April 19, 2024, 01:35:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Savet  (Pročitano 8500 puta)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Savet
« Odgovor #15 poslato: Septembar 16, 2014, 08:40:33 posle podne »
E pa bukvalno je i meni tako .Ceo zivot sam imao trip od te kose ,cak i zajebavao caleta zato sto je celav  :) a pazi ja sam anadrol gutao ,i to mogu reci kao lud .Znam da sam gresio jbg to se ne moze ispraviti sad ,uzimali smo ja i drugar u pocetku kao neku "zimsku" kuru posto on nema muda se ubode ,anadrol i dinabol od sb labsa po pola .Znaci po 50 anadrola i 250 dianabola ,i tako rokali 4 nedelje .Nijedna dlaka mi nije spala sa glave,samo sam imao zestokih problema sa jetrom jbg beonjace pozutele itd nisam mogao nedelju dana nista sem vode uneti u organizam ,a i ne imao kakvu sam glupost uradio jbg .Dobio 10 kg od toga ,a za tih nedelju dana spao 6 jbg .Ne znam uopste dali imam smisla vise uzimati bilo sta ,jer dzabe sve kad si celav i gadan kao lopov (meni celavost i kratka kosa bas ne stoje ) jebena stvar su roidsi ,nikome ne savetajem da ih uzme ,ja sam i pusio pa se skidao kad god sam pozeleo ,vario i to isto batalim kad hocu al sterose ko jednom uzme taj je upecan  ;D
250mg dianabola ili 25mg ?

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #16 poslato: Septembar 16, 2014, 09:42:46 posle podne »
Ne brate pogresno si razumeo ,pakovanja od sb labsa su 100 kom anadrola i dianabol ide po 500 tab ,pa smo mi to podelili .Doze su bile oko 50mg anadrola do 100  a db isto oko 50 mg ,jebiga sta smo mi znali ,klinci koji zele sve i odma  :D

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Savet
« Odgovor #17 poslato: Septembar 16, 2014, 09:47:19 posle podne »
Ne brate pogresno si razumeo ,pakovanja od sb labsa su 100 kom anadrola i dianabol ide po 500 tab ,pa smo mi to podelili .Doze su bile oko 50mg anadrola do 100  a db isto oko 50 mg ,jebiga sta smo mi znali ,klinci koji zele sve i odma  :D

Pa dobro jes' glupost ciklus ali probleme sa jetrom bas takve da imas posle samo 4 nedelje...
Jedino ako ste alkoholisali redovno ili je vec bio problem sa jetrom i pre ciklusa. Ako pozute beonjace to je vec ozbiljno.

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #18 poslato: Septembar 16, 2014, 09:54:23 posle podne »
Ma brate mesati anadrol i dianbol nije mala stvar ,alkohol ne pijem i pri ovome bi bilo bukvalno samoubistvo .Sad da vidim nekoga da radi isto bukvalno bi mu razvalio dlancinu na dupe da padne ,al jebiga ...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Savet
« Odgovor #19 poslato: Septembar 16, 2014, 09:58:35 posle podne »
Miks 3 oralna aas, 4 nedelje pred takmicenje, sve ukupno 100mg. Nakon toga vadjena krv, krvna slika savrsena.

Mora se malo i mozak ukljuciti a ne samo gutati, kao sto i sam kazes.

Kao sto drugar kaze, nisu aas napravljeni da bi se razboleli od njih, vec da bi bili bolji.
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2014, 10:00:38 posle podne BUKAS »

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #20 poslato: Septembar 16, 2014, 10:10:53 posle podne »
Ma sve ja to znam sada ,ali vreme je proslo i ne moze se vratiti jbg .Od tada bezim od orala glavom bez obzira i kad ih uzimam idem neke minimalne doze ,ali jedna stvar samo dosta ljudi se zali na nakupljanje vode od anadrola ja i drugar smo obojica ektomorfi i nismo oupste imali problem sa tim ,nikakav zaliveni izgled cak se i procenat masti spustio (pazili smo na ishranu ,nismo trpali kojekakva govna u sebe da bi nabrekli ) on je izgubio tu oko 2 kile ,moj pad prepisujem tome sto 7 dana nisam nista mogao u usta da stavim sem vode i ona mi je bila kisela .Stvar bi znatno bolje uticala na mene da sam uzeo neku zastitu za jetru ,salymarin ,liv 52 itd .... NARAVNO NIKOME NE PREPORUCUJEM DA UZIMA OVE GLUPE KOMBINACIJE ,SAMO IZNOSIM SVOJE ISKUSTVO !

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Savet
« Odgovor #21 poslato: Septembar 16, 2014, 11:07:02 posle podne »
Ja sam još uvek u dilemi da li ima smisla više kretati ponovo.

Ako odlucis da odustanes, znam sta imas u steku :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Savet
« Odgovor #22 poslato: Septembar 16, 2014, 11:12:43 posle podne »
Pa anadrol navlaci vodu samo u tekstovima na netu.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Savet
« Odgovor #23 poslato: Septembar 17, 2014, 03:51:39 pre podne »
burazeru aj izbaci neku sliku

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #24 poslato: Septembar 17, 2014, 12:09:15 posle podne »
Imam neke slike ,radjene profesionalnim aparatom ali je pozadina u teretani autenticna i ne zelim da se kompromitujem,a imam i tetovazu na stomaku .Sto kazes Bukas samo na netu anadrol navlaci vodu ,jbt koliko sam gluposti procitao za ovih 5 godina koliko caprkam vezano za aas ,zapitam se ponekad dali je to suplement ili .....  :o

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Savet
« Odgovor #25 poslato: Septembar 17, 2014, 12:57:29 posle podne »
Upravo zato sto je dozvoljeno da kojekakvi balavci pisu I daju savete a nisu ni videli aas

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #26 poslato: Septembar 17, 2014, 01:33:00 posle podne »
"Vise puta izgovorena laz postaje istina "  :D tako da se jedne te iste price vrte u krug non-stop,i svi se drze toga ne znajuci da je to prvi put napisao lik koji tek krece u srednju skolu .Tipa winstrol za definiciju ,anadrol posle dva pisanja ceo se izduvas i jos milion primera .Al su mi najgori oni koji pricaju da su probali na sebi ,pre neki dan naletim na clanak o stetnosti steroida u nekim online novinama ,lik u komentaru kaze : "Nisam osetio nikakve sporedne pojave od metana ,samo sam dobio 15 kg za 20 dana " a ja u sebi ,e vide mene budale bodem se 10-12 nedelja a covek za 20 eura i 20 dana napravi posao  8) i onda tu stvar procitaju ovi burzujcici kod mene u teretani i krene smaranje (posto se ja prodajem za naturalca ,ako moze Simon Panda mogu onda i ja  :)inace  u teretani je zabranjeno spominjanje sterosa itd...) kao brate znas koja stvar ,znas ti sta je metan ?i tako te price ahhah ,u sebi se mislim uzimao sam ga dok si ti u nosu kakio

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Savet
« Odgovor #27 poslato: Septembar 17, 2014, 02:25:32 posle podne »
Dobice on opet ban, nista se ne boj.