Maj 05, 2024, 05:38:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Како избјећи иглу?  (Pročitano 8570 puta)

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Како избјећи иглу?
« poslato: Avgust 28, 2014, 11:10:26 posle podne »
Дакле да почнем овако, не узимам, нисам ни кренуо, али не значи да нећу :)

Али ишчитавао сам форум и теме везане за стероиде и пало ми на памет пар питања...
Гледам ове Подгоричане, они крцају метан ка' тик так, сви надушени после мјесец дана, ок, капирам да је велики дио тога, ако не и највећи вода, али ријетко видим некога да узима да ваља и да има конципиране куре... Обично је то НАБАВИО МИ ДРУГ, РЕКА' МИ ДА ПИЈЕМ ПО ПЕТ КОМАДА И ЈЕДЕМ СВЕ ЖИВО И ЕТО МЕ ЈА ОВОЛИКИ...

Занемарујући то све, кад се конципира циклус, видио сам оно нпр узме се орал за тај почетни кикстарт, плус нпр депо... Пошто је глупо узет' само орал итд...

Е сад долазимо до круцијалног питања, пошто сам гледа' неке слике ђе се убризгава тачно на које мјесто итд и мени се од тога свијест преврнула, а да не помињем да не идем да извадим шестицу ево двије године јер ме страх од оне игле, а све остало радим без анестезије...

Примјер је да сам имао једне прилике алку минђушу и нисам умио сам да је вратим на мјесто и дао сестри да је врати, она крљала, крљала и ја само у глави замислио како ми онај шиљак пробија месо, аутоматски преблиједио и врти ми се  ;D


Постоји ли начин да се ескивира игла? :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 28, 2014, 11:12:38 posle podne »
Bolje je pitanje, postoji li nacin da se ne eskivira igla a eskivira oral.

Uljani su "zdraviji" od orala, pisano o tome mnogo puta. A taj ubod prvi put jeste strasan, al vise psihicki, posle sve to prodje. Taj ubod zna da bude bezbolan, samo ako to radi neko ko zna. Vidjao sam svakakve, a i dok se ne ispraksiras bice ponekad i bolno, kao u ostalom u svemu sto radis.
« Poslednja izmena: Avgust 28, 2014, 11:16:12 posle podne BUKAS »

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 28, 2014, 11:14:55 posle podne »
А знам то, ту нема приче.

Али замисли ја да одлучим да одрадим циклус, сваки дан да се онесвјешћујем, је ли :Д

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 28, 2014, 11:17:06 posle podne »
Dodao sam gore. Procitaj. Nadjes za pocetak nekoga ko zna da daje, posle probas sam i eto ga. Kad skontas sam da dajes na konju si.

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 28, 2014, 11:21:33 posle podne »
Ма оно, кад бих хтио, имао бих коме дати да ми то уради сигурно, али мени је сам тај трип у глави, не ради се о болу, у стању сам да трпим много веће болове, него кад ја замислим како ми крља она игла кроз месо, мене одма' хладан зној облије и ћао :)

Па ме занимало постоји ли конципирана кура тако на оралима која не би изрешетала јетру, претпостављао сам да не, али реко' да питам :)

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 28, 2014, 11:33:41 posle podne »
Druze vidi ovako.. Nadji nekoga iskusnog/strucnog da ti da, zavali se na krevet, legnes na stomak ko covek, ne razmisljas o tome, ne gledas to, i neces ni osetiti ubod, i posle 10-15sec samo ce ti reci "Gotovo, navuci gace" :D
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 28, 2014, 11:44:00 posle podne »
А бре нико не чита први пост читави :Д

Сјећам се, тако сам примио последњу ињекцију, неђе тамо кад сам био четврти основне :Д

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 29, 2014, 01:18:03 pre podne »
ja sam na trecoj kuri sad i i dalje imam taj problem... isto nije do bola nego jednostavno neki trip u glavi... nikad nisam sam sebi dao... i to onesvescivanje mi je isto trip nije da se onesvestim al se desi da mi padne pritisak 10x bude sve normalno 11-i se desi tako nesto i to ne mogu da povezem ni sa cim da bi dobio uzrok

pricao sa dosta ljudi koji ima/je imalo slican problem vecini prodje nakon par uboda eto meni nije xd

samo nadjes nekog najbitnije je da ti je taj neko pouzdan da te ne ispaljuje u fazonu ne mogu danas ili tako nesto i da nije daleko od tebe ili od gyma u kom treniras...

uprkos problemu i dalje idem solo depo nista orali mozda na kraju kure... poslusao jednog od ljudi sa ovog foruma i nisam se pokajao...

Srecno :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 29, 2014, 06:25:10 pre podne »
Citat
poslusao jednog od ljudi sa ovog foruma

bio si skepitk prema forumu,ali na kraju si ipak shvatio  :D ;)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 29, 2014, 09:13:48 pre podne »
A junacko CG poreklo, a igle se boji :D

Ovo sto je Bukas rekao je jako pametno:Kako izbeci oral, a ne iglu?

Imao sam jednog momka iz Cg koji me je pitao da li moze 12 nedelja da bude na metanu + anadrolu jer se boji igle, i davio me je kao zmija zabu neka 3h iako sam mu PET puta bukvalno rekao da to ne radi, dok nisam rekao da radi sta hoce, a on je to docekao rasirenih ruku, jer je valjda shvatio kao odobrenje.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 29, 2014, 10:58:26 pre podne »
To je ono, hocu da se je... a da mi ne udje... Jel moze ikako?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 29, 2014, 11:06:40 pre podne »
Pravo pitanje je kako ne izbeći iglu u svetu kakvom živimo? :D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 29, 2014, 12:28:44 posle podne »
To je ono, hocu da se je... a da mi ne udje... Jel moze ikako?

Moze, bar u pocetku izgleda tako, al onda kad udje duze ce pamtiti :)

Van mreže TheMaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 40
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #13 poslato: Avgust 29, 2014, 12:36:15 posle podne »
samo nadjes nekog najbitnije je da ti je taj neko pouzdan da te ne ispaljuje u fazonu ne mogu danas ili tako nesto i da nije daleko od tebe ili od gyma u kom treniras...

^_^
Ko sme, taj može. Ko ne zna za strah, taj ide napred.

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #14 poslato: Avgust 29, 2014, 02:12:23 posle podne »
Brisu se komentari kad napises istinu, ali dobro, samo prenosim iskustva... jedino da se solidarisem sa svima da napisem da mora iglu iskljucivo, ili da mu ne treba uopste nista da moze sve prirodno ishranom hehe
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8