Maj 07, 2024, 03:50:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: XXXIXen
X3MShop banner

Autor Tema: VICEVI ILI VICOVI  (Pročitano 301193 puta)

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #915 poslato: Februar 04, 2011, 09:18:12 posle podne »
pa i meni je bilo cudno za vic.
znaci nisam glup  ;D

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #916 poslato: Februar 06, 2011, 01:15:13 posle podne »
Daj mi jednu ŽUTU FRUTELA KOLU i jednu ORGIJALNU DRINU!
Reče jedan deda danas u prodanvici... ;D ;D ;D

Ako se onda nisam šlogirao neću nikad!!
hahhahahaahhahahaahaha

Van mreže SkyLine019

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #917 poslato: Februar 06, 2011, 02:34:23 posle podne »
Jbg stigle ga godine..:D
Power of will !

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #918 poslato: Februar 09, 2011, 11:57:32 pre podne »
Оригинална верзија

Свадба у Банату...Удаје се Јула за Црногорца. Велики сто у дворишту, за столом пуно гостију. Са једне стране стола све Црногорци, има их једно двадесет са још 40 кг ордења. Све се то нагло ка столу од тежине. Са друге стране стола седе Лале, лепи и дебели. Устаје једна старина, придржава се штапом и почиње свој говор: "Ова ваша Јула има част што улази у овако славну фамилију. Наш Блажо је син палог борца, народног хероја, чији је ђед рашћерив'о Турке на буљуке код Мојковца. А његова сестричина, од Баја Стричевића његовог шуре снаја, што је прађед његове бабе проћера Међедовиће, јер је њино племе било спремно на све. А његова тета, што је оног Миљана, Драгоровог сина, што је на Дурмитору изда' стрица Милића, е да јебе оца издајничког, посјекла кано тикву, а ну, ваша Јула треба да је срећна што улази у овак'у славну фамилију, тако да речем..."

Црногорска верзија
 
А оно ти је била свадба у Банат, да је није било ниђе!  Доша' наш Блажо да прижени њи'ову Јулу. А наш ти је Блажо висок ка' Лењин, отац му народни херој, борац још од априла 1945. Кад смо шјели за сто, са наше стране све соко до сокола, е да сабирамо, не би Турака и мртвијех Талијана пребројали, да јебе оца очињег! И Мићун, његов стричевић, што је одржа' говор, не би га ни Његош боље одржа'! Е, али Међедовиће, и њино племе што изда' стрица Милића, но да не причамо сад о томе! А јадо мој, а сви ордење ставили, па се сјаји, ка' рефлекторе да су укључили. А равно ти је код њих, јадо, да равније не може бит'! А ну, а Јулин отац одржа' кратки говор, но је река' да је Јула поштена дјевојка, е да су сви који су се дружили с њом, били задовољни!
Е, тако и треба да буде, кад улази у  овако славну и поштену црногорску фамилију!
Живјели!
 
Лалинска верзија
 
Морам ти касти, јебеш га, сад кад је све прошло, да смо Јулу некако удали! Да је нашла неког нашег, није! Да је нашла неког богаташа, није! Е, јебеш га! Нашла неког Црногорца, ал' тај је, јебеш га, потхрањен! Јула може да га стави под мишку! И дошла ти његова фамилија, скоро сва, могу ти касти, ал' да их ставиш све на кантар, били би тешки к'о кум Пера и његова Јуца! И нанели гвожда неког, кажу ордени, јебеш их, сви се савили до земље, ал' не скидају! А зет, нема га триест кила са креветом! Ал' нагојићемо ми то! Наша Јула, како кува, и ногу од стола би угојила! И морам ти касти, ил' сам ја то погрешно разумео, а не бих вол'о, да они волу да се свађају! И посвађали се са неким, јебеш га, медведима, пре триста година! И имају неку бабу, далеко било, која маше неком сабљом!
И сад они се хвалу да је она, о мај, неку главу одсекла! Ал' нисам схватио да је отишла у затвор! Чудан неки народ, да га јебеш!

Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...

Van mreže deske1403

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #919 poslato: Februar 12, 2011, 12:17:36 pre podne »
Došao upravitelj zatvora u ćeliju i pita Crnogorca: "Zašto ne ustaneš kada ulazim?" A Crnogorac će na to: "Meni su rekli da moram odležati dvije godine."

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #920 poslato: Februar 12, 2011, 11:40:05 pre podne »
Došao upravitelj zatvora u ćeliju i pita Crnogorca: "Zašto ne ustaneš kada ulazim?" A Crnogorac će na to: "Meni su rekli da moram odležati dvije godine."
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #921 poslato: Februar 14, 2011, 01:26:07 posle podne »
Sta je chak noris slusao sedamdesetih ?       Devedesete    axaxaxaxaxax
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #922 poslato: Februar 16, 2011, 07:36:34 posle podne »
Medo, imas li jagoda? - Nemam zeko!
Medo, imas li jagoda? - Nemam zeko!
Medo, imas li jagoda? - Nemam zeko!
Medo, imas li jagoda? Ako me jos jednom pitas, zakucacu te ekserima  za zid!
Medo, imas li eksere? - Nemam.
A jagoda?

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #923 poslato: Februar 16, 2011, 07:43:03 posle podne »
Sta je chak noris slusao sedamdesetih ?       Devedesete    axaxaxaxaxax

hahahaha dobar

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #924 poslato: Februar 20, 2011, 12:54:54 posle podne »
zlezava se crnogorac ispod drveta u svom dvoristu ,i u jedno trenutku poce dozivati svoju zenu koja se nalazila u kuci:MILOJKA, DAJ ONAJ PROTIV OTROZ ZA ZMIJE!!!ZENA:STO, JER TE UJELA!!CRNOGORAC JOK, AL EVO IDE K'MENE
dobar  ;D

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #925 poslato: Februar 20, 2011, 02:08:21 posle podne »
zlezava se crnogorac ispod drveta u svom dvoristu ,i u jedno trenutku poce dozivati svoju zenu koja se nalazila u kuci:MILOJKA, DAJ ONAJ PROTIV OTROZ ZA ZMIJE!!!ZENA:STO, JER TE UJELA!!CRNOGORAC JOK, AL EVO IDE K'MENE
dobar  ;D
xaxaxaxaxaxaxaxa lencuga :)
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #926 poslato: Februar 20, 2011, 07:38:08 posle podne »
Leži mačka u kontejneru, napušila se trave (naduvala se zverski)i prilazi joj baba da baci smeće, pa kaže da je potera"Pis maco!", a maca je pogleda krvavim očima, pa kaže: "Peace, baba."
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže SkyLine019

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #927 poslato: Februar 20, 2011, 07:52:58 posle podne »
Leži mačka u kontejneru, napušila se trave (naduvala se zverski)i prilazi joj baba da baci smeće, pa kaže da je potera"Pis maco!", a maca je pogleda krvavim očima, pa kaže: "Peace, baba."


Haha :D dobar..
Power of will !

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #928 poslato: Februar 20, 2011, 08:08:57 posle podne »
Leži mačka u kontejneru, napušila se trave (naduvala se zverski)i prilazi joj baba da baci smeće, pa kaže da je potera"Pis maco!", a maca je pogleda krvavim očima, pa kaže: "Peace, baba."

Ovaj već valja :D
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: VICEVI ILI VICOVI
« Odgovor #929 poslato: Februar 21, 2011, 11:15:29 pre podne »
:)))))
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.