Maj 23, 2024, 11:49:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.159 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Kai Greene  (Pročitano 185157 puta)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Kai Greene
« Odgovor #225 poslato: Avgust 22, 2010, 11:53:22 posle podne »
Moze da me napusi ceo forum al on covek meni izgleda kao masters. Svaka mu cast na postignutom, jeste brutalan al daleko od toga da (po meni) treba teziti ka tome kao idealu.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kai Greene
« Odgovor #226 poslato: Avgust 23, 2010, 02:29:58 pre podne »
Moze da me napusi ceo forum al on covek meni izgleda kao masters. Svaka mu cast na postignutom, jeste brutalan al daleko od toga da (po meni) treba teziti ka tome kao idealu.

sta ima tebe neko da ''napusava'' kako ti kazes,pa svako ima pravo na svoje misljenje...
ti si svoje izneo i cao...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Kai Greene
« Odgovor #227 poslato: Avgust 23, 2010, 08:34:33 pre podne »
da brate ali i ulozis toliko truda i novca i rizika i cega sve ne znam jos da bi izgledao ko grudva  :) mislim ne znam kome je to do jaja ali meni prelazi granicu estetike , uopste kod svih tih mass monstera ... bolje bi mu bilo da mu se isplati sve to i da unovci taj izgled...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Kai Greene
« Odgovor #228 poslato: Avgust 23, 2010, 09:41:10 pre podne »
Bas o tome pricam. Ako je BB, BF teznja ka savrsenom izgledu/estetici, ka skladnosti i simetricnosti...ja ne mogu da kazem da je covek od 185 i 125 kg skladan i simetrican. Mislim da je ovaj sport u krizi, bas zbog ovih mass monstera.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kai Greene
« Odgovor #229 poslato: Avgust 23, 2010, 10:53:27 pre podne »
Bas o tome pricam. Ako je BB, BF teznja ka savrsenom izgledu/estetici, ka skladnosti i simetricnosti...ja ne mogu da kazem da je covek od 185 i 125 kg skladan i simetrican. Mislim da je ovaj sport u krizi, bas zbog ovih mass monstera.

Kai je 165-168cm, a navodno na ovim slikama je tezak 133kg. U BB je cilj, zadnjih 20 godina, da budes sto veci i sto iscijepaniji tj jednom rijecu cudoviste... simetrija, ljepota tijela je u nekom trecem planu, zato su TOP BB Jay, Kai, Branch.... takodje nema krize u ovom "sportu" industrija oko ovih ljudi je teska milijarde i u stalnom rastu, njih zapadnu mrvice, ali i dalje dovoljno veliki broj njih pronalazi motivaciju da se gadja gomilom hormona da bi ispunila sve potrebne standarde, koji evidentno nemaju veze sa ljepotom, skladnoscu, simetrijom...

Ne vidim da ce se bilo sta mjenjati skorije....Ali dobro sta da se radi, uvijek cemo moci da gledamo MMA i neke prave sportiste.  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Kai Greene
« Odgovor #230 poslato: Avgust 23, 2010, 11:23:32 pre podne »
Ovaj "ukrsteni" palac na nozi postao moda danas... ::)
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Spartak

  • Gost
Odg: Kai Greene
« Odgovor #231 poslato: Avgust 23, 2010, 12:07:41 posle podne »
Ovaj "ukrsteni" palac na nozi postao moda danas... ::)

??

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Kai Greene
« Odgovor #232 poslato: Avgust 23, 2010, 01:14:05 posle podne »
Eto jos gore. 168 cm i 133 kg -.- Realno gledano on je useless osim za posing. Jos jednom, svaka njemu cast za izgled i sve ali opet.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kai Greene
« Odgovor #233 poslato: Avgust 23, 2010, 03:02:59 posle podne »
sve se nekako iskrivilo,otislo u pogresnom pravcu... :( :( :( :( :( :( :( :( :(


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Kai Greene
« Odgovor #234 poslato: Avgust 23, 2010, 03:26:09 posle podne »
Eto jos gore. 168 cm i 133 kg -.- Realno gledano on je useless osim za posing. Jos jednom, svaka njemu cast za izgled i sve ali opet.
a jesi li video ti taj pozing ? :)
sve to stoji da je to daleko od 'lepote', ali i to je rastegljiv pojam, nadam se da je njemu bar do jaja kako izgleda..nesto sumnjam da bi se vecina forumasa menjala sa mr.O uz svo duzno postovanje za trud i ocigledan uspeh.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Jasam

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Kai Greene
« Odgovor #235 poslato: Avgust 23, 2010, 03:30:26 posle podne »
Bas o tome pricam. Ako je BB, BF teznja ka savrsenom izgledu/estetici, ka skladnosti i simetricnosti...ja ne mogu da kazem da je covek od 185 i 125 kg skladan i simetrican. Mislim da je ovaj sport u krizi, bas zbog ovih mass monstera.

BB je izgradnja simetrična i proporcionalna tijela popraćena vlastitom filozofijom treninga. Dakle, simetrija i proporcije nisu temeljni kriterij za bavljenje bb-om. Kai ne gleda s tog aspekta bodybuidlinga na isto...  Kai je monster, on je drukčiji od drugih, nezaustavljiv je... on je čudovište.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Kai Greene
« Odgovor #236 poslato: Avgust 23, 2010, 04:26:03 posle podne »
Kapiram ja tebe, ali ja sam utilitarista i vodim se idejom da svoje telo vodis ne samo lepotom i teznjom ka necemu vec i funkcionalnoscu. Posto on tezi ka tome da bude mocno/jako/veliko ljudsko stvorenje...ne treba da se pretvori u coveka koji ne moze nista osim da dize tegove i stoji na bini. Onda mi nema razlike sa nekim debeloguzim kretenkom koji se ne krece. Obojica su generalno useless.

Gledam slike nekih nasih momaka sa ovog foruma i 10x su mi lepse gradjeni i funkcionalniji.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Kai Greene
« Odgovor #237 poslato: Avgust 23, 2010, 04:38:06 posle podne »
bravo sleepy.. svaka čast kai-ju, al kontam ne daj boze da mora malo nesto da poradi sto nije dizanje tegova, ili da potrci, nesto slicno..
Stood strong troughout the years

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Kai Greene
« Odgovor #238 poslato: Avgust 23, 2010, 04:41:44 posle podne »
ne daj boze da mora malo nesto da poradi sto nije dizanje tegova, ili da potrci, nesto slicno..

a zasto bi on to radio ?... kad je njegov posao BB i od tog zivi i boli ga qrac, ne samo njega, nego i sve druge koji izlaze na Mr.O... mislim malo mi je glupo da se komentarise, kako on ne moze da trci, kako ne moze da zameni sijalicu itd...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Kai Greene
« Odgovor #239 poslato: Avgust 23, 2010, 04:48:50 posle podne »
Ono sto ja govorim je da je Mr O neki ideal tela (kako kome normalno) i da bi tome trebalo teziti. E sad ti meni hoces da kazes da treba teziti takvom izgledu?
Ovo sto kazes bole ga q i ne mora da potrci, zasto bi onda neki debelan trebao da smrsa ako ima 2-3k evra mesecno zato sto sedi ispred kompa? Zivi od sedenja ispred kompa i treba da se nagoji.

Ja govorim o tome da BB nije samo konstantno napucavanje mase i secenje pred takmicenje vec teznja ka izgradnji funkcionalnog tela.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!