Maj 08, 2024, 05:45:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: snaga-izdrzljivost  (Pročitano 12291 puta)

Van mreže nisam.hteo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
snaga-izdrzljivost
« poslato: Februar 06, 2007, 05:14:57 posle podne »
pokusao sam da nadjem pravu kombinaciu za snagu i izdrzljivost ali nisam bas uspeo svaka pomoc oko kure i kombinacije preparata mi je dobrodosla. treniram boks i imam zavidne rezultate ali mi treba snaga a ne masa i treba mi pluca ako me razumete... za takmicenje koristim proteine , kreatin ,deksametazon i to je sve

Van mreže nisam.hteo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #1 poslato: Februar 06, 2007, 11:34:58 posle podne »
potrudio sam se da procitam veci deo ovog dela foruma i primetio sam da se ovde vecina trudi da dobije na misicnoj masi. ima li neko da moze da mi pomogne oko sirove snage i izdrzljivisti. hvala unapred
od preparata za snagu su mi zapali za oko anavar, vinstrol i metan a za izdrzljivost e.p.o. i cuo sam da ima preparata za asmaticare a mogu mnogo da pomognu u prenosu kiseonika (nemam pretstavu sta je to). nebih da eksperimenrisem napamet i svaka pomoc bi mi dobro dosla

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #2 poslato: Februar 06, 2007, 11:44:57 posle podne »
Za EPO 1000% nemas finansijskih mogucnosti,tako da mozes komotno da zaboravis na to...Za izdrzljivost sportisti dosta cesto koriste efedrin,sto si verovatno vec procitao...Ne znam koliko imas godina i iskustva,ali ti predlazem da doooobro razmislis pre nego sto posegnes za lekovima koji ce ti omoguciti bolje rezultate...

E,da...u koju svrhu si koristio deksametazon???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže DOBAR KOMSIJA

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #3 poslato: Februar 07, 2007, 07:45:35 pre podne »
Pozdrav.
Odmah da krenem sa glavnim da mnogo ne okolisam.Ovo je forum gde je mnogima ili skoro svima cilj dobitak na misicnoj masi.Tebi nije.Ali problem kod tebe nije kolji lek uzeti.Vec kako se hraniti.
Sta hocu da kazem.Ti ukoliko uzimas i sam anavar,jako je mala verovatnoca da ces da dobijes bilo sta od snage od te vrste leka.Isto vredi i za winstrol i za recimo primobolan.
Ti mozes da uzimas recimo kombinaciju 2 leka a da dobijas na snazi i izrazenosti misica,a da ne dobijas kilograme.
Znaci sustina je jasna.Sve ovisi o ishrani.
Za tebe najbolja opcija bi bila trenbolon u kombinaciji sa winstrolom.Ali i najmanja greska u ishrani.Odraziti ce se na dobitak kg!
Kada bi na celu ovu pricu bio u stanju da nabacis GH-to bi bila pobednicka kombinacija definitivno.

Van mreže nisam.hteo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #4 poslato: Februar 07, 2007, 08:52:36 pre podne »
deksametazon sam koristio pred takmicenje zbog kilaze, da izbacim visak vide. ni tu nisam siguran da sam u pravu ali mislim da je dobra stvar. sto se tice efedrina mislim da imam jedan problem, cuo sam da dize pritisak a ja imam problema sa krvarenjem iz nosa (neuspem bas svaki put da ga zastitim). sto se tice ishrane to je recimo ok. hranim se kvalitetno i povecavam unos ugljenih hidrata pri becim opterecenjima. zasto mi nebi pomogao samo anavar , mislim da sam procitao da nije mnogo stetan a nenabacuje vodu. ili kombinacija sa metanom  recimo isto sam procitao i za njega. sto se tice e.p.o.-a bilo bi mo drago da me neko uputi kako se koristi a i jaznam da je mala sansa da ga platim ali mislim da imam neku kombinaciu za madjarski eprex pa mozda ali neznam koja mi kolicina treba i koliko je kvalitetan.
jos jednom hvala unapred za svaku vrstu pomoci :D

Van mreže nisam.hteo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #5 poslato: Februar 07, 2007, 12:31:00 posle podne »
zasto jedan preparat "neradi" a kombinacija 2-3 "rade"

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #6 poslato: Februar 07, 2007, 12:33:43 posle podne »
timski rad, sinergija, uigranost, nadopunjavanje...
1+1=3
1+1+1=5
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #7 poslato: Februar 07, 2007, 01:02:18 posle podne »
timski rad, sinergija, uigranost, nadopunjavanje...
1+1=3
1+1+1=5

ovaaj...hteo je reći swingerija
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #8 poslato: Februar 07, 2007, 01:19:40 posle podne »
Anavar+metan je losa kombinacija u svakom slucaju.Prvo zbog prevelikog opterecenja za jetru i drugo zbog navlacenja vode koje ce prouzrokovati d-bol...
Nisi napisao koliko godina imas i jesi li imao iskustva sa AAS ranije...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #9 poslato: Februar 07, 2007, 01:56:23 posle podne »
deksametazon sam koristio pred takmicenje zbog kilaze, da izbacim visak vide. ni tu nisam siguran da sam u pravu ali mislim da je dobra stvar.

Koja ludost!!!
Deksametazon je kortikosteroid i nekontam ko ti je to preporucio za gubitak vode.
Dobra stvar za sta?
Od koritkosteroida se gubi samo misicna masa.
Nebih ja rekao da si ti neki bas iskusan takmicar 8)
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže nisam.hteo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #10 poslato: Februar 07, 2007, 05:28:50 posle podne »
nisam ni rekao da sam iskusan i nisam nikad koristio steroide. od dekse se bolje osecam nego od diuretika i to uzimam samo par dana pred takmicenje i stvarno sam suvlji i jaci.
 samo neke packe oce li mi neko pomoci :x

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #11 poslato: Februar 07, 2007, 05:33:59 posle podne »
nisam ni rekao da sam iskusan i nisam nikad koristio steroide. od dekse se bolje osecam nego od diuretika i to uzimam samo par dana pred takmicenje i stvarno sam suvlji i jaci.
 samo neke packe oce li mi neko pomoci :x
..

KAKO MISLIS PACKE?..NE SLUSAS OBJEKTIVNE KRITIKE BURAZ..

KOMSIJA TI JE DAO I VISE NEGO DOBAR PREDLOG.

TVOJ PROBLEM JE STO JAKO MALO ZNAS..
POSTAVLJAS PITANJA ZASTO 1 NE RADI KAO 2..

ISTO PITANJE..JER BI TEBI BILO SVJEDNO DA SE TUCES PROTIV JEDNOG ILI PROTIV DVOCJICE..

PAZI..MENI NIJE TESKO DA TEBI OVDE OBJASNIM ZASTO AAS RADE I SNERGIJI I ZASTO 1 VRSTA OBICNO JAKO RANO ZACEPI RECEPTROE..ALI TI CES ONDA PCOETI SA MILIONIMA POD PITANJA I SAMO CES JOS VISE BITI ZBUNJEN U SVOM NEZSNANJU..

TIPICAN PRIMER TI JE REKAO I SELE....

TO STO SI RADIO SA DEKSEMETAZANOM JE STVARN HAZARADRESKI...MISLIM..LOSE SE OSECA OD DIRUTEIKA..

OD KOJIH?/..KOJE DOZE??...KAKO IH UZIMAS....??..KADA??/

\
MNOGO FAKTORA IGRA OVDE ULOGU..

ALI DA SE VRATIMO NA TEMU...NE MOZE I NE3CE TI ANVAR URADITI TO STO TI HOCES.

KOSMIJA TI JE REKAO OPCIJU...
OPET. I JA PONAVLJAM..DZABA TI TO SVE BILO AKO NEAM SREDJENU ISHRANU..

TI AKZES DA SE HRANIS KVALITETNO...STA TO KONKRETNO ZNACI???

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #12 poslato: Februar 07, 2007, 06:33:31 posle podne »
nisam ni rekao da sam iskusan i nisam nikad koristio steroide. od dekse se bolje osecam nego od diuretika i to uzimam samo par dana pred takmicenje i stvarno sam suvlji i jaci.
 samo neke packe oce li mi neko pomoci :x

Od dekse se osjecas bolje!!!
Je li si ti svjestan koliko je to glupa izjava.Tebi treba nesto za gubitak vode a ti uzimas kortikosteroide i jos se osjecas bolje.
Ako mislis da si jaci i suvlji od kortikosteroida onda ti nas ovdje zezas ocigledno jer od kortikosteroida moze biti samo suprotno.
Usput kortikosteroidi posebno kad ih uzimas bez potrebe imaju mnoge nuspojave i da podsjetim kortikosteroide nekoristi niko u bodybuilding i vjerovatno si ti prvi na ovom svjetu koji ih koristi da bude suvlji i jaci.
SVAKA CAST novi Dan Duchain :twisted:
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže nisam.hteo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #13 poslato: Februar 07, 2007, 06:58:20 posle podne »
Pedja primetio sam da si ti ovde jedan od najobrazovanijih i hvala ti unapred sto si odvojio i malo vremena za mene. Ja nemam neko pred znanje u svemu ovome ali voleo bih da znam.
 Kad kazem da se hranim ispravno mislim meso,mleko, jaja,zitarice + kupujem proteine,aminokiseline,kreatin,L-karnitin kad se spremam za takmicenje.Pred takmicenje "hazrderski" uzmem po ampulu DEXAMETASONA  tri dana pred takmicenje jednu, dva dana pred takmicenje jednu i jos jednu dan pred takmicenje.Neznam koliko je to stetno ali mi pomaze u pogledu forme izdrzljiviji sam.
Meni bi puno pomogao ako bi mi reko neku kuru gde bi pojacao snagu i izdrzljjivost anebi nabacio vodu i nebi bio sporiji
takodje ako pored svega navedenog koristim recimo samo metan ili samo anavar dali bi bilo nekog pomaka ili su stvari mnogo kompleksnije
. ja se spremam uvek za odredjen datum i tad bi moja forma trebala da bude vrh. nemam potrebe da budem 3meseca u top formi nego samo 1dan normalno znam da moram redovno da vezbam .
znam da ima uvek puno podpitanja ali bih ti bio zahvalan da napises npr. da si na mom mestu koristiom bi to za to u toj kolicimi i tom intervalu.
 hvala unapred

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: snaga-izdrzljivost
« Odgovor #14 poslato: Februar 07, 2007, 07:01:53 posle podne »
ODUSTAJEM :?
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!