Maj 23, 2024, 04:40:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Mass Gainer  (Pročitano 7488 puta)

Van mreže dzony4

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Mass Gainer
« poslato: Mart 01, 2007, 09:17:42 posle podne »
Pozdrav drugari,

Potreban mi je savet. Oko tri godine aktivno idem u teretanu i za to vreme sam dobio OK definiciju,ali imam mali problem sa kilazom :(. Sto znaci, jedem dosta,vise puta dnevno i to velike porcije,cak jednom-dvaput nocu,i od kilaze nista vec vise godina. Nije mi do sad palo na pamet da uzimam neke dodatke,ali sam odlucio da pocnem da uzimam nesto od toga.
E,ono sto ne znam,a zanima me,jeste: da li mi nesto mogu pomoci Mass Gainer-i,konkretno N-Large jer sam cuo da je on OK?

unapred hvala. :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.557
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2007, 11:19:05 posle podne »
n-large jeste jedan od gainera koji ima najveci procenat proteina...ali mnogo je bolje i pametnije uneti UH putem hrane...znaci trebalo bi da uneses visse UH ishranom:pirinac, krompir,ovsene...itd...ali nista ti to ne vredi dok nam ne kazes kako se hranis...Sta jedes...u svakom slucaju gainer ti uopste nije dobar izbor...kvalitetan whey pre svega,glutamin, kreatin, dekstroza....ma citaj forum ..sta ti ja pricam :lol:...nacices odgovor na sva tvoja pitanja...veruj mi....ali zaboravi na gainere-dzabe ces baciti kess.   poz

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #2 poslato: Mart 02, 2007, 12:04:55 pre podne »
Ako se dosad nisi ugoio.Nema ti tog praska niti bilo kojeg drugog sredstva koji ti u tome moze pomoci.To su ti samo dodatci u ishrani.Ne ishrani.
Znaci prvo i najbitnije moras da sredis ishranu!!!ISHRANA TI JE NA PRVOM MESTU!!!
Aj napisi programcic ishrane,da strucniji ocene sta tu nevelja!!
Pozz

Van mreže Baltazar

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #3 poslato: Mart 02, 2007, 03:09:26 pre podne »
i josh nesto Gainer = Whey + dextroza + josh para (za ostale suplemente ili da pojacas ishranu).
Pronadji sve o gaineru na forumu i samo ce ti se kasti zasto nije dobar (pogotovo za novcanik)
Znaci Ishrana+trening+odmor (+ suplementacija) = dobar rezultat. Izostavis li bilo sta od ova prva 3 rezultat ce sigurno izostati zato preispitaj kako se to hranis kako vezbas i koliko odmaras... a mogao bi da napises nesto vise o sebi tipa visina, tezina, starost, staz u teretani, trening, ishrana, suplementacija, odmor i ostalo da bi konkretno ljudi mogli da ti odgovore u cemu gresis. pozz
Sto u kucu treba u crkvu se ne prilaze!!!

Van mreže hasan

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #4 poslato: Mart 21, 2008, 06:08:51 posle podne »
Dobio sam na poklon gain fast 3100,znam da gaineri nisu bas nesto ali sad da ga ne bacim jel bi mi bilo to dobro uzimat 1 i pol prije treniga,a whey dekstroza,kreatin za PWM,Inace nikad nisam koristio gainere a neda mi ga se uzimat u PMW kad imam ovo vaznije wehy i dr.Vidio sam da gain fast 3100  ima puno secera pa mi nije jasno da li je potreban secer prije treniga

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #5 poslato: Mart 21, 2008, 06:39:06 posle podne »
Ne treba ti gejner pre treninga. Ako ga vec koristis, cini to nakon treninga u kombinaciji sa wheyom i kreatinom a dextrozu izbaci(imas je u gejneru).

Van mreže ZLAJA_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2008, 04:05:24 posle podne »
Ja sam pre jedno pola godine kad sam poceo sa saplementima koristio gejner i bio sam zadovoljan. Ugojio sam se oko 8 kg i bio sam stvarno veci :) Ali sam isto tako ostao i bez trbusnjaka i kad sam krenuo da pijem whey i malo sam dao po kardiu i vratio sam se malte ne na staro. Ustvari imao sam tad 2 kg mislicne mase vise ali samo u nogama....

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #7 poslato: Mart 29, 2008, 04:10:08 posle podne »
nemoj gainere da spominjes....nabice te ovi na kolac ovde.... :mrgreen:

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #8 poslato: Mart 30, 2008, 12:05:09 pre podne »
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #9 poslato: Mart 30, 2008, 12:38:50 pre podne »
zlajo brate pretera za 8 kg od jednog gejnera

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #10 poslato: Mart 30, 2008, 12:51:13 pre podne »
Ja sam pre jedno pola godine kad sam poceo sa saplementima koristio gejner i bio sam zadovoljan. Ugojio sam se oko 8 kg i bio sam stvarno veci :) Ali sam isto tako ostao i bez trbusnjaka i kad sam krenuo da pijem whey i malo sam dao po kardiu i vratio sam se malte ne na staro. Ustvari imao sam tad 2 kg mislicne mase vise ali samo u nogama....

hahaha
koje nebuloze

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #11 poslato: Mart 30, 2008, 01:41:26 pre podne »
juju.... [glupkol
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže ZLAJA_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #12 poslato: Mart 30, 2008, 03:17:17 posle podne »
zlajo brate pretera za 8 kg od jednog gejnera
ozbiljno ti kazem.....pio sam 4 puta dnevno a i zdrao sam ko lud......sad lako moze da se desi da je to bilo zato sto sam pre toga jeo samo 3 puta dnevno i isao sam svaki dan na treninge, vaterpolo pa mi se tako sve lepilo....stvarno neznam....Pio sam famozni Musle Juice......  sherif

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #13 poslato: Mart 30, 2008, 03:22:26 posle podne »
nemoj gainere da spominjes....nabice te ovi na kolac ovde.... :mrgreen:

Stize kolac  :mrgreen:
8 kg?????
Vec sam krenuo da bacam whey kroz terasu :twisted:

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Mass Gainer
« Odgovor #14 poslato: Mart 30, 2008, 03:30:29 posle podne »
kolac?! a prvo da ga dooobro zamastimo xaxaxaxaxa SF je na drugom linku;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD