Maj 12, 2024, 09:19:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron Depo  (Pročitano 189904 puta)

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #450 poslato: Maj 06, 2015, 10:13:07 posle podne »
ima ljudi kojima rano za tren i u 10. ciklusu, ima ljudi koji su i u prvim odrađenim ciklusima osvajali apsolutne na takmičenjima, pa ko može da kaže da je u takvoj situaciji rano za tren?
od nekog broja odrađenih ciklusa kog se svi drže i stalno ponavljaju, mislim da je mnogo važnija startna pozicija i ciljevi za šta se neko sprema... ima ljudi sa 5+ ciklusa kojima je prerano i za anavar...

e ovo upravo!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #451 poslato: Maj 06, 2015, 10:20:10 posle podne »
Upravo sto Filip kaze.

Zavisi od kolicine misica, bf-a, opsteg stanja tela, za tren je bitna i psiha, po meni najbitnija, i drugih faktora. Sam tren nije kao ostatak aas, lako je sa testom, al tren je vec malo zeznutiji igrac.

Van mreže djonsi

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #452 poslato: Maj 06, 2015, 10:54:43 posle podne »
Ko je imao dobru nameru da pomogne, njemu hvala, sam ce se pronaci, ali ima i ljudi sa ooopasnim kompleksima i ubedjenjima da su pokupili svu pamet sveta pa jedino ovde smeju da se dokazuju. Hvala za odgovore, istrazivacu jos malo pa cu videti sta kako. Sve najbolje

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #453 poslato: Maj 07, 2015, 06:38:05 pre podne »
Sve to što su Filip i Bukas rekli za tren stoji. Nije on komponenta za igranje, zato se govori da nije za početnika, osim ako neko neće na binu

Ima ljudi koji ga imaju i u masi, samo manje doze. Jeste da je na svim 19-orsima pojačano znojenje i nije da to nema nikakvog uticaja...pogotovu kada su u pitanju kratki estri 19-orsi, NPP više nego tren nekada, nekada ne. No u svakom slučaju ono što je najvažnije kod acetata jeste graditi doze, ali težiti da nivo bude stabilan.

Male doze pon-sre-pet, pa onda na svaki dan je kako meni lično odgovovara.

Međutim tren kao tre će raditi svima u smislu da će "prekomponovati" telo, dati vizuelni efekat strašan i čoek će imati utisak da raste, ali nema tu rasta nekog velikog, pogotovu na većim dozama. A nema ni spavanja. Osim ponekad, ali tad su snovi kata-kritični i bolje ni ne zaspati. Sve to ostavi posledice sutradan i sve se to vuče u sledeći dan i pored kraćeg fitilja koji sam po sebi izazove, javi se gomila mentalnih problema.

Upravo oni su većini ljudi problem, zato svi kažu da za tren treba sačekati i uzeti ga što kasnije. Drugi AAS ne mogu da imitiraju mentalno stanje koje on izazove, ali iskoristite ih bar kao period privikavanja.

Ako iz kure ne naučite ništa o sebi i svom telu, onda je ili ponovite ili odustanite.
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #454 poslato: Maj 07, 2015, 09:28:03 pre podne »
A kako znas da ne zna osnove ishrane kad je na kuri??Ako je decko pitao konkretno jel valja to i to,onda mu konkretno i odgovorite,15-20 postova od njegovog pitanja na pocetku filozofirate a sto ovo a sto ono..Ako znate i ako hocete da mu pomognete pomozite i bez mnogo pametovanja..Ne mislim samo na tebe Sterlok,svi ste skoro u tom fazonu na ovom forumu,svi pametnjakovici u svakoj temi..Neko dodje da pita vi ga iznapusavate u narednih 25 postova,samo se smenjujete,kao necete da pricate o kurama..Pa ko je vama pomogao ili naucio koji steroid sa kojim ide u kombinaciji,svakako da ste morali sa nekim da pricate i da vas posavetuje,a taj vas sigurno nije docekao na penal..A sto u prvoj kuri tren,a sto win,a sto si tako uradio....Niko vas ne tera da pomognete svojim komentarom ali nemojte da kenjate i indirektno napusavate likove koji zatraze savet..Niko se naucen nije rodio..Malo je glupo to sto radite..

konkretno ko i konkretno sta ti smeta?

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #455 poslato: Maj 09, 2015, 02:18:29 pre podne »
A nema ni spavanja. Osim ponekad, ali tad su snovi kata-kritični i bolje ni ne zaspati. Sve to ostavi posledice sutradan i sve se to vuče u sledeći dan i pored kraćeg fitilja koji sam po sebi izazove, javi se gomila mentalnih problema.

To za spavanje kako kome , ne znam ja iskreno nemam problema sa spavanjem i nekim haos snovima , koji god tren probao , brzi spori razlicite firme , trenutno idem tren E bc , sve ok za sad .

Mene kod trena jedino zeza tren rash i to od acetata samo , ali prodje brzo kad se prestane sa trenom , i promene raspolozenja bilo brzi bilo spori to stoji :D , ali ne u nekom gornjim granicama .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #456 poslato: Maj 09, 2015, 08:57:26 pre podne »
Sve to što su Filip i Bukas rekli za tren stoji. Nije on komponenta za igranje, zato se govori da nije za početnika, osim ako neko neće na binu

Ima ljudi koji ga imaju i u masi, samo manje doze. Jeste da je na svim 19-orsima pojačano znojenje i nije da to nema nikakvog uticaja...pogotovu kada su u pitanju kratki estri 19-orsi, NPP više nego tren nekada, nekada ne. No u svakom slučaju ono što je najvažnije kod acetata jeste graditi doze, ali težiti da nivo bude stabilan.

Male doze pon-sre-pet, pa onda na svaki dan je kako meni lično odgovovara.

Međutim tren kao tre će raditi svima u smislu da će "prekomponovati" telo, dati vizuelni efekat strašan i čoek će imati utisak da raste, ali nema tu rasta nekog velikog, pogotovu na većim dozama. A nema ni spavanja. Osim ponekad, ali tad su snovi kata-kritični i bolje ni ne zaspati. Sve to ostavi posledice sutradan i sve se to vuče u sledeći dan i pored kraćeg fitilja koji sam po sebi izazove, javi se gomila mentalnih problema.

Upravo oni su većini ljudi problem, zato svi kažu da za tren treba sačekati i uzeti ga što kasnije. Drugi AAS ne mogu da imitiraju mentalno stanje koje on izazove, ali iskoristite ih bar kao period privikavanja.

Ako iz kure ne naučite ništa o sebi i svom telu, onda je ili ponovite ili odustanite.

Imas 90kg kao da imas 100. Secam se pre dve godine sa svojih 95 su mi svi govorili da sam veci nego sto sam bio kad sam imao 107. Jednostavno, bolja kompozicija tela, sve ide gde treba i to je to.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #457 poslato: Maj 09, 2015, 12:52:11 posle podne »
Imas 90kg kao da imas 100. Secam se pre dve godine sa svojih 95 su mi svi govorili da sam veci nego sto sam bio kad sam imao 107. Jednostavno, bolja kompozicija tela, sve ide gde treba i to je to.

Isti slucaj , sve tacno .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #458 poslato: Maj 09, 2015, 01:30:36 posle podne »
A kako znas da ne zna osnove ishrane kad je na kuri??Ako je decko pitao konkretno jel valja to i to,onda mu konkretno i odgovorite,15-20 postova od njegovog pitanja na pocetku filozofirate a sto ovo a sto ono..Ako znate i ako hocete da mu pomognete pomozite i bez mnogo pametovanja..Ne mislim samo na tebe Sterlok,svi ste skoro u tom fazonu na ovom forumu,svi pametnjakovici u svakoj temi..Neko dodje da pita vi ga iznapusavate u narednih 25 postova,samo se smenjujete,kao necete da pricate o kurama..Pa ko je vama pomogao ili naucio koji steroid sa kojim ide u kombinaciji,svakako da ste morali sa nekim da pricate i da vas posavetuje,a taj vas sigurno nije docekao na penal..A sto u prvoj kuri tren,a sto win,a sto si tako uradio....Niko vas ne tera da pomognete svojim komentarom ali nemojte da kenjate i indirektno napusavate likove koji zatraze savet..Niko se naucen nije rodio..Malo je glupo to sto radite..

konkretno ko i konkretno sta ti smeta?

Mislim da sam napisao Pedja sta mi smeta i ne mozes reci da nije tako..Malo je previse cinizma i pametovanja u tim kako kazes "dobronamernim savetovanjima"...A KO,pa pogledaj malo i sam,pratis svaku temu sta se pise..
Limit in the sky!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #459 poslato: Maj 10, 2015, 11:51:27 pre podne »
A kako znas da ne zna osnove ishrane kad je na kuri??Ako je decko pitao konkretno jel valja to i to,onda mu konkretno i odgovorite,15-20 postova od njegovog pitanja na pocetku filozofirate a sto ovo a sto ono..Ako znate i ako hocete da mu pomognete pomozite i bez mnogo pametovanja..Ne mislim samo na tebe Sterlok,svi ste skoro u tom fazonu na ovom forumu,svi pametnjakovici u svakoj temi..Neko dodje da pita vi ga iznapusavate u narednih 25 postova,samo se smenjujete,kao necete da pricate o kurama..Pa ko je vama pomogao ili naucio koji steroid sa kojim ide u kombinaciji,svakako da ste morali sa nekim da pricate i da vas posavetuje,a taj vas sigurno nije docekao na penal..A sto u prvoj kuri tren,a sto win,a sto si tako uradio....Niko vas ne tera da pomognete svojim komentarom ali nemojte da kenjate i indirektno napusavate likove koji zatraze savet..Niko se naucen nije rodio..Malo je glupo to sto radite..

konkretno ko i konkretno sta ti smeta?

Mislim da sam napisao Pedja sta mi smeta i ne mozes reci da nije tako..Malo je previse cinizma i pametovanja u tim kako kazes "dobronamernim savetovanjima"...A KO,pa pogledaj malo i sam,pratis svaku temu sta se pise..

evo druze
odg sam ti tamo na onoj temi..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #460 poslato: Maj 15, 2015, 10:19:20 pre podne »
Apropo onog linka odnosno videa sto je Pedja stavljao...ne znam je li ko stavljao vec link...

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/422867/Falsifikovan-lek-Galenike-testosteron-depo


Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #461 poslato: Maj 20, 2015, 07:30:10 posle podne »
udjoh pre neki dan u apoteku da vidim ima li depoa i koja je cena ,i ladno ona zena se raspravlja sa mnom nece da mi proda kaze "prvo napravi decu pa onda" .stvarno mi nije jasna zena

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #462 poslato: Maj 20, 2015, 07:35:46 posle podne »
Da si trazio tren bilo bi sve ok
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #463 poslato: Maj 20, 2015, 07:43:46 posle podne »
udjoh pre neki dan u apoteku da vidim ima li depoa i koja je cena ,i ladno ona zena se raspravlja sa mnom nece da mi proda kaze "prvo napravi decu pa onda" .stvarno mi nije jasna zena
AHAHAHhaah
Meni prosle nedelje dali bez problema isto i arimidex.Nista nije pitala.Dan ranije sam samo narucio depo,sledeceg jutra zove me zena iz apoteke da dodjem.Mada arimidex nisam dobio odmah,neka mlada mi nije htela da proda morao sam da dodjem posle podne kod neke starije.
« Poslednja izmena: Maj 20, 2015, 07:45:22 posle podne @nTr@x94 »
Be patient,results will come !!!

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #464 poslato: Maj 20, 2015, 07:48:24 posle podne »
udjoh pre neki dan u apoteku da vidim ima li depoa i koja je cena ,i ladno ona zena se raspravlja sa mnom nece da mi proda kaze "prvo napravi decu pa onda" .stvarno mi nije jasna zena
koliko ti godina imaš kad ti je rekla to?
ja lagano pitao par puta i ništa..