Maj 09, 2024, 05:57:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.111 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Skinuti mast do kraja  (Pročitano 6694 puta)

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Skinuti mast do kraja
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 13, 2014, 08:27:11 posle podne »
Jel moze pomoc da gore navedeno pitanje ?

Hvala
Necu ja nista da pametujem, to neka rade iskusniji. Samo cu da ti kazem NAPISI KOLICINE svega. Mozda pojedes po obroku 50g a mozda 500g, ne zna se.

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Skinuti mast do kraja
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 13, 2014, 08:35:32 posle podne »
Da budem iskren ,ne vodim racuna ,tj. nisam jos poceo da vodim evidenciju koliko cega ,ali porcije su onako  ,srednje ,jer gledam da ne bude nit mnogo ,a ni malo ,sad ne znam tacno , ebem ga :( Gledam da budem umeren sto vise mogu

 




Van mreže bbc

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 220
Odg: Skinuti mast do kraja
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 13, 2014, 08:36:30 posle podne »
nevalja, taj rapedfuel kao sto kazes na takav rezim ishrane je bacanje para, plazma,vocni jogurt,mleko,banana izbaci..
i kao sto rece neko moras znati kolicinu da bi mogao da pratis i korigujes.. pozdrav
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2014, 08:38:53 posle podne bbc »

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Skinuti mast do kraja
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 13, 2014, 08:41:18 posle podne »
Pitanje :

Posto sam krenuo sa dijetom ,jer MORAM da smrsam koje kilo ( 4 - 5 ) za 45 dana iz opravdanih razloga , da li je ovo dobro za pocetak ?

Kupio sam Raped Fuel i Omega 3 Fish Oil .
Raped Fuel pijem 30-60m pre prvog i drugog obroka , Omega 3  uz svaki obrok tj. 3x

Radim od 4-10 ujutru
- oko 8:00 mi je prvi obrok ,recimo plazma i vocni jogurt ili musli u mleku i banana i uz to ,naravno ,omega 3 kapsula + Raped Fuel ( pre obroka )
- 12 : 00 pirinac , 5 belanaca i 2 zumanceta , nesto od salate , casa mleka ili jogurta
- 16 :00 barenovo povrce , piletina , neka salata + Raped Fuel + Omega 3 + casa domaceg soka
- 20 : 00 pirinac , nesto od salate , tunjevina , jabuka + Omega 3

Ovako izgleda taj neki moj dan ,naravno ,uz neke male ispravke ,rotacije ,cisto da ne jedem svaki dan isto

Jos uvek ne vodim racuna koliko cega sam pojeo ,koliko sam UH uneo ,proteina i sl

Uz sve ovo , krenuo sam u teretanu 3x nedeljno i 2x fudbal

Molim bih da cujem da li je ovo ok ,sta treba i da li treba da menjam nesto ?!

Pozdrav



dorucak nikakav, ajde bar ovsane i protein ( mada ja to ne racunam kao obrok xD )
kreni prvo da meris cega koliko jedes da bi znao gde da skratis.
povecaj broj obroka

znam da je tesko kad se radi nocna smena ali naviknes se...

Edit: pogledaj na Blogu nutrition imas o ishrani i kako koncipirati istu veoma jednostavno objasnjeno i potrebno je
5min da se procita

ISHRANA JE BROJ 1. kod skidanja kila nema tih sagorevaca koji ce ti pomoci ako ishrana nije dobra.

a 45dana je sasvim dovoljno da se skine 5kg laganoo


evo nekih linkova
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.pt/search?q=rotacija

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.pt/2014/09/rotacijom-hidrata-i-proteina-do.html
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.pt/2012/07/rotacija-hidrata-bez-brojanja-grama.html
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.pt/2014/05/sagorevanje-masti-i-rotacija-hidrata.html
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.pt/2014/04/rotiranje-ugljenih-hidrata-za-bolju.html

ps. sad tek vidim koliko je tema o rotacijama hahahha
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2014, 08:46:56 posle podne kikibgd »

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Skinuti mast do kraja
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 13, 2014, 08:49:11 posle podne »
Vocni jogurt i plazma su bili samo uvid u sve ovo . Od ujutru nosim musli + jogurt + jabuka , to ce biti dorucak oko 8-9.... oko 12:00 pirinac ,salata , 5jaja ,od kojih 2 zumanceta i casa jogurta , 15 : 00 krompirici , povrce ,neka piletina ,salata ,zavisi sta se nadje i oko 18:00 - 19 : 00 tunjevina ,neko jaje , salata ,mozda pirinac i tako ???

Ovo sam ja mislio da vrtim i da mi ovo bude neka osnovica

Van mreže bbc

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 220
Odg: Skinuti mast do kraja
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 13, 2014, 08:56:30 posle podne »
opet jogurt ,a  ;D al nije vocni,musli nevalja,najbolja opcija su ti ovsene pahuljice u kombinaciji sa jajima za dorucak recimo, i ako bas mora ta jabuka ok al u fazi gubljenja kg apsolutno nepotrebna,i kazes neka piletina ona treba da ti je jedna od osnova unosa proteina,pirinac u vecernjim casovima izbegavaj ..

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Skinuti mast do kraja
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 13, 2014, 09:27:44 posle podne »
Iskreno ,ja nisam neki ljubitelj voca ,ali sam zavisnik od slatkisa ,tj.slatkog i valjda tako gledam da nadomestim malo secara ,koji ce mi se traziti tj.trazi :) Tesko je odreci se svega u svega par dana ... Ja inace vise preferiram mleko ,ali ako moram da biram izmedju ,kazu da je bolje jogurt ,valjda.....  Piletinu cu probati barem 2x dnevno da ubacim u jelovnik i valjda je to to ....

Van mreže alfadripac

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Skinuti mast do kraja
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 13, 2014, 10:00:54 posle podne »
jednostavno izbaci fruktozu makar može posle treninga,a i mlečno ti ne treba živi šećer