Jun 16, 2024, 07:22:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Mišljenje o planu treninga  (Pročitano 1379 puta)

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Mišljenje o planu treninga
« poslato: Jul 21, 2015, 08:36:26 posle podne »
Nakon aktivnog bavljenja pl-om. Planiram se posvetit izgledu i bb-u. 
Trenirao sam mjesec dana bombing- gigu od 4 vježbe po 3 kruga. Osjećao sam se kao da me vlak pregazio, nisam imao antikatabolike i neku jaču supl. osim wheya i kreatina pa ne znam koliko je to uopće imalo smisla. Ne mogu se dovoljno koncentirati na mišić tokom sva 3 kruga, jedino je 1. bio kako treba,  jer mi je psihički previše a vjerojatno i fizički.  Izgubio sam 2 kile tokom treninga bez mjenjanja prehrane,  trebao sam se pripremati za jesenku sezonu u mens physiqueu pa je to bio razlog takvog treninga, sada treniram ovako:

pon. prsa-triceps
uto. leđa-biceps
sri.  noge
čet. prsa-ramena
pet. ruke
sub,ned-odmor
ili bi bilo bolje da napravim odmor u srijedu pa da u subotu napravim noge?

Mjesec dana sada treniram nekom klasičnom rutinom ali sam sada ubacio dva puta prsa i ruke. Prsa ne napreduju nikako, jednostavno ne rastu i ne znam što bi više probao. Probao sam svašta već i ne znam što da više mislim, leđa rastu od samo 3 vježbe dok prsa mukom mučim... pa se bojim da ne budem grešku pravio. Jel bi bilo uredu nekakvih 4-5 vježbi u pon. za prsa pa nešto malo manje odraditi ponovno u čet. uz ramena?  isto tako i za ruke, 2-3vježbe u pon. i uto, pa supersetove u petak.  li je to ipak previše???



unaprijed hvala......................





Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Mišljenje o planu treninga
« Odgovor #1 poslato: Jul 21, 2015, 08:53:51 posle podne »
Baci neku sliku

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Mišljenje o planu treninga
« Odgovor #2 poslato: Jul 21, 2015, 09:22:37 posle podne »