ampule kaze nema,ja u drugu trecu cetvrtu nigde nema,orazlozim svoj problem doktoru endokrinologu u decembru 2014 te,nadajuci se da ce da mi prepise neku kuricu ono legalno jer analizom krvi je utvrdjeno,da je moj nivo testosterona 3X ISPOD minimalne granice,kazem joj ja ,ona kaze znas to je opsano testosteron je opasan bla bla,hajde dodji za tri meseca ponovo uradi nalaze ali vadjenje krvi na svakih pola sata
jer nivo testa varira u  toku dana ali ne moze toliko da varira i osecam nedostatak manje vise impotencija neka i sta ti ja znamovo ono,odradim ja vadenje krvi u 8.10 pa u 8.40h i u 9.10h ujutro,nalaz pokaze da je moj nivo testosterona duplo manji od minimuma,malo se popravilo ali za zericu nebitnu,ja se bacio u bedak reko idem ponovo kod te endokrinologice,i ima da me izvesla o5 i da kaze dodji za 3-6 meseci,medjutim ja joj ispricam sve i pokazem nalaze,inace lecio sam mikroadem hipofize,ona mi prepise 6 meseci po jednu ampulu mesecno znaci 250mg mesecno,danas odem kod lekara ,a mogu i sam da sebi aplikujem bilo sta i dam im nalog i podjem da im dam ampulu,medjutim oni kazu "Gospodine ne mojte davati vasu ampulu imamo mi ovde,a apoteka u  kojoj je moj matori uzeo kutiju depoa nema vise ,jer sam ja odmah odjurio da vidim ako ima da kupim nekih 15ak ampula
da bih imao da se ibustujem kad dodje vremea planirao sam neki kruzni trening,ja nisam BB,ali recimo radim sa tegovima treniram grcko rimski,i volim duge setnje sa psom,inace imam 36 godina,i nasvirao sam trenutno na 115 kilograma iako sam blizu 2M visine imam dosta viska koji se i ne primecuje toliko ali ja najbolje znam,e sad vezano za depo serija je iz '13 te,imam par slika loseg kvaliteta,sa web kamere








kao sto neko rece da su kupci depoa Bbilderi 90% ja sam u nekih 5-do 10%,i nisam bilder,vec volim da izgledam ida se lepo osecam,a imam ram za za sigurno 140-150kg cistih misica,inace cilj mi je da se vratim tu na neku stotku 105 videcu ,zbog zglobova,trenutno sam poceo da radim pomalo sa buckama i sklekice i setnjice dok ne budem imao energije za teretanu i rvanje kombinovano u nedeljia nisam ni komplex da ne smem da postavim sliku kako izgledamups nisam bas toliki plex ,xD
TAKODJE MOGU DA OBECAM DA CU POSTAVITI SLIKU ZA NEKIH 3 MESECA,ZNACI U ODGOVARAJUCOJ SEKCIJI ZA TO SAA OBJASNJENJEM KAKO SE HRANIM I DALI UZIMAM SUPSE I SVE OSTALO
SRDACAN POZDRAV LJUDOVI I SVE NAJBOLJE

« Poslednja izmena: April 20, 2015, 03:22:20 posle podne bulldoger »

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #378 poslato: April 20, 2015, 07:19:29 posle podne »
kao sto neko rece da su kupci depoa Bbilderi 90% ja sam u nekih 5-do 10%,i nisam bilder,vec volim da izgledam ida se lepo osecam


ja sam rekao:


Da se ne lažemo, sigurno preko 90% kupaca testosterona su bilderi a ne ljudi kojima stvarno treba za lečenje. :)



pošto ga ne uzimaš za lečenje, ti spadaš u ovih 90% (kao i ja).... a da li to zoveš bodybuilding, fitness, powerlifting, strongman, ili "volim da lepo izgledam", ne menja suštinu... :)
« Poslednja izmena: April 20, 2015, 07:21:16 posle podne filip85 »

Van mreže roxor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #379 poslato: April 25, 2015, 12:43:48 posle podne »
POZZ EKIPA,STA VI MISLITE O OVOME,SERIJE SU DRUGACIJE,EVO SLIKA http://postimg.org/image/plho5fgs5/

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #380 poslato: April 25, 2015, 08:30:12 posle podne »
Ja trazih po bg-u tj u bulevaru i u nijednoj apoteci nema... :-(

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #381 poslato: April 25, 2015, 08:47:46 posle podne »
Ja trazih po bg-u tj u bulevaru i u nijednoj apoteci nema... :-(
Trazi po zabacenijim delovima, nebitno koji grad je u pitanju...

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #382 poslato: April 25, 2015, 10:54:28 posle podne »
Juce sam dao inekciju drugaru, uzeo je ovaj depo sto je postavio roxor sa crvenom i zelenom oznakom. Gusto je , nije vodenast, 1 ml, ali mi je bled nekako. Kad se razmaze po ruci masno je kao i depo iz starih serija. Ne znam kakva su iskustva drugih, al videcu kako kolega bude napredovao, pa vam javljam.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #383 poslato: April 25, 2015, 11:37:40 posle podne »
Ja pitah u Nišu u jačim apotekama i nemaju. U jednoj sam našao, ali mi se cena ne dopada, ne znam da li sme da se ovde napiše cena..

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #384 poslato: April 26, 2015, 03:50:24 pre podne »
Ja pitah u Nišu u jačim apotekama i nemaju. U jednoj sam našao, ali mi se cena ne dopada, ne znam da li sme da se ovde napiše cena..
dodji u leskovac, znam gde ima :D :D

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #385 poslato: April 26, 2015, 08:13:33 pre podne »
Ja pitah u Nišu u jačim apotekama i nemaju. U jednoj sam našao, ali mi se cena ne dopada, ne znam da li sme da se ovde napiše cena..
dodji u leskovac, znam gde ima :D :D
Može, može  :D

Van mreže roxor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #386 poslato: April 26, 2015, 01:17:32 posle podne »
vidim svi su poceli rokat tu s duginim bojama oko amp

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #387 poslato: April 26, 2015, 09:04:45 posle podne »
a imam ram za za sigurno 140-150kg cistih misica

150kg cistih misica ? Dobro ajd da ne preterujemo bas nije fora   :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #388 poslato: April 30, 2015, 08:06:50 pre podne »
Čisto iz znatiželje,
da li je neko viđao da postoje ovakve galinikine ampule?
Ja nisam video sa ovom belom crtom

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #389 poslato: April 30, 2015, 08:34:51 pre podne »
09455 serija je fejk, imaš 10-ak stranica unazad
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.