Maj 14, 2024, 07:44:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoć za savjet oko rotacije UH  (Pročitano 4928 puta)

Van mreže lilihop

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Pomoć za savjet oko rotacije UH
« Odgovor #15 poslato: Decembar 07, 2018, 08:23:22 posle podne »
Ma jok, nije meni namera bila da te vredjam ili da se svadjamo ti i ja ili bilo sta slicno.
Samo vam ukazujem na greske, greske koje sam i ja pravio, ali ako sam ih ja pravio mogu nekom pomognem da ne napravi iste.
Da se ne zalecete odmah da uzimate steroide kad ostale stvari nisu jos usavrsene i primenjene kako treba.
Pedja ti je u sustini rekao oko rotacije da nije dobra, jer su male oscilacije u hidratima izmedju low i high carb dana.

Pa sve ok Stevane, hvala tebi na uvijek dobronamjerni odgovorima, zao mi je samo da se prica počela vrtiti oko usput spomenutog proteina koji je nebitan u cijeloj priči.

Ja sam bezveze uskocio na temu jer sam i ja pravio iste greske do skoro i svaki dan bukvalno nesto novo naucim,nikad kraja,mislis sve znas i iskoci nesto i tek vidim da pojma nemam.

Inace i ja postavim pitanja,pa me ispeglaju na forumu,ali kapiram da je dobronamjerno,svaki dan se pojavi dosta clanova sa sve istim pitanjima koja se vrte u krug i onda dodje do odgovora koji ne prijaju usima haha ....ja tek ukapiram posle nekog vremena kolko sam glupa pitanja postavljao....ne kazem da je tvoje pitanje glupo,sasvim je Ok :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoć za savjet oko rotacije UH
« Odgovor #16 poslato: Decembar 08, 2018, 05:30:55 pre podne »
Decko
ti si pitao za MISLJENJE
ali ti nisi trazio MISLJENJE vec kao i ona onoj temo ODOBRENJE
kada si CUO da nesto nije ok, onda si naravno linijom manjeg otpora krenuo sa flsokulama nebitan, nepoterbno, nisam na to mislio i slicno - bitno je iz razloga sto si PITAO, da nisi pitao, niko ne bi znao ni da pijes to sranje. Vrlo je stvar jednostavna.

I en rauzmem o kakvom "tonu" pricas?. Da li ti smatras da je tebi ovde neko duzan da odgovara ili aminuje tvoje razmisljanje,  i da pri tome se obraca kao da razgovara sa papom himself? Nikakav ton nije u pitanju niti ga ima i nadam se da shvatas da je ovde DOBRA volja ljudi da li hoce da pisu ili ne

TO ste se tebi ne svidja napisano, to je vec druga stvar

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoć za savjet oko rotacije UH
« Odgovor #17 poslato: Decembar 08, 2018, 09:16:59 pre podne »
Ma jok, nije meni namera bila da te vredjam ili da se svadjamo ti i ja ili bilo sta slicno.
Samo vam ukazujem na greske, greske koje sam i ja pravio, ali ako sam ih ja pravio mogu nekom pomognem da ne napravi iste.
Da se ne zalecete odmah da uzimate steroide kad ostale stvari nisu jos usavrsene i primenjene kako treba.
Pedja ti je u sustini rekao oko rotacije da nije dobra, jer su male oscilacije u hidratima izmedju low i high carb dana.

Pa sve ok Stevane, hvala tebi na uvijek dobronamjerni odgovorima, zao mi je samo da se prica počela vrtiti oko usput spomenutog proteina koji je nebitan u cijeloj priči.

Jbt neverovatno
TI SI GA SPOMENUO I TRAZIO MISLJENJE!!
da nisi, ko bi znao da pijes?
Sta je sa tobom covece?