April 19, 2024, 08:45:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Follistatin 344 i IGF-1(Petpide)  (Pročitano 2082 puta)

Van mreže Jarax

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Follistatin 344 i IGF-1(Petpide)
« poslato: Februar 25, 2017, 08:22:20 posle podne »
Tražim na netu ali nigdje ne mogu naći koliko je isplativo koristit petpide...
Gledam beneficije steroida i petpide i ja kao laik koji nisam u tome svijetu toliko dugo imam osjećaj da su petpidi daleko bogati sa benificijama nego sami steroidi.

Dobri su za kosu,nokte,mladolik izgled Itd. Uz sve to dobri su i za prženje masnoća i grade misice.

Budući da ima dosta robe od bio petpide kod nas zanimaju me vaša mišljenja o tome.

Neznan meni sad ovo IGF-1 HGH i folistatin sve ima bolje beneficije od klasičnih steroida..

Mene zanimaju nuspojave ovih lijekova ako neko može reci nešto vise o tome?!

Van mreže Lefty

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Follistatin 344 i IGF-1(Petpide)
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2017, 12:27:23 pre podne »
Pa razmisli malo logicki.Da su ti petpidi stvarno bolji od steroida sto ih ne bi onda bodybuilderi uzimali umjesto sterioda?

Van mreže Jarax

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Follistatin 344 i IGF-1(Petpide)
« Odgovor #2 poslato: Februar 26, 2017, 01:13:40 pre podne »
Logički mogu rec sa su oni stalno na ciklusima a petpidi dosta koštaju to je jedan od razloga sigurno.
Dalje mi nismo pro bilderi ili mislim da je malo tko i natjecatelj.

Vjerojatno samo petpidi jednom pro bilderu ili takmicaru ne daju dovoljno benificija ali ja naglašavam za rekreativce.
Znam da će sad neko pametan sletit rekreativci ne trebaju uzimat.
Ali mislim da je to stvar svakog individue ja npr ne pušim i nije mi jasno zašto je neko i počeo pusti tako nezrelim ni da Ae mene osuđuje rad ovoga.

Jer ako nemaju previše nuspojava onda bi rade išao na to...
Cijena je veća ali opet ništa pretjerano da si ne može priuštit zaposlena osoba.

Van mreže Lefty

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Follistatin 344 i IGF-1(Petpide)
« Odgovor #3 poslato: Februar 26, 2017, 01:52:20 pre podne »
Pa kontradiktoran si.S jedne strane govoris da su dosta skupi i da ih body builderi ne mogu priustiti,a s druge strane da ih zaposlena osoba kupi bez problema.Nema tu izmisljanja tople vode,sve sto valja koristi se u praksi.

Naravno da mu ne daju dovoljno benificija ali si u prvom postu napisao da su po tebi petpidi bolji od steroida.Po meni nema smisla da rekreativci uzimaju steroide i bezveze narusavaju zdravlje ako nemaju natjecateljskih ambicija.Ali to me se ne tice tako da...

Ja govrim cisto logicki ali ima ih tu sto ce ti to daleko bolje objasniti.

Van mreže Jarax

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Follistatin 344 i IGF-1(Petpide)
« Odgovor #4 poslato: Februar 26, 2017, 08:57:11 pre podne »
Znao sam da će ma reci to za cijenu.Naravno da su skupi ako si stalno kao takmicari..
Mislim i ti su u jednu ruku u pravu sli volio bih čuti mišljenje naprednih users koji su probali i znaju kako djeluje ovaj lijek.