Maj 04, 2024, 01:31:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)  (Pročitano 299963 puta)

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #270 poslato: Jun 16, 2012, 09:31:10 posle podne »
E/C/A  lijeci  Astmu, e kad bi moglo.....

Pa ne leci nego koliko sam ja skapirao, vraca pluca u normalu za vreme trajanja efedrina slican efekat kao ovaj moj aloprol, pa sam dosao do zabune da i aloprol nema malo efedrina u sebi o.O


Koje dvije vrste astme imas? Predpostavljam alergijsku i bronhijalnu, jesi li koristio BERODUAL, imas li stalnu terapiju? Ne znam da li se i sad koristi sirup EFEDRINOM....  opet sve u dogovoru sa svojim ljekarom.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #271 poslato: Jun 16, 2012, 10:59:39 posle podne »
@velja mlad sam, lud i pomalo tesko disem :)

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #272 poslato: Jun 17, 2012, 04:29:26 pre podne »
@BUKAS Pa pazi, inhalaciju koristim samo ako dobijem napad ili ako ne moze da mi se smiri disanje. Jednom sam tako trcao i to nesto smesno, 7-8min. i krenulo malo da me gusi, pa sam stao i nastavio da hodam, ali opet je nastavilo i tek kada sam seo bilo mi je malo bolje, ali mi posle  nije ginulo jedno inhaliranje. Recimo kada radim mrtvo dizanje, npr. mogu 10 puta da uradim, ali ja samo 6-7 jer pluca hoce da mi riknu.

@dr Sasa Pa da, te dve imam. Pa ne mogu da se setim da li sam koristio. Ma 'de da se dogovorim sa lekarom, on bi mi rekao da treba da prestanem da treniram koliko su istripovani. Jbg. s' obzirom da imam astmu, nisam bas los, 195cm, 105kg. BF oko 12%, mesomorphic sam, u julu 19god. trudim se.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #273 poslato: Jun 17, 2012, 11:41:25 pre podne »
nece ti reci. ja sam astmaticar sve do 16e god nisam video nista od lekova i pumpica a 2x sam bio u bolnici zbog napada astme. tek posle 2og sam isao na lecenje i dobio ventolin pumphcu. a tad sam trenirao kosarku. a tad sam i primio intravensku tj najbrzi vid leka. niko mi nije rekao da prestanem sa sportom.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #274 poslato: Jun 17, 2012, 03:27:41 posle podne »
nece ti reci. ja sam astmaticar sve do 16e god nisam video nista od lekova i pumpica a 2x sam bio u bolnici zbog napada astme. tek posle 2og sam isao na lecenje i dobio ventolin pumphcu. a tad sam trenirao kosarku. a tad sam i primio intravensku tj najbrzi vid leka. niko mi nije rekao da prestanem sa sportom.

Mislio sam konkretno sa teretanom. Tezine, jos sam u razvoju itd. Znam jer su mi pricali na sistematskom da to ne radim.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #275 poslato: Jun 17, 2012, 07:17:29 posle podne »
jbg ti poredis te na sistematskom i ljude koji su strucni na polju plucnih bolesti kod kojih sam bio 2 god na lecenju i kad sam u medjuvremenu krenuo u teretanu niko nista lose nije rekao.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #276 poslato: Jun 17, 2012, 07:28:41 posle podne »
jbg ti poredis te na sistematskom i ljude koji su strucni na polju plucnih bolesti kod kojih sam bio 2 god na lecenju i kad sam u medjuvremenu krenuo u teretanu niko nista lose nije rekao.

Pa ako je tako onda oke. Meni bi kofein bio dovoljan nego sam hteo da vidim da li bi efedrin bio i redu.

Van mreže Doocks

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #277 poslato: Oktobar 14, 2012, 11:06:52 posle podne »
Pozdrav svima!
Dakle od sutra krecem koristiti efedrin, pa me malo citajuci sve ove komentare malo i recimo "strah".
Nemam nikakvih zdravstvenih problema, jedino sam u djetinjstvu imao problema s bronhitisom, no zadnji
napad sam imao prije 10 godina. Tako da sma sad zdrav, nemam problema sa srcem ni sa tlakom.
DAkle, po preporuci cu piti 25 mg na dan, sat vremena prije treninga, zajedno sa red bullom.
4 dana u tjednu, pa 3 dana stanke, pa opet.
Zanima me , dal je taj nacin uporabe dobar, i dal se isplati?
Hvala unaprijed.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #278 poslato: Oktobar 14, 2012, 11:37:21 posle podne »
Pozdrav svima!
Dakle od sutra krecem koristiti efedrin, pa me malo citajuci sve ove komentare malo i recimo "strah".
Nemam nikakvih zdravstvenih problema, jedino sam u djetinjstvu imao problema s bronhitisom, no zadnji
napad sam imao prije 10 godina. Tako da sma sad zdrav, nemam problema sa srcem ni sa tlakom.
DAkle, po preporuci cu piti 25 mg na dan, sat vremena prije treninga, zajedno sa red bullom.
4 dana u tjednu, pa 3 dana stanke, pa opet.
Zanima me , dal je taj nacin uporabe dobar, i dal se isplati?
Hvala unaprijed.
ako ti je cilj mrsavljenje onda naravno da se ne isplati.. Uzimati efe da bi potrosio vise kalorija, koje nadoknadis red bullom i to dosta vise ! Sto znaci trebao bi Aspirin, Tablete kofein ili kafa bez secera, i efedrin

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #279 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:55:40 pre podne »
Jel si to gledao Baumgarnera pa sa red bulom pijes, neverovatno...
Men sana in corpore sano !

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #280 poslato: Oktobar 15, 2012, 11:43:14 pre podne »
Mozda red bull sugar free :)

Van mreže Doocks

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #281 poslato: Oktobar 15, 2012, 04:37:34 posle podne »
Znaci prakticnije je samo uzimati sa kofeinom?
Prvi put cu uzimati pa cu za pocetak uzimati prije treninga 25 mg zajedno sa kofeinom, da vidim
zapravo kakav je efekat. Da, zapravo idem na fat burning loss, to mi je i jedini cilj mog konzumiranja,
pa kako bi mi onda preporucili ad uzimam sa obzirom da idem samo na fat burning loss?

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #282 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:09:23 posle podne »
Ja ne razumem zasto ljudi u 21. veku pored toliko dobrih sagorevaca oce da kosriste efedrin za fat burning loss. To se zove talibnaski pristup.

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #283 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:21:26 posle podne »
Ja ne razumem zasto ljudi u 21. veku pored toliko dobrih sagorevaca oce da kosriste efedrin za fat burning loss. To se zove talibnaski pristup.

Zato sto se otc suplementi ne mogu porediti sa eca.

Znaci prakticnije je samo uzimati sa kofeinom?
Prvi put cu uzimati pa cu za pocetak uzimati prije treninga 25 mg zajedno sa kofeinom, da vidim
zapravo kakav je efekat. Da, zapravo idem na fat burning loss, to mi je i jedini cilj mog konzumiranja,
pa kako bi mi onda preporucili ad uzimam sa obzirom da idem samo na fat burning loss?

25 mg efedrina, 200mg kofeina, 100mg aspirina sat vremena pre treninga da vidis kako reagujes, kasnije povecas.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: ECA - (efedrin-coffein-aspirin)
« Odgovor #284 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:29:21 posle podne »
A po cemu se to ne mogu porediti?