Maj 20, 2024, 11:07:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Specijalan slucaj  (Pročitano 1138 puta)

Van mreže Ostoja92

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Specijalan slucaj
« poslato: Maj 08, 2024, 11:26:51 posle podne »
Postovani, iskusni bilderi. Da budem sto kraci i sto jasniji. Pocetnik, 32g , 170cm i 60kg mrsav ko prut.. Moj cilj je da dodam jos 6-7kg misica, sto bi rekli, malo da se naduvam. Citao sam dosta na forumu, ali bih svakako pitao za pomoc. Hranim se svim i svacim, jedem sve, i do 5 obroka dnevno, ali vec 3 meseca ne dobijam ni 100gr na tezini. Probao sam sa suplementima tipa hyper mass, super protein, creatin sa taurinom, i jos nekima sto preporuce u radnjama pansporta i nema pomaka. Interesujem se za steroide. Da li preporucujete dianabol, anadrol, durabolin... i u kombinaciji sa cim, da ne bih ostetio jetru, ili dobio neke druge posledice.. Mozete li dati neke linkove od tema ako sam nesto izostavio, gde da se naucim, da ne bih naneo stetu svom telu. Vidim da su misljenja podeljena, mozda je neko bio u slicnoj situaciji. Ako nekom znaci moj email ciki92sv@yahoo.com Hvala vam puno!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Specijalan slucaj
« Odgovor #1 poslato: Maj 09, 2024, 12:26:46 pre podne »
Previse nepoznavanja materije, ili se potrudi da malo s7ednes proucis stvar ili neko online vodjenje cele price. Stevdza se bavi time

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Specijalan slucaj
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2024, 05:18:54 posle podne »
Citat
tipa hyper mass, super protein, creatin sa taurinom, i jos nekima sto preporuce u radnjama pansporta


sve sve sve ali kreatin sa taurinom  8) 8) ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: Specijalan slucaj
« Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2024, 06:22:38 posle podne »
Pre svega sta li se vrtelo po glavi idejnom tvorcu da smiksa u suplement, verovatno profit sirovog materijala ako ga kosta u proizvodnji...


Van mreže Ostoja92

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Specijalan slucaj
« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2024, 09:59:53 posle podne »
Stupio sam u kontakt sa Stevdzom, pa se nadam da će da me popravi da ne moram ići sa ciglom u dzepu kad duva vetar. Admini mogu da obrišu temu. Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Specijalan slucaj
« Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2024, 10:07:15 pre podne »
Pre svega sta li se vrtelo po glavi idejnom tvorcu da smiksa u suplement, verovatno profit sirovog materijala ako ga kosta u proizvodnji...



naravno