Mart 28, 2024, 09:41:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Bol, unutrasnja butina  (Pročitano 4652 puta)

Van mreže Oak

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 152
Bol, unutrasnja butina
« poslato: Novembar 16, 2019, 07:06:34 posle podne »
OK, otici cu svakako do doktora ako me skoro ne prodje, ali mozda je neko imao slicnu "povredu". Na treningu nikad nisam imao bol pri treningu nogu, sem onu normalnu pri pumpi i kontrakciji. Uvek se dugo zagrevam i istezem. Danas, hteo sam da sutnem loptu, nisam igrao fudbal, nego da dobacim deci preko puta i kako sam brzo iskoracio i eksplozivno sutnuo, momentalno sam osetio bol u unutrasnjosti leve butine, ispod same prepone. Sad kad testiram pokret, ne smeta mi toliko pri pokretu potiska tipa cucanj ili pres, ali mi smeta kad podizem nogu kao pri izvodjenju onih trpusnjaka sa dizanjem noge/u. Ako me ne prodje za nekoliko dana svakako cu otici do doktora, ne znam da li do tada samo da opustam taj bolni deo ili da pokusam da istezem, masiram?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bol, unutrasnja butina
« Odgovor #1 poslato: Novembar 16, 2019, 07:35:31 posle podne »
Nemoj nista da pritiskas masiras itd, možeš da namazes nekom hladnom kremom, ili hladnu oblogu

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Bol, unutrasnja butina
« Odgovor #2 poslato: Novembar 16, 2019, 09:21:04 posle podne »
Ma proci ce te za dva tri dana. Ako ne prodje javi mi se u inbox dacu ti broj mog terapeuta.
Meni Vidi Visi

Van mreže Oak

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 152
Odg: Bol, unutrasnja butina
« Odgovor #3 poslato: Novembar 17, 2019, 10:10:13 pre podne »
HVala druze.