April 20, 2024, 02:59:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Milicic postaje kik bokser  (Pročitano 7818 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #15 poslato: Septembar 25, 2014, 08:18:34 posle podne »
alo ljudi ... drugi pik na nba draftu ... o cemu vi pricate... jel vi mislite zaista da je on dosao dotle da nema toliko talenta .. nemojmo da se lazemo, usrao je stvarno motku... tema je o njemu, tako da je normalno i pozeljno da se prica o njemu ,tracari , sere , kako god..  kome se ne svidja da to radi, ne mora da ni cita ni pise :) hehhehe tako da nema potrebe da se napadamo tipa , ti nemas pojma ovo ili ono itd ... obrazlozi...
Covek je stvarno imao i dobrih i losih trenutaka u karijeri, iskreno iako nas je predstavio u losem svetlu kad je napljuvao one sudije na vulgaran i prostacki nacin , rekao je nesto smo svi u sebi mislili... ali sto se ne prica :)
Mislim da mu ovo nije trebalo  i da je trebao da ostane u kosarci, vidi se da je digao ruke i time pokazao nesto sto je gore od prostakluka itd, a to je da je luzer.. mislim realno ko jos zapocinje karijeru u drugom sportu u tim godinama i sta on tu moze da uradi znacajno po sebe ?... on je kao centar ponavljam jos jednom sad trebao da sazri , centri najbolje partije daju u tim godinama 28,29,30, 31... itd... mnog oje on to olako prepustio slucaju ... u evropi bi bio i sad trazen da hoce...
Zelim mu sve najbolje kao i svim naim sportistima koji su nas predstavljali bilo na ovom ili onom takmicenju , nadam se da ce se prizvati pameti ... jer ovo je stvarno besmisleno...

 



Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #16 poslato: Septembar 25, 2014, 09:03:16 posle podne »
Pirate ne bih to nazvao luzer nego jednostavno lenstina i sportista koji igra na silu, tj u njegovom slucaju mase peskirom za enorman novac koji svi mi zajedno necemo zaraditi.

Ljudi ne kapiraju sta je 2 pik sa 18 godina zbog koga nba liga menja pravila.

Da je imao radnu etiku i zelju da napreduje mogao je dostici mozda i nivo Dejvida Robinsona na koga je konstitucijom i podsecao.
Nama samo moze da bude krivo i moje je skromno misljenje da je vise krivo ljudima u njegovom oktuzenju i nama gledaocima nego njemu.

U svakom slucaju ja uvek podrzavam ako je neko nesrecan u tome sto radi da menja zivot iz korena.

A ovaj kik boks je verovatno da sa drugarima promovise sport, kakav crni profi takmicar.
Men sana in corpore sano !

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #17 poslato: Septembar 25, 2014, 09:49:33 posle podne »
Vas bankovni racun vs njegov
Vase priznanice od donacija vs njegove. To ne daju potpunu sliku o tome ko je kakav ali daje dosta.
Ko smo mi da osudjujemo nekog da je luzer ako je presao na drugi sport? O kakvim profi mecevima se prica? Pa cak na nacionalnom nivou kod nas su bile klase i nije mogao svako sa svakim da radi.On omalovazava profi borce time? Hah. Mozda mu je muka od kosarke. 30 mil dolara? Pa koliko nas ovde je videlo na gomili 100 000?
Pirate, bez ljutnje, ali i ja cu poceti da preskacem tvoje postove.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #18 poslato: Septembar 25, 2014, 10:53:28 posle podne »
Citat
Vase priznanice od donacija vs njegove. To ne daju potpunu sliku o tome ko je kakav ali daje dosta.
pa pazi i da daje potpunu sliku, kad bih ti ja rekao da je mogao da zaradi cifru min 10 puta vecu od koje si naveo... koliko bi to tek donacija bilo... ali ne radi se ovde o parama uopste...

Citat
Pirate, bez ljutnje, ali i ja cu poceti da preskacem tvoje postove.
ne ljutim se, bitno je da diskutujemo kao i do sada bez neke mrznje i napadnih postova , nista nije obavezno da se cita... Sportski pozdrav!

Van mreže Bolo Yeung

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #19 poslato: Septembar 26, 2014, 01:37:02 pre podne »
priceless :))) ovo samo jos jednom dokazuje, sto ja ljudima pricam godinama ... da je covek indijanac na kub :) (Ne aludiram ni nasta protiv borilackih sportova itd.. da me neko pogresno ne shvati ),ali covek je stvarno kralj hahahaha ...  Prvi pik  drafta 2003 godine ako me secanje dobro sluzi :) hahhaah nasmejao me do suza

edit> bio je drugi pik ipak :)

Pa sta ako je promenio sport nije ni prvi ni poslednji košarkaš koji je uradio. Ne znam da li ti je poznato ali  svojevremeno je  treci pik na draftu Majkl Džordan  napustio košarku i posvetio se bejzbolu, a zatim se vratio i pokazao svima da nije zaboravio da igra košarku. 


« Poslednja izmena: Septembar 26, 2014, 02:07:54 pre podne Bolo Yeung »

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #20 poslato: Septembar 26, 2014, 07:57:05 pre podne »
Vas bankovni racun vs njegov
Vase priznanice od donacija vs njegove. To ne daju potpunu sliku o tome ko je kakav ali daje dosta.
Ko smo mi da osudjujemo nekog da je luzer ako je presao na drugi sport? O kakvim profi mecevima se prica? Pa cak na nacionalnom nivou kod nas su bile klase i nije mogao svako sa svakim da radi.On omalovazava profi borce time? Hah. Mozda mu je muka od kosarke. 30 mil dolara? Pa koliko nas ovde je videlo na gomili 100 000?
Pirate, bez ljutnje, ali i ja cu poceti da preskacem tvoje postove.
x2

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #21 poslato: Septembar 26, 2014, 10:05:34 pre podne »
Koji je Vas ( nas) izgovor! 8)? -- http://goo.gl/Q8Ou3X

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #22 poslato: Septembar 26, 2014, 01:58:05 posle podne »
priceless :))) ovo samo jos jednom dokazuje, sto ja ljudima pricam godinama ... da je covek indijanac na kub :) (Ne aludiram ni nasta protiv borilackih sportova itd.. da me neko pogresno ne shvati ),ali covek je stvarno kralj hahahaha ...  Prvi pik  drafta 2003 godine ako me secanje dobro sluzi :) hahhaah nasmejao me do suza

edit> bio je drugi pik ipak :)

Pa sta ako je promenio sport nije ni prvi ni poslednji košarkaš koji je uradio. Ne znam da li ti je poznato ali  svojevremeno je  treci pik na draftu Majkl Džordan  napustio košarku i posvetio se bejzbolu, a zatim se vratio i pokazao svima da nije zaboravio da igra košarku. 




Jordan je napustio kosarku nakon sto mu je otac ubijen. Onda se oprobao u bejzbolu i na kraju vratio kosarci. Milicic je hirovit,ponasa se kao kinac od 14godina koji ne zna sta hoce...Jordan je doziveo tragediju i to je uticalo na njegove odluke. Milicic je verovatno dobar momak,ali teska dileja!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #23 poslato: Septembar 26, 2014, 02:03:45 posle podne »
@ bolo
jesi ti to uporedio Dzordana sa Milicicem ? :)

Van mreže Bolo Yeung

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #24 poslato: Septembar 26, 2014, 11:47:57 posle podne »
Da. U smislu da su i jedan i drugi batalili kosarku i okrenuli se nekom drugom sportu.

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Milicic postaje kik bokser
« Odgovor #25 poslato: Septembar 30, 2014, 08:44:10 posle podne »
Sugurno je da decko ima veliki razlog cim se odlucio na ovakav korak ...Velika steta za njegovu karijeru sto nije nastavio da i dalje igra vrhunsku kosarku...Kao primer sam naveo sampionski prsten a sad da li ga je on i zasluzio o tome se moze do sutra polemisati...Cinjenica je da decko ima problematicno ponasanje ali stoji i to da je zadao domaci zadatak mnogim zvezdicama iz naseg javnog zivota! Ovde kad neko od pomenutih kine odmah izadje u medijima a kad je Darko to radio retko ko je to ispratio na adekvatan nacin...Znamo kako su se pojedinci obrukali za vreme poplava i sada sa ovim polivanjem vodom ali to je sad realno stanje u ovom drustvu .