Maj 23, 2024, 12:53:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)  (Pročitano 300708 puta)

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #45 poslato: Maj 31, 2007, 05:47:58 posle podne »
Izvinjavam se na postu iznad , loshe sam quotovao , smotan sam , pa bi molio moderatora da ga izbrishe , i da pitam posto imam sumeci bajerov aspirin i on sadrzhi 400 miligrama acetisalicilne kiseline ,a imam i ovaj sa obicnim tabletama , on sadrzi 500 mg te kiseline . Reche sasa da je dovoljno 100 mg ? Znachi da mi je mnogo jedna tableta , da li da je prepolovim pa pola jedne koristim u stacku ?
Specialization is for insects.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #46 poslato: Maj 31, 2007, 06:08:23 posle podne »
Ili je podeli ili nadji one od 100mg :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #47 poslato: Maj 31, 2007, 06:32:31 posle podne »
Ili je podeli ili nadji one od 100mg :wink:

Ma extra , podjelicu aspirin :) Samo jos ovo , nikad prije nisam uzimao efedrin i mislio sam da pocnem sa pola tablete u eca stacku prije trcanja , i sa pola tablete pred teretanu  kad imam trening ? I da li oba puta da uzimam stack , znaci efedrin koferin i aspirin ili to samo pred trcanje a pred teretanu je dovoljno efedrin i kofein ? Kako cu ? :)
Specialization is for insects.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #48 poslato: Maj 31, 2007, 08:46:23 posle podne »
Ili je podeli ili nadji one od 100mg :wink:

Ma extra , podjelicu aspirin :) Samo jos ovo , nikad prije nisam uzimao efedrin i mislio sam da pocnem sa pola tablete u eca stacku prije trcanja , i sa pola tablete pred teretanu  kad imam trening ? I da li oba puta da uzimam stack , znaci efedrin koferin i aspirin ili to samo pred trcanje a pred teretanu je dovoljno efedrin i kofein ? Kako cu ? :)

Sve zajedno ukoliko ti je cilj skidanje kg...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #49 poslato: Maj 31, 2007, 08:47:59 posle podne »
Ok , tako cu . Hvala velika.
Specialization is for insects.

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #50 poslato: Jun 11, 2007, 10:49:12 pre podne »
Uh .. Zanima me kako vi sa foruma podnosite efedrin tj eca stack ? Mislim na nuspojave . Ja evo tek sto sam pocheo , juche sam ujutro na prazan stomak uzeo 25 mg efedrina tj pola tablete , pola tablete aspirina , i popio solju crne kave i sve ok , cini mi se da nisam nikakav kik poseban osjetio niti promjene ikakve . Jutros sam ponovio sve isto , i za razliku od proslog dana osjetio sam blagi porast temperature i neki mali kik sto je super ali brate... Evo sad dok kucam prevrce mi se zheludac od muchnine. To su muke tantalove.. Dodje mi da povratim ali trpim .  Kako vi sa foruma koji ste koristili ecu podnosite ovo? Jeli vam dolazila kad ovakva muchnina , jeste li povracali ? I jeli ovo samo prvih dana mucnina ova pa posle nije ili shta vec...
Specialization is for insects.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #51 poslato: Jun 11, 2007, 10:52:15 pre podne »
Uh .. Zanima me kako vi sa foruma podnosite efedrin tj eca stack ? Mislim na nuspojave . Ja evo tek sto sam pocheo , juche sam ujutro na prazan stomak uzeo 25 mg efedrina tj pola tablete , pola tablete aspirina , i popio solju crne kave i sve ok , cini mi se da nisam nikakav kik poseban osjetio niti promjene ikakve . Jutros sam ponovio sve isto , i za razliku od proslog dana osjetio sam blagi porast temperature i neki mali kik sto je super ali brate... Evo sad dok kucam prevrce mi se zheludac od muchnine. To su muke tantalove.. Dodje mi da povratim ali trpim .  Kako vi sa foruma koji ste koristili ecu podnosite ovo? Jeli vam dolazila kad ovakva muchnina , jeste li povracali ? I jeli ovo samo prvih dana mucnina ova pa posle nije ili shta vec...
..

THIS IS THE NAME OF THE GAME :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #52 poslato: Jun 11, 2007, 11:39:18 pre podne »
Pedja brate , ako ovo redovno trpish dok si na eca stacku , i redovne su nuspojave ovo, tebi svaka chast , ja skidam kapu stvarno. Istrpicu i ja brate nadam se .. Nego eto , nisam znao da su ovakve muchnine u pitanju :P Sad me tek pustila muchnina , sat i po trpih da ne povratim . Kako ostali ? Jeli bash svi imate probleme sa muchninom ?
Specialization is for insects.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #53 poslato: Jun 11, 2007, 01:01:21 posle podne »
Ja nemam :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #54 poslato: Jun 11, 2007, 01:56:38 posle podne »
Ja nemam :wink:
.

PA MENE MOZ\DA MUCI JEDAN ZELUDAC..ALI POSTO SVI KAZU DA IMAM 7 KAO ALF...ONDA TO I NE PREDSTAVLJA PREOBLEM.OSTALIH 6 JE UVEK SRPEMNO DA DOCEKA BELANCEVINE..GROARRRRRRRRR


Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #55 poslato: Jun 11, 2007, 04:35:09 posle podne »
Ja uopce namam mucninu iako stalo koristim ECA...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #56 poslato: Jun 12, 2007, 01:56:10 pre podne »
a ko zna od cega je. od tableta rijetko se desava. znaci il ti je slabo sjela ta kafa il ko zna sto si izo za dorucak i jos ako si se dobro opuchio na cardiu pa ringishpil u stomaku itd itd
« Poslednja izmena: Jun 12, 2007, 02:01:58 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #57 poslato: Jun 12, 2007, 06:28:47 pre podne »
Na prazan stomak sam uzeo eca , i nisam stigao da doruckujem , chim sam se malo ohladio , pochela je muchnina. Vidish sad se nesto presabiram , mozhda da je do kafe . Skuvao sam bio sto jachu kafu crnu (a nevjest sam tu) pa je sva od toza bila , popio sam sa njom masu toza onoga. Mozhda je od toga :P
Specialization is for insects.

Spartak

  • Gost
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #58 poslato: Jun 12, 2007, 10:38:33 pre podne »
brate pa valjda se kardio radi na prazan stomak gdje ces da doruckujes pa da radis kardio.Valjda si to trebao odavno da znas i prije uzimanja ECA

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #59 poslato: Jun 12, 2007, 12:25:22 posle podne »
Na prazan stomak sam uzeo eca , i nisam stigao da doruckujem , chim sam se malo ohladio , pochela je muchnina. Vidish sad se nesto presabiram , mozhda da je do kafe . Skuvao sam bio sto jachu kafu crnu (a nevjest sam tu) pa je sva od toza bila , popio sam sa njom masu toza onoga. Mozhda je od toga :P

Mozda od aspirina :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!