Jun 08, 2024, 08:57:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: evo mene malo i kod vas....  (Pročitano 16206 puta)

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 15, 2007, 07:11:06 pre podne »
dobro jutro  pedjos 8)...ja poranio idem na put nesto poslom pa rekoh da pregledam malo sta se postuje ......
   hahahah dada frizura pa to je tad bilo moderno sad kad gledam te slike umirem od smeha...
   priznajem da mi je bilo super tad jer sam bio siguran u pobedu  al kao sto kazes davno je bilo ...sad sam prihvatio realnost da sam mozda propustio da uradim nesto bas veliko ...al treba puno kockica da se sloze pa da nastane jedan nasser ili milosh jbg....
    pa vidi buraz mozda jesmo malo presli veliku kilometrazu al nismo jos za generalku....dobro se drzimo  sva  trojica  i dao bog zdravlja jos dugo cemo se rvati sa gvozdjurijom i uciti decicu kako da postanu ljudi hahahaha ajd zivio buraz..... :D
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #46 poslato: Jul 24, 2008, 02:14:53 posle podne »
pozdrav svim sa foruma ...evo mojih najnovojih slicica....iako ne treniram onako full i zasada nemam ambicija da u skorije vreme opet nastupam drzim solidnu masu ...a sada nameravam ciso radi sebe da malo poradim i na definiciji.....sve u svemu nema popustanja....
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #47 poslato: Jul 24, 2008, 02:19:02 posle podne »
ipak ovako je lepse ;D ...malo cemo reducirati ishranu ..ovo je otvoreni kup vojvodine 2005
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #48 poslato: Jul 31, 2008, 03:33:31 pre podne »
moj prvi veliki uspeh zagreb 1989 drzavni juniorski prvak....ovako sam izgledao sa 18 godina
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #49 poslato: Jul 31, 2008, 03:37:36 pre podne »
off season 118 kg ;D
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #50 poslato: Jul 31, 2008, 03:44:18 pre podne »
da znam nije bas lep prizor sa proslog posta ....LOL    ovo je jedno od mojih boljih izdanja becej 2004 vojvodina open cup
« Poslednja izmena: Jul 31, 2008, 03:45:56 pre podne goran gajic »
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže gavranac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 309
  • Veoma gladan
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #51 poslato: Jul 31, 2008, 12:12:19 posle podne »
Onako si izgledao sa 18 godina?!  Svaka chast, i za onda i za sada.
Bolje ispasti glup, nego iz autobusa.

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #52 poslato: Jul 31, 2008, 05:00:30 posle podne »
Onako si izgledao sa 18 godina?!  Svaka chast, i za onda i za sada.
da sa 18 sam imao izgled takav da su strcnjaci occekivali da cu napravii svetsku karijeru...dobra genetika i fanaticna zelja...medjutim 90-ta odlazak u vojsku,ratovi,sankcije inflacija i jos puno toga sto me je omelo da na pravi nacin nastavim kraijeru....medjutim 97 otvaram svoj klub i vracam se na scenu i evo ove slke pokazujeu da sam iapk uradio nesto..naravno uvek moze i bolje ali ni ovako nije lose.....
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže gavranac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 309
  • Veoma gladan
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #53 poslato: Jul 31, 2008, 07:18:54 posle podne »
E, da nije bilo rata ja bi sada mozda bio glumac. Nije da zaj.bavam, nego stvarno. Svako je od nas izgubio po koju priliku, a na kraju se pitash: da li je bilo vredno svega toga? Bili kako bilo, dobar si posao odradio druze, za svako poshtovanje.
Bolje ispasti glup, nego iz autobusa.

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #54 poslato: Jul 31, 2008, 10:22:08 posle podne »
Puno smo svi izgubili...nije uopste moralo tako biti ...da smo se pitali mi normalni...al jbg....zivot ide dalje ja ne zalim za necim sto je oglo biti,zdrav sam u dobroj formi to je najvaznije..e sad dali sam mogao biti svetski prvak ili neznam sta da je bilo sve drugacije...od  tih misli nema vajde
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #55 poslato: Jul 31, 2008, 11:25:38 posle podne »
Pozdrav imenjace  ;) ;).... sada kada si se sredio sa poslom vrati se na binu, onako, za svoju dusu, opusteno.... Nema nista bez nas...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #56 poslato: Jul 31, 2008, 11:38:28 posle podne »
Da, Gorane (i Gajicu i Ilicu), haj'mo svi u Kragujevac...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #57 poslato: Jul 31, 2008, 11:43:58 posle podne »
SVI, SVI u KRAGUJEVAC
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #58 poslato: Jul 31, 2008, 11:59:26 posle podne »
Pozdrav za Sampiona.Znaci svi u Kg!!!

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: evo mene malo i kod vas....
« Odgovor #59 poslato: Avgust 01, 2008, 01:56:28 pre podne »
Pozdrav imenjace  ;) ;).... sada kada si se sredio sa poslom vrati se na binu, onako, za svoju dusu, opusteno.... Nema nista bez nas...
Pozdrav Ilicu ,lepo je videti staru gardu ponovo aktivnu...nema predaje naravno,ovo je znamo to dobro jako "zarazan "sport....Jeste bice to za za svoju dusu bez usiljenosti ....taj osecaj kada si na bini je nesto sto neko ko nije doziveo ne moze da pojmi i cemu se uvek zelis vratiti...no mislim da cu ipak jos neko vreme prioritet dati poslu  dok zauzmem pozicije  koje sam sebi zacrtao....mozda se bas ti siske i ja nadjemo na istoj bini kao veterani..... ;
Da, Gorane (i Gajicu i Ilicu), haj'mo svi u Kragujevac...
dolazim ...sigurno ali zasad kao navijac..imacu nabini jednu prijateljicu kojoj ce trebati podrska ;D
« Poslednja izmena: Avgust 01, 2008, 01:59:41 pre podne goran gajic »
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com