Mart 29, 2024, 02:33:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Donja ledja Problem  (Pročitano 2185 puta)

Van mreže milunko2912

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Donja ledja Problem
« poslato: Avgust 19, 2014, 03:24:45 posle podne »
Poz ljudi imam veliki problem,naime pre oko 2 nedelje imam vec 1 bol a to je ne bas bukvalno donja ledja nego ono malo ispod onaj repic sto kazu.. to me boli,prvo sam mislio da je urasla dlaka,ili tako nesto da ce prestati,ali nije prestalo i odem kod doktorke danas,i objasnim joj prvo sto me pitala jel dizes tesko,rekao sam da treniram da bildujem  vamo tamo,kao da nisi mozda preterao? i da li sam rekreativac ili profesionalac,kad sam rekao da sam rekreativac,dala mi je recept za neki lek koji sad moram jednom da pijem u danu,a mene to boli samo kad se sagnem pa se vratim u pocetni polozaj ili kad sedim ili cucim pa kad se dizem gore za trenutak ono ispravljanja boli boli i pusti, i onda sve normalno kad idem itd,sta mislite sta je? Jel se nekom desilo vec? I da,sutra idem na snimak kicme..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Donja ledja Problem
« Odgovor #1 poslato: Avgust 19, 2014, 03:32:42 posle podne »
uradi tako kako ti je lekarka rekla i onda kasnije ces da vidis (nakon par dana)

Van mreže milunko2912

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Donja ledja Problem
« Odgovor #2 poslato: Avgust 19, 2014, 03:39:40 posle podne »
Nisam upucen ali   taj ''repic'' koji se nastavlja dole na donja ledja tj proizilazi iz njih,koliko ima uticaja na dizanje nekog tereta necega? Zar nisu donja ledja stub kicmene mozdine,ne znam cemu sluzi taj repic,tj deo oko njega kako vec?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Donja ledja Problem
« Odgovor #3 poslato: Avgust 19, 2014, 03:44:51 posle podne »
Nisam upucen ali   taj ''repic'' koji se nastavlja dole na donja ledja tj proizilazi iz njih,koliko ima uticaja na dizanje nekog tereta necega? Zar nisu donja ledja stub kicmene mozdine,ne znam cemu sluzi taj repic,tj deo oko njega kako vec?

mani se razmisljana za cega sta sluzi
uradi kako ti je receno

Van mreže milunko2912

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Donja ledja Problem
« Odgovor #4 poslato: Avgust 19, 2014, 03:46:25 posle podne »
Uradicu ,naravno, ono je cisto informativno :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Donja ledja Problem
« Odgovor #5 poslato: Avgust 19, 2014, 04:37:35 posle podne »
Kao sto ti Pedja rece, poslusaj dr pa ces da vidis. To su mnogo osetljiva podrucja, prepuno zivaca koji mogu da naprave probleme. Nema ti od mudrovanja nista, mozes samo jos vecu stetu da napravis.

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Donja ledja Problem
« Odgovor #6 poslato: Avgust 20, 2014, 01:51:32 pre podne »
meni se u jednom periodu to cesto desavalo da me boli, hvala bogu vec par godina nije (proslo samo od sebe), nikad necu saznati sta je bilo  ;D

Van mreže milunko2912

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Donja ledja Problem
« Odgovor #7 poslato: Avgust 20, 2014, 04:42:24 posle podne »
Eo mene,cisto izvestaj neki, bio sam danas na snimanju,dobio snimak od tog specijaliste sto je snimao sam dobio neku analizu i sa tim otisao kod doktorke,nista cita gleda kaze nesto utiskivanje VL4 prsljena na dole i ima jos tu sto sta ako zna neko taj ''jezik'' napisacu.. Uglavnom sad moram ici kod fizijatra da on vidi sta i kako,danas manje bolova imam ali tu su jos uvek ,odradio sam trening dns sve je ok :)