Mart 28, 2024, 06:36:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Gladijator ili ne?  (Pročitano 16894 puta)

Van mreže pikinator

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Gladijator ili ne?
« poslato: Jun 19, 2018, 12:34:35 pre podne »
Pozdrav ljudi, imam 14 godina i vec neko vreme vezbam, da li je pametno da uzmem gladijator masinu i da vezbam na njoj, da li cu imati problema sa rastom ili tako nesto?
 ::)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #1 poslato: Jun 19, 2018, 05:32:27 pre podne »
Pozdrav ljudi, imam 14 godina i vec neko vreme vezbam, da li je pametno da uzmem gladijator masinu i da vezbam na njoj, da li cu imati problema sa rastom ili tako nesto?
 ::)

neces imati problem
mozes samo da izrastes vise nego sto ces da irastes otpadajuci po kafanama do 4 ujutro

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #2 poslato: Jun 19, 2018, 11:26:16 pre podne »
Ja bih ti preporucio ili da krenes u teretanu ili mozda na ulicne sipke(vratilo,razboj,sklekovi)
mozda ti nisi jedan od njih tj takav ali znam desetinu momaka svima je dosadio nakon pola godine a nije bas jeftin,svakako ako mislis da ces trenirati mnogo duze na njega i da ce ti koristiti zasto da ne

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2018, 01:39:04 pre podne »
Teretana ti je najbolja opcija  ;)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #4 poslato: Jun 20, 2018, 04:09:05 posle podne »
Stvari su proste. Ako mozes uclani se u teretanu i kreni da treniras ako ne mozes iz bilo kojih razloga ( finansije, daljina teretane) uzmi taj gladijator, probaj da napravis nesto tegova kod kuce, sto rece Rade,  sipke  i to je to.
Jednostavno u teretani imas mnogo veci izbor tezina, samih ploca pa onda i masina  i misicu mozes da 'pridjes' iz mnogo vise uglova dok je u kucnim uslovima to teze.
Ali pokojni Fikret je koliko znam sam pravio sprave i na istima trenirao, neka me ispravi Pedja ako gresim. Opet i za to treba novca. Uglavnom ako imas zelju i volju nista nije nemoguce, samo polako i strpljivo.

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2018, 04:14:03 posle podne »
Još jedna bitna stvar,u teretani je "radna atmosfera",uvek je jači trening u teretani,nego kod kuće gde te niko ne gleda  ;)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #6 poslato: Jun 20, 2018, 07:36:08 posle podne »
to zavisi od osobe do osobe... ljudi u teretani umeju da budu velika distrakcija ponekad, klinci koji zajasu jednu spravu kao majmun drvo, cekanje na red za istu, ako hoces da radis kruzni trening sa vise vezbi mozes da zaboravis u vecini slucajeva ako nekog ima, ne dao ti bog da ti se u to vreme potrefi vise od jednog koji rade istu misicnu partiju.. velicina teretane izbor sprava ...opet cekanje na istu... i moje omiljeno kada te neko juri po teretani da mu budes spoter... umesto da budes u gym u 45 min do 60 , ostanes pola sata, nekad i vise praznog hoda... tako da, ko ima nacina i para da zaobidje to taj je srecnik.

p.s. Jeftinija varijanta je nabaviti sto vece slusalice , sto vidljivije i nositi ih svaki trening (ne mora da svira muzika u njima hahhaahahah)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #7 poslato: Jun 20, 2018, 07:56:27 posle podne »
Savet za sva pokolenja koja dolaze pa imaju ovaj problem sa čekanjem na spravu, klupu šta god... kako ja to radim, dakle priđete dotičnom magarcu koji obično kuca poruku ili skroluje kroz ig ili fb u pauzi koja je oko 3 min svaka, i pitate: “jel mogu da se ubacim?” Odgovor obično: “e imam još 2-3-4-17 serija...” i onda idete drugi put malo naglasenije: “SUPER! JEL MOGU DA SE UBACIM?” Radi provereno, never failed :)

Edit: ovo se odnosi na sve osim ako ne naletite na Slobu, onda čekate ako treba i pirinač da skuva da ne bi bili vreća za trening čoveku 😂😂😂😂
« Poslednja izmena: Jun 20, 2018, 08:01:36 posle podne Alex_R »
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #8 poslato: Jun 20, 2018, 08:37:25 posle podne »
Savet za sva pokolenja koja dolaze pa imaju ovaj problem sa čekanjem na spravu, klupu šta god... kako ja to radim, dakle priđete dotičnom magarcu koji obično kuca poruku ili skroluje kroz ig ili fb u pauzi koja je oko 3 min svaka, i pitate: “jel mogu da se ubacim?” Odgovor obično: “e imam još 2-3-4-17 serija...” i onda idete drugi put malo naglasenije: “SUPER! JEL MOGU DA SE UBACIM?” Radi provereno, never failed :)

Edit: ovo se odnosi na sve osim ako ne naletite na Slobu, onda čekate ako treba i pirinač da skuva da ne bi bili vreća za trening čoveku 😂😂😂😂

HAHAHAHA eto ispade Slobo djubre  ;D ;D

Ali salu na stranu,jako lose price sa tim pozerima sto zauzmu spravu po pola sata,ali jos je veci problem kad devojke zauzmu sprave za noge... Zato je moj svaki trening nogu kao da idem na bozicni uranak,da mozes ko covek da odradis...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #9 poslato: Jun 20, 2018, 08:45:54 posle podne »
Ja znam mnoge koji su imali dan kada su naleteli na guzvu rekli samo fuck this i otisli kuci...  ;D

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #10 poslato: Jun 20, 2018, 09:30:29 posle podne »
Ma ovo sto Alex kaze,najbolji je sistem za sprave ako su zauzete  ;D
Kod mene u teretani je raj za noge, svi idu po sistemu "gruvam gore,a dole trenerka",radim ih opusteno 2 x nedeljno.
« Poslednja izmena: Jun 20, 2018, 09:34:08 posle podne g0xy »

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #11 poslato: Jun 20, 2018, 09:44:25 posle podne »
Kod mene rade samo grudi i biceps i svi su na hemiji za pred leto
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #12 poslato: Jun 20, 2018, 10:05:17 posle podne »
Savet za sva pokolenja koja dolaze pa imaju ovaj problem sa čekanjem na spravu, klupu šta god... kako ja to radim, dakle priđete dotičnom magarcu koji obično kuca poruku ili skroluje kroz ig ili fb u pauzi koja je oko 3 min svaka, i pitate: “jel mogu da se ubacim?” Odgovor obično: “e imam još 2-3-4-17 serija...” i onda idete drugi put malo naglasenije: “SUPER! JEL MOGU DA SE UBACIM?” Radi provereno, never failed :)
Radi provereno x100.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #13 poslato: Jun 20, 2018, 10:10:32 posle podne »
Uh,( ne kao hidrati nego kao uzdah :D) ti su mi najolmiljieniji kada zasednu. Samarcina za sve nadmene idiote koji misle da su im mama i tata kupili spravu za rodjendan.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Gladijator ili ne?
« Odgovor #14 poslato: Jun 21, 2018, 12:48:53 pre podne »
Slobodane nisi ti đubre nego bijes kao Sotir zvani đubre stara majko u tesnoj koži 3 😂😂😂
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman