Maj 12, 2024, 04:50:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron Depo  (Pročitano 189897 puta)

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #435 poslato: Maj 05, 2015, 09:43:09 posle podne »
Ljudi, da ne otvaram novu temu, imam kratko pitanje, sta mislite o kuri test. depo 500mg i tren ac po ovakvim vrucinama sto dolaze ? Da li je bolje ovakve kure sa depo-om ostaviti na zimu, a sad uzeti nesto krace ?
Mene su savetovali da prvi put ne idem odma u glavu i da ne mora prvi put da bude ''to - to'', jer ce sve lepo da te odradi ako se prdrzavas odgovarajuceg treninga i ishrane.
Dosta njih je pisalo da je zadovoljno sa 500mg depoa prvi put.
Depo je najsigurniji, plus je farmacija. Kupis legalno u apoteci, dobijes racun, na kutiji ona markica od ministartva zdravlja. Ako i to laziraju onda stvarno....

Van mreže djonsi

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #436 poslato: Maj 05, 2015, 09:47:22 posle podne »
Druga, prva je bila depo 500mg 10 nedelja i 100 metana.

Van mreže djonsi

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #437 poslato: Maj 05, 2015, 09:56:46 posle podne »
Ljudi, da ne otvaram novu temu, imam kratko pitanje, sta mislite o kuri test. depo 500mg i tren ac po ovakvim vrucinama sto dolaze ? Da li je bolje ovakve kure sa depo-om ostaviti na zimu, a sad uzeti nesto krace ?
Mene su savetovali da prvi put ne idem odma u glavu i da ne mora prvi put da bude ''to - to'', jer ce sve lepo da te odradi ako se prdrzavas odgovarajuceg treninga i ishrane.
Dosta njih je pisalo da je zadovoljno sa 500mg depoa prvi put.
Depo je najsigurniji, plus je farmacija. Kupis legalno u apoteci, dobijes racun, na kutiji ona markica od ministartva zdravlja. Ako i to laziraju onda stvarno....
naravno.. Nebi depo menjao ni za sta na svetu, verovatno bi ako nije preporucljivo i sacekao do jeseni sa kurom. Koliko sam citao po forumu, od steroxa se preporucuje samo tren i u nekim slucajevima propionat, a ja na zalost imam pristup samo steroxu . Dianabol me je fantasticno odradio u prvoj kuri (prvenstveno mislim na pumpu), ali sam odlucio da orale necu vise da koristim iz razloga sto su mi par drugara imala velikih problema sa zeludcom. Naravno, ne samo od njih, ali verujem da su dosta pripomogli tim problemima. Drugar koji ima dosta iskustva u bb i ima niz kura iza sebe me uverava da nije greska ukoliko vec u drugoj kuri furam tren ac (naravno ako sam upucen u ishranu/trening/supl.) .

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #438 poslato: Maj 05, 2015, 10:34:55 posle podne »
Drugar koji ima dosta iskustva u bb i ima niz kura iza sebe me uverava da nije greska ukoliko vec u drugoj kuri furam tren ac (naravno ako sam upucen u ishranu/trening/supl.) .
U čemu ima iskustvau bb?
Da li si upućen u ishranu trening i supse?
Da li si siguran da ćeš dovoljno da unosiš hrane za takav ciklus?

Došao si da pitaš, a smatraš da si upućen, nema logike

Van mreže djonsi

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #439 poslato: Maj 05, 2015, 11:02:26 posle podne »
Drugar zaobidji me, tvoj komentar nema logike, pitao sam samo da li je preporucljivo raditi kure za masu po vrucinama i to je to :) tebe nisam dosao nista da pitam, tako da si free :)

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #440 poslato: Maj 05, 2015, 11:15:47 posle podne »
Ljudi, da ne otvaram novu temu, imam kratko pitanje, sta mislite o kuri test. depo 500mg i tren ac po ovakvim vrucinama sto dolaze ? Da li je bolje ovakve kure sa depo-om ostaviti na zimu, a sad uzeti nesto krace ?

Drugar zaobidji me, tvoj komentar nema logike, pitao sam samo da li je preporucljivo raditi kure za masu po vrucinama i to je to :) tebe nisam dosao nista da pitam, tako da si free :)

Po cemu je kura depo i tren ( kura za masu) ? I kakve veze imaju vrucine sa time ? I ovo " Da li je bolje ovakve kure sa depo-om ostaviti na zimu, a sad uzeti nesto krace ? " Depo je zimski steros a propionat za leto?

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #441 poslato: Maj 06, 2015, 05:13:59 pre podne »
Depo za zimu , propionat za leto . Hahahahaha pa bre jel moguceee vise ;D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #442 poslato: Maj 06, 2015, 07:42:54 pre podne »
Ne ne, mislio je injektivni su za masu i oni idu zimi a wini, t3, clen i ef su za leto tj skidanja masti, taman se vise znojis.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #443 poslato: Maj 06, 2015, 07:54:47 pre podne »
Ne ne, mislio je injektivni su za masu i oni idu zimi a wini, t3, clen i ef su za leto tj skidanja masti, taman se vise znojis.
kakve veze znojenje ima sa skidanjem masti?

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #444 poslato: Maj 06, 2015, 09:13:36 pre podne »
Pa vidis da ima cim se ljudi boje da rade masu leti, izadje sve kroz znoj.

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #445 poslato: Maj 06, 2015, 04:38:56 posle podne »
al ti nisi cuo da tablete izlaze kroz znoj?zato ti se ljeti ne ide uopce na nikakve kure.ubodes se u guz a za po sata ti na celo ulje izadje

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #446 poslato: Maj 06, 2015, 05:46:33 posle podne »
ima ljudi kojima rano za tren i u 10. ciklusu, ima ljudi koji su i u prvim odrađenim ciklusima osvajali apsolutne na takmičenjima, pa ko može da kaže da je u takvoj situaciji rano za tren?
od nekog broja odrađenih ciklusa kog se svi drže i stalno ponavljaju, mislim da je mnogo važnija startna pozicija i ciljevi za šta se neko sprema... ima ljudi sa 5+ ciklusa kojima je prerano i za anavar...
« Poslednja izmena: Maj 06, 2015, 05:54:29 posle podne filip85 »

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #447 poslato: Maj 06, 2015, 06:14:28 posle podne »
možda njemu nije RANO za tren, ali s ovakvim izjavama, on prvo treba da nauči osnove ishrane i funkcionisanja ljudskog tela, pa tek onda da razmišlja o hemiji..

EDIT: zimski i letnji steroJidi... nova klasifikacija :D

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #448 poslato: Maj 06, 2015, 06:39:20 posle podne »
A kako znas da ne zna osnove ishrane kad je na kuri??Ako je decko pitao konkretno jel valja to i to,onda mu konkretno i odgovorite,15-20 postova od njegovog pitanja na pocetku filozofirate a sto ovo a sto ono..Ako znate i ako hocete da mu pomognete pomozite i bez mnogo pametovanja..Ne mislim samo na tebe Sterlok,svi ste skoro u tom fazonu na ovom forumu,svi pametnjakovici u svakoj temi..Neko dodje da pita vi ga iznapusavate u narednih 25 postova,samo se smenjujete,kao necete da pricate o kurama..Pa ko je vama pomogao ili naucio koji steroid sa kojim ide u kombinaciji,svakako da ste morali sa nekim da pricate i da vas posavetuje,a taj vas sigurno nije docekao na penal..A sto u prvoj kuri tren,a sto win,a sto si tako uradio....Niko vas ne tera da pomognete svojim komentarom ali nemojte da kenjate i indirektno napusavate likove koji zatraze savet..Niko se naucen nije rodio..Malo je glupo to sto radite..
Limit in the sky!

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #449 poslato: Maj 06, 2015, 08:41:39 posle podne »
Koliko trena?
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.