Jun 08, 2024, 02:46:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: Kai Greene  (Pročitano 186220 puta)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Kai Greene
« Odgovor #240 poslato: Avgust 23, 2010, 04:58:48 posle podne »
Ti ne moras da tezis, oni tamo svi teze i da je kod nas drugacija situacija i da se ima para i sponzorstva bilo bi monstera i kod nas...

Pa ne treba debeli da smrsa, to je njegovo da li hoce ili nece da smrsa i ako on tako voli da zivi, zasto da ne ?!

Pa kazi ti meni koji PRO BB koji izlazi na MR. O po tebi ima funkcionalno telo  ? I ko je imao ??? da li si ti video nekad Arnolda da trci onako zato sto mu se trci iz zajebancije ili je otisao da glumi i uzima kes...


Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Kai Greene
« Odgovor #241 poslato: Avgust 23, 2010, 05:06:16 posle podne »
Kevin Levrone.
Trkao se protiv nekog prvaka sprintera i bio je tek nesto sporiji s ozbirom da to nije njegovo pravo zanimanje.

Eto,em je bio masivan,do jaja gradjen,a trcao je veoma brzo.

Po meni,najbolji i najfunkcionalniji bodibilder ikad.

Cak je i pevao,svirao,glumio.

A sem toga ima i jebitacnu genetiku  8)

http://www.youtube.com/watch?v=AYX2EWK4QWo

Spartak

  • Gost
Odg: Kai Greene
« Odgovor #242 poslato: Avgust 23, 2010, 05:23:30 posle podne »
Ti ne moras da tezis, oni tamo svi teze i da je kod nas drugacija situacija i da se ima para i sponzorstva bilo bi monstera i kod nas...

Pa ne treba debeli da smrsa, to je njegovo da li hoce ili nece da smrsa i ako on tako voli da zivi, zasto da ne ?!

Pa kazi ti meni koji PRO BB koji izlazi na MR. O po tebi ima funkcionalno telo  ? I ko je imao ??? da li si ti video nekad Arnolda da trci onako zato sto mu se trci iz zajebancije ili nesto drugo, sto ti zoves funcionalno ? Nije bilder gimnasticar...





u kom smislu funkcionalno ?
treba da moze da odigra 90minuta fudbala ili sto ?

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Kai Greene
« Odgovor #243 poslato: Avgust 23, 2010, 05:53:56 posle podne »
Kad vec pominjes Arnolda on je bio mnogo lepse gradjen i funkcionalniji od Kai-a. Kai ne moze da stavi ruke iza ledja kolki je. Sad to sto se saseko pa ima malo masti u telu pa je kao ok, al meni je isti ko neki bucko koji isto to ne moze da uradi.

Ja pricam o tome da ako je nesto sport onda da se drzimo domena sporta a ne da se nabacuju kg cisto onako. Cak bi rekao da oni pate od bigorexie - http://en.wikipedia.org/wiki/Muscle_dysmorphia
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kai Greene
« Odgovor #244 poslato: Avgust 23, 2010, 06:13:25 posle podne »
8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Jasam

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Kai Greene
« Odgovor #245 poslato: Avgust 23, 2010, 07:23:33 posle podne »
Ček, zašto spominjete bodybuilding i trčanje u istom kontekstu? I mislim da nemate pojma koliko je Kai kadar trčati i raditi pokrete gimnastičkog karaktera... Mind over muscle... neki ljudi to nikad neće shvatiti...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Kai Greene
« Odgovor #246 poslato: Avgust 23, 2010, 07:25:19 posle podne »
ma moze spagu, ali tesko da moze da sastavi noge hahaha
moz ga tupimo do sutra, svako radi kako misli da treba...svi PRO's bi da budu deo kai-a ili nekog 'monstera' ali zna se ko su najbolji u svom poslu i tu je tacka.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Kai Greene
« Odgovor #247 poslato: Avgust 27, 2010, 08:13:20 posle podne »
Brate mozda se kao klinac bavio brejkom ili nesto..to sto Ume da uradi nesto ne znaci da je funkcionalan..i sta se to podrazumeva pod ''funkciom'' po vama? pa i oni keceri od 140 kila umeju da skacu prevrcu se i sta sve ne ,gibpkiji agilniji i ne znam ti sta..to je sve stvar treninga...svako moze nesto da nauci...

a pod funkcionalnoscu se podrazumeva da neko trenira ZA SPORT kojim se bavi pa kao posledicu dobije izdrzljivost,hipertrofiju ili snagu da bude BOLJI u datom sportu....a ne da se bavi jurenjem treninga ,a da je disciplina leva i sporedna stvar usput....
Ako je kod bildera i jedan misic funkcionalan u smislu fizioloske potrebe za istim ubijte me na mestu .....
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2010, 08:16:04 posle podne Matt »
No time...

Spartak

  • Gost
Odg: Kai Greene
« Odgovor #248 poslato: Avgust 27, 2010, 08:59:59 posle podne »
ma pobrkali se pojmovi :)

Tek sad vidjeh da se odje napravio holokaust nad postovima, al bolje, valja pocistiti kaku
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2010, 09:04:58 posle podne Spartak »

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Kai Greene
« Odgovor #249 poslato: Avgust 28, 2010, 11:50:46 pre podne »
Mr Olympia je jedna velika mašina za pravljenje novca. Ne vidim u bliskoj budućnosti da će se išta promijeniti.
Monsteri poput Kai će i dalje da se favorizuju.
Više mišićne mase=više potrošenih suplemenata=više novca
@Vladar , slika govori više nego hiljadu riječi :)
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Kai Greene
« Odgovor #250 poslato: Avgust 28, 2010, 07:04:55 posle podne »
Definisi funkcionalnost?
Po meni Kai je 99.99...% funkcionalan jer je u onih 0.00...01% bildere koji nastupaju na olimpiji(a to svi zele), isto tako Mesi nije jak da tovari dzakove kukuruza ali za ono cime se bavi  savrsen.
Svi idoli su extremi i onom koji se bavi igradnjom misica on je tacka kojoj teze, uostalom pitaj bildere kada su pocinjali ko su im bili idoli, tesko da ce biti neki gymrat-ovi od 85kg... :D


Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Kai Greene
« Odgovor #251 poslato: Avgust 28, 2010, 07:58:13 posle podne »
nije jak da tovari dzakove kukuruza ali za ono cime se bavi  savrsen.
ahaha umro sam;...svaka cast
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kai Greene
« Odgovor #252 poslato: Avgust 29, 2010, 12:52:21 posle podne »
Kralj ist Back

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kai Greene
« Odgovor #253 poslato: Septembar 01, 2010, 12:54:46 pre podne »
4 weeks out...283 lbs...
« Poslednja izmena: Septembar 01, 2010, 12:57:09 pre podne Kolev Nenad »


                               www.fitnessclubvladica.com

Spartak

  • Gost
Odg: Kai Greene
« Odgovor #254 poslato: Septembar 01, 2010, 12:33:44 posle podne »
ma samo da iskontrolise stomak i bice ok, ako ga bude pustao na ispashu nista od plasmana